15 СЕРПНЯ | 20.00СЦЕНА

ТЕЛЬНЮК: НАШ ШЕВЧЕНКО

Дует «Сестри Тельнюк»

Illustration

На фестивалі Bouquet Kyiv Stage 2024 буде представлено проєкт «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко», у супроводі оркестру та хору Збройних Сил України. «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» – це нове універсальне трактування віршів Тараса Шевченка у сучасній музиці.Дует «ТЕЛЬНЮК: Сестри» – це вражаючий синтез поезії та співу, який завжди має вибудовану драматургію та чітко окреслені образи.Виступи Галі та Леся Тельнюк – це своєрідні літературно-музичні композиції, які не лише відображають ліричний аспект, але й мають пророчий відтінок, виразний і зрозумілий. Це більше, аніж просто музика, це – звучання душі Тараса Шевченка у сучасному музичному вимірі.
Дует «ТЕЛЬНЮК: Сестри»
Учасниці дуету:Репецька Леся Станіславівна, нар. 26 лютого 1964 року, народна артистка УкраїниБатьковська Галина Станіславівна, нар. 23 травня 1965 року, народна артистка України
Серед здобутків — студійні альбоми, театральні постановки, премія імені Василя Стуса за збереження та пропаганду української культури.У репертуарі дуету пісні на вірші Т. Шевченка, П. Тичини, Є. Маланюка, Б.-І. Антонича, В. Стуса, Л. Костенко, О. Забужко та інші.Дует як професійний колектив сформувався в 1986 році. Критика кваліфікує творчість артисток як «ковток свіжого повітря», «ліки від розпачу», «містерію слова й музики», справедливо вважаючи дует «останнім бастіоном високої поезії та музики у просторі сучасної української пісні». 
Справді, вони одні з небагатьох українських виконавців використовують поезію і виступають винятково без фонограм (як в акустиці так і в електроніці, дотримуючись найвищих фахових вимог.Концерти «Сестер Тельнюк» це — стримане сповідально-театральне дійство з філософською концепцією пошуку сенсу буття в собі.
За рік від початку відліку професійної діяльності «Сестри» стають лауреатками національного конкурсу «Нові Імена» (1987).Відзначені дипломами на першій та другій «Червоній Руті» (1989, 1991). Перші пісні були створені на вірші Павла Тичини, творчість якого досліджував Станіслав Тельнюк.
У 1997 році спільно з гітаристом Міком Тейлором (екс «Ролінг Стоунс») було записано пісню «Моє марне кохання» (Love in vain). Цікаво, що цей блюз звучить українською мовою з колоритним звучанням бандури.
Сестрам була присуджена премія імені Василя Стуса (1998) за збереження та пропаганду української культури.
Сестри займаються громадською діяльністю. 2014 разом з Іваном Леньом з KozakSystem була записана композиція «Повертайся живим» на слова Ірини Цілик.
Наприкінці 2015 року сестри Тельнюк створили літературно-музичну композицію «Наш Шевченко: шлях до свободи», з якою вони об'їздили багато міст в Україні і за кордоном та вже більше тисячі музикантів з різними камерними оркестрами зіграло цей проєкт. Також дует «Сестри Тельнюк» працює з академічними музикантами (струнний квартет державного радіо України), використовують різні національно-етнічні інструменти: сопілки, дримбу, ударні музичні інструменти. Леся працює в дуеті ще як інструменталіст, супроводжуючи майже всі пісні грою на бандурі.
Концерти «Сестер Тельнюк» це — стримане сповідально-театральне дійство з філософською концепцією пошуку сенсу буття в собі.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОМ МАЙСТЕР КЛАС»
Місцезнаходження юридичної особи: 01030, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 6Ідентифікаційний код юридичної особи: 40409624Неприбуткова організація згідно Рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві № 1726594600633 від 31.03.2017Не платник ПДВБанківська установа Компанії: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA203052990000026007030112674Код Банку (МФО): 321842

© 2023 Дом Майстер Клас