17 СЕРПНЯ | 20.00САД

КОНЦЕРТ IMAGINE

Назгуль Шукаєва (вокал) Національний президентський оркестр

Illustration

Назгуль Шукаєва — одна із найнезвичніших вокалісток на джазовій, академічній та андеграундній сцені України. Назгуль є невід'ємною частиною нашого фестивалю Bouquet Kyiv Stage.Талановита співачка, володарка рідкісного діапазону голосу Назгуль Шукаєва щоразу відкриває на концертах свої нові грані, легко перевтілюється у різних сценічних образах. Назгуль взяла участь у нашому першому концерті від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну - Waiting for the Light у Софійському соборі. 
На фестивалі Bouquet Kyiv Stage 2022 у Києві Назгуль Шукаєва представила програму колискових пісень. А на фестивалі Bouquet Kyiv Stage 2023 у Тбілісі разом із грузинським джаз-бендом виконала улюблені джазові стандарти. Концерт Назгуль Шукаєвої пройде у важливий для неї день і дату, тому на вас чекає грандіозний концерт співачки у супроводі Національного президентського оркестру (диригент - Максим Гусак). У програмі - світові джазові стандарти та українські хіти. 
***Назгуль Шуаєва народилася у Казахстані, але закохана в Україну, в якій живе вже понад 20 років. Широкий діапазон голосу Назгуль дозволяє виконувати їй як аутентичний фолк, джаз, так і сучасну академічну музику. Наразі вона єдина в Україні співачка, що володіє давньою технікою горлового співу «кай», поєднуючи її із сучасною манерою звуковидобування.
***Національний президентський оркестр є давнім другом і партнером нашого фестивалю. Оркестр брав участь у Bouquet Kyiv Stage із самого початку його заснування. Спільно з оркестром ми презентували програми з вокалістами та диригентами з усього світу, а також спеціальні проекти з українськими солістами - Наталею Половинкою і сестрами Тельнюк. Сьогодні Національний президентський оркестр - це унікальний творчий колектив, в якому гармонійно поєдналися духовий, камерний, симфонічний, естрадно - симфонічний склади оркестру та Біг-бенд, що дає можливість використовувати в своїй творчій діяльності різні жанри та стилі музичного мистецтва. 
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (300 грн — повний, 150 грн — пільговий)

Illustration

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОМ МАЙСТЕР КЛАС»
Місцезнаходження юридичної особи: 01030, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 6Ідентифікаційний код юридичної особи: 40409624Неприбуткова організація згідно Рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві № 1726594600633 від 31.03.2017Не платник ПДВБанківська установа Компанії: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA203052990000026007030112674Код Банку (МФО): 321842

© 2023 Дом Майстер Клас