18 серпня14.00Сцена
GLIER'S JAZZ LEGACY AND YOUNG LIONSКонцерт авторської музики українських майстрів джазу
На головній сцені фестивалю прозвучить авторська музика українських майстрів джазу – Ігоря Закуса, Денніса Аду та Наталії Лебедєвої, яку вони зіграють зі своїми вихованцями – студентами КМАМ ім. Р.М. Глієра. В програмі візьмуть участь і запрошені гості – викладач Академії Павло Галицький та випускник КМАМ ім. Глієра Борис Могилевський.
Гармонійне поєднання досвіду метрів та енергії молодих митців співзвучне головним мотивам цьогорічного Bouquet Kyiv Festival, відображає єднання у різноманітті, фокусується на цінності підтримки наступних поколінь талановитих музикантів та митців.Для того, щоб уявити собі цей джазовий «букет», варто дізнатися про особистість кожного з учасників.
Ігор Закус — бас-гітарист, композитор, викладач, засновник проекту Jazz Kolo, народився і виріс в місті Червонограді, Львівської області. Закінчив Львівське музичне училище та консерваторію по класу гобоя. Паралельно займався бас-гітарою, і саме з нею йому судилось зріднитись. Ігор Закус справедливо вважається найкращим бас-гітаристом України. Стилі, в яких працює Ігор – jazz,
funk, fusion, рор.
Ігор також активно займається викладацькою діяльністю, є завідуючим джазової кафедри в КМАМ ім Р.М.Глієра.
Дискографія музиканта складає 8 сольних альбомів.
Ігор Закус — артист, чия музика завжди особливо чутлива, часто вразлива, щиро просякнута духовністю. Для нього завжди найголовнішим є мелодія, що розповідає історію, оформлена засобами електричних та акустичних інструментів, покладена
на колоритний грув. Для Закуса музика — це мова, якою він доносить свої думки, оповідає про почуття та досвід. Прозвучать композиції Ігора з останнього альбому «I’m Alive» та попередніх .
Денніс Аду — провідний український джазовий виконавець, композитор, аранжувальник та бендлідер , відомий своєю віртуозною грою на трубі та активною участю у музичному житті країни. Денніс Аду - старший викладач джазової кафедри Київської Муніціпальної академії музики ім. Р. М. Глієра.
Основний напрямок музики, в якому працює музикант та пише композиції — це мейнстрім (mainstream), хард-боп (hard-bop), neo-bop.
Денніс є лідером різноманітних складів - Біг Бенду, Квінтету та Септету. Співучасник d’Electro, Dislocados, Денис Дудко Квінтет, PLT Trio. Досить відомі творчі колаборації Денніса з такими музикантами, як Ku- Umba Frank Lacy, Gregory Porter, Curtis Fuller, Jim Rotondi, Roy and Ofer Assaf, Steve Slagle, Javon Jackson, Larry Willis , Quincy Davis, Dana Hall, Wayne Escoffery Jimmy Bosch, Seamus Blake MLOrchestra, а також з зірками укрїнського шоубізу: Океан Ельзи, Монатік, ТНМК Mad Heads та ін.
Наталія Лебедєва – відома українська джазова піаністка, композиторка та аранжувальниця, більше 15 років викладає джазовий ансамбль в Київській Муніципальній Музичній Академії імені Р. Глієра.
Наталія намагається не замикатися в певних стилістичних рамках, експериментує, створюючи прогресивну сучасну авторську музику із нестандартними формами, складними розмірами, технічно гостру та емоційно контрастну.
На рахунку композиторки велика кількість оригінальних джазових проектів, а також нестандартні програми за мотивами творів І. С. Баха, Ф. Шопена, шведського контрабасиста Ларса Даніельссона та українського фольклору тощо. Деякі з цих програм виконувались у співпраці з іноземними музикантами - Wolfram Derschmidt, Balazs Balogh, Flavio Romero, Oscar Giunta, Hans Peter
Salentin, Andrej Prozorov, Magnus Öström, Paweł Dobrowolski та ін.
Географія виступів Наталії досить велика, вона гастролювала в Польщі,Словаччині, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Великій Британії, США, Аргентині, Парагваї та ін.
Павло Галицький народився в Вінниці в сім’ї музикантів. З дитинства почав грати на барабанах. Закінчив музичну школу та музичне училище в Вінниці, згодом КМАМ ім. Глієра та Магістратуру в Києві. Працює викладачем кафедри джазової
музики, запровадив традицію джем – сейшенів в Студентському Джазовому Клубі 43.
Грав з багатьма музикантами і колективами нашої країни, є засновником гурту «JFK». Засновник і ведучий передачі «Ранкове Радіо». Павло – чудовий партнер в музиці, його гра дуже динамічна, різноманітна та інтелектуально витончена.
В творчій біографії Павла Галицького – співпраця з відомими джазовими особистостями світового рівня - Glenn Zaleski, Michael Dease, Eden Ladin, David Berkman, Ku-umba Frank Lacy, Kevin Mahogany, Wayne Escoffery, Dmitris Angelakis,
Chanda Rule, Benito Gonzalez та ін.
Борис Могилевський - український джазовий саксофонiст та композитор, випускник Магістратури Київської Муніципальної Академії Музики ім.Р.Гліера. Борис є яскравим представником Київської джазової сцени, бере участь в украiнських та мiжнародних проектах: BITLO, Dennis Adu Quintet, Konstantin Ionenko Quartet, має власний проект експериментальної електроннoї музики. У 2023 роцi разом з Деннісом Аду та Яковом Цветінським представляв Україну на San Jose Winter Jazz Festival у США.
Студенти:Єгор Абрамов – контрабасист, який свідомо обрав шлях джазового музиканта та за декілька років став учасником великої кількості джазових програм та фестивалів.
Єгор Балабан – барабанник, талановитий, харизматичний та потужний виконавець, який, незважаючи на молодий вік, вже набув досвіду в багатьох проєктах.
Гліб Акімченков – молодий тенор-саксофоніст, флейстист та аранжувальник, регулярний учасник концертів, джем-сейшнів та фестивалів.
Матвій Бабенко – тромбоніст, аранжувальник, композитор, темпераментний та віртуозний артист.
Марина Гвелесіані – вокалістка, яка цікавиться як традиційним джазом так і стилістикою fusion, обожнює вокальні ансамблі.
Машовець Олександр – джазовий гітарист та аранжувальник, креативний музикант, який постійно продукує нові ідеї та глибоко вивчає технології імпровізаційної музики, прагне розвивати у своїй творчості джазову традицію у поєднанні з українською ідентичністю.
Викладачі разом зі студентами створили музичний клуб «JAZZ CLUB 43» на базі джазової кафедри КМАМ ім. Р.М. Глієра, де відбуваються студентські джеми під керівництвом та за участю викладачів кафедри, проводяться музичні експерименти та народжуються шедеври.
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОМ МАЙСТЕР КЛАС»
Місцезнаходження юридичної особи: 01030, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 6Ідентифікаційний код юридичної особи: 40409624Неприбуткова організація згідно Рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві № 1726594600633 від 31.03.2017Не платник ПДВБанківська установа Компанії: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA203052990000026007030112674Код Банку (МФО): 321842
© 2023 Дом Майстер Клас