Bouquet Kyiv Stage
Міжнародний мультидисциплінарний некомерційний та соціальноспрямований фестиваль високого мистецтва.

Музика – ядро Bouquet Kyiv Stage. Фестиваль ставить наголос на українському культурному контенті як частині світової культури, об`єднує мистецтво, освіту та новітні технології в єдиний культурний феномен сучасності.

Фестиваль - подарунок місту, що знайомить широку аудиторію зі зразками високого мистецтва. Мистецтва – як універсальної мови міжкультурного спілкування.
Пресреліз
Життя триває! Третьому фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2020 бути! Дати проведення вже відомі: 20—25 серпня. Місце проведення традиційно - Софія Київська.
Bouquet Kyiv Stage 2020 - шість насичених днів фестивалю, близько десяти подій щодня. Так, «Життя триває»! Це лейтмотив цьогорічного фестивалю, що транслює наш оптимізм і надію, віру в себе й один одного; стримане спостереження за плином часу, осмислення круговерті й колізії життя; готовність та гідність прийняти нові виклики.
Якими словами, якими музичними чи книжковими історіями можна якнайкраще передати драматичні реалії сьогодення?

Які думки й емоції вони викликають у нас?

Незважаючи на те, що все завмерло на карантині - життя дійсно триває!
З 20 до 25 серпня, з ранку й до пізнього вечора в Софії Київській звучатиме музика й слово. У древнє місто стікатимуться слухачі і виконавці. Тут зустрінуться майстри та учні, генії міста і його мешканці, сакральний простір наповниться щасливими розмовами, дитячим сміхом та вдячними оплесками. Життям. Тут звучатиме місто майстрів.
Історія
Фестиваль Високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage започатковано в Києві у 2018 році. Перший BKS, що відбувся 11-26 серпня, пройшов з великим успіхом та гучним резонансом. Про це свідчать більш ніж 40 подій, понад 230 українських та закордонних учасників із 12 країн світу, 15 панельних дискусій з лідерами думок, 25 відеоінсталяцій, понад 800 тисяч людей, що дізналося про фестиваль та десятки тисяч захоплених глядачів!
Про символ

Символ фестивалю – Букет, сучасний мегасимвол, створений київським художником та мислителем Олександром Дубовиком. Символ Букет – подарунок художника фестивалю.

Букет – це об'єднання та композиція, свято та дарування. Букет – це символ багатогранності нашої культури. Це - символ перетину шляхів і цивілізацій, вибухової суміші інтонацій, стилів, жанрів і епох у кожному творі.

Дарування БУКЕТУ – жест вдячності митцям, що єднають Україну зі світом, сучасне – з минулим, наближають намріяне прийдешнє.

А також, знак щедрості – комплімент місту, яке ми любимо. Вхід на події фестивалю – безкоштовний.
Про програму:

Програма включає в себе:

МУЗИКА
класична, сучасна академічна, джазова, електронна, експериментальна

ВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
художні та фотовиставки

КІНО
покази українського кіно

ІНТЕРАКТИВНІ ПРОГРАМИ
для дітей, зокрема, для дітей з аутизмом

ІНТЕРАКТИВНІ ПРОГРАМИ
для людей літнього віку

ТЕАТРАЛІЗОВАНІ ЕКСКУРСІЇ

ДИСКУСІЇ З ЛІДЕРАМИ ДУМОК
«Бесіди під ясенем»
   Про мрію

   Ми мріємо про те, щоб Bouquet Kyiv Stage:

   • Став щорічним улюбленим фестивалем для публіки.
   • Був знаковою подією для Києва, як європейської культурної столиці.
   • Вийшов за рамки України і став резонансною подією в інших країнах світу.