11 днів музики: гід по фестивалю Bouquet Kiev Stage
З 16 по 26 серпня в Києві пройде новий фестиваль – Bouquet Kiev Stage. Заплановано 25 подій, серед яких – концерти симфонічної та камерної класики, джаз, експериментальна і електронна музика, театр, visual art, майстер-класи для диригентів і вокалістів, заходи для дітей та воркшопи для пенсіонерів.

Фішка фестивалю у виборі центральних локацій: Золоті ворота та Софія Київська – знакові для будь-якого українця місця. І перше, і друге перетворено в традиційні музеї, де сучасність капітулювала перед історією, артефакти сховалися в архів, а стрілки годинника завмерли. Пожвавити цей простір актуальним мистецтвом хоча б на десять днів – відмінна ідея.
11 днів високого мистецтва: У Києві стартує фестиваль Bouquet Kyiv Stage


Окрім потужної музичної програми, на фестивалі Bouquet Kyiv Stage запланована не менш потужна кінопрограма, яку найкраще характеризує термін «Кінобукет». Протягом дев'яти днів можна буде переглянути найкращі українські короткометражні стрічки останніх кількох років. Програма кожного дня — це букет фільмів, сформований за безпосередньої участі оргкомітетів фестивалів, премій та кінопроектів: Київський Кінобукет; букет від Одеського міжнародного кінофестивалю, букет від «Сучасного українського кіно»; букет від проекту «Дивись українське»; букет від Docudays UA; букет від кінофестивалю «Відкрита ніч»; букет від Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», а також букет «Золотої дзиґи» від Української Кіноакадемії та букет від Міжнародного кінофестивалю анімаційних фільмів КРОК. Загалом — понад 70 фільмів.