18 СЕРПНЯ | 14.00ХЛІБНЯ

«ПРОТИСТОЯННЯ» ОЛЕКСАНДРА ДУБОВИКАВИСТАВКА


Illustration

Генії завжди випереджають свій час, їх революційне бачення відображає світоглядні зсуви, тому до справжніх митців варто прислуховуватись.
Таким життєвим орієнтиром для нас є Олександр Дубовик - видатний художник монументаліст, людина планетарного світогляду, непересічний мислитель і філософ. 
Виставка «Протистояння» є, перш за все, відображенням творчого і особистого шляху самого художника: від протистояння тоталітарній радянщині до протистояння кон’юктурі і подвійним стандартам, а сьогодні - протистояння імперському рашизму. 
На виставці Олександра Дубовика «Протистояння» будуть представлені як роботи минулих років, так і нові полотна, написані художником під час нескінченних місяців війни, коли він свідомо залишався в Києві з перших днів повномасштабного вторгнення.  То про що виставка «Протистояння»? Які настанови закодовано у символічних образах Майстра - класика сучасного мистецтва? Який головний меседж цієї виставки?
Людству необхідно якнайшвидше зрозуміти наскільки крихітна та крихка наша планета Земля. Нам, українцям, потрібно усвідомити та прийняти свою унікальну, світоутворюючу місію, набути відчуття рівності зі світом, природою, всесвітом. 
Як сказав Олександр Дубовик: «Мислити так, щоб тверділа земля під ногами! Пишатися тим, що наразі ми – центр світу, центр всесвіту! Протистояти, щоб гідно пройти цей надважкий історичний шлях, який випав на долю українців. Кожному протистояти обставинам й тому, що ціннісно неприйнятно та неприпустимо. Твердо та стійко йти до переможного кінця!». 
Вся творчість Олександра Дубовика базується на філософії Білого Букету - квантовій ідеї, цілісності і верховенстві об’єднання. Сама філософія і власне символ Букет створені художником і подаровані світу, а також нашому фестивалю, визначивши його назву та зумовивши його головну ідею.
На кожній роботі Олександра Дубовика присутній символ Букет, а в кожній події фестивалю присутня ідея Букету - об’єднання і краса, любов і дарування, спрямованість до світла і ПРОТИСТОЯННЯ темряві. 
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙЗа наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (300 грн — повний, 150 грн — пільговий)

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОМ МАЙСТЕР КЛАС»
Місцезнаходження юридичної особи: 01030, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 6Ідентифікаційний код юридичної особи: 40409624Неприбуткова організація згідно Рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві № 1726594600633 від 31.03.2017Не платник ПДВБанківська установа Компанії: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA203052990000026007030112674Код Банку (МФО): 321842

© 2023 Дом Майстер Клас