19 СЕРПНЯ | 17.00БРАМА ЗАБОРОВСЬКОГО

ВИСТАВА У ТЕМРЯВІ

Катерина КістеньІгор Рубашкін

Illustration

Вистава «У темряві» створена за мотивами однойменної п’єси шведського драматурга Йоргена Хердта. В основу п’єси лягли події завершення Другої світової війни.
Неймовірно, наскільки цей сюжет актуальний і співзвучний трагічним подіям в Україні сьогодні. У сюжетну лінію п’єси вплітається реальна історія двох акторів - Катерини Кістень і Ігоря Рубашкіна, які зіграють головних героїв вистави.
Двоє українських акторів, що сьогодні опинилися у вирві війни. Багаторічне партнерство, вимушено зупинене повномасштабним вторгненням.. Він - залишився в Україні, вона – опинилася в Швеції… Сьогодні вони нарешті зустрінуться у Києві аби з різних точок відліку поговорити про одне і те саме – дезорієнтацію життя з чорним як фоном обличчям війни. Вперше у такому прочитанні вистава була представлена у квітні 2023 на фестивалі Bouquet Kyiv Stage у Тбілісі і стала однієї з найулюбленіших подій місцевої публіки.
Кріс - Ігор РубашкінКім - Катерина Кістень
***Ігор Рубашкін – талановитий український актор, що продовжує династію зіркової театральної сім’ї. Заслужений артист України. Його творча біографія пов'язана, в першу чергу з драматичним театром, де Ігор виступає як в ролі провідного актора, так і режисера. Поряд з театральною діяльністю Ігор Рубашкін багато працює в кіно і на телебаченні. 
***Катерина Кістень — видатна українська актриса театру, з безмежним жанровим спектром: від вибухових гумором комедійних ролей до екзистенційно трагічних. Популярна актриса кіно. Заслужена артистка України. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (300 грн — повний, 150 грн — пільговий)

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОМ МАЙСТЕР КЛАС»
Місцезнаходження юридичної особи: 01030, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 6Ідентифікаційний код юридичної особи: 40409624Неприбуткова організація згідно Рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві № 1726594600633 від 31.03.2017Не платник ПДВБанківська установа Компанії: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA203052990000026007030112674Код Банку (МФО): 321842

© 2023 Дом Майстер Клас