18 СЕРПНЯ | 18.00ХЛІБНЯ

ІМПРЕСІЯ ТА ЕКСПРЕСІЯКОНЦЕРТ

Лізі Рамішвілі (віолончель, Грузія)Марія Клименко (фортепіано, Україна)

Illustration

Ми надзвичайно щасливі, що цього року учасницею нашого фестивалю стане зіркова віолончелістка з Грузії Лізі Рамішвілі.
Зважаючи на безпекову ситуацію в Україні, ми цілеспрямовано не запрошували наших іноземних друзів до участі у фестивалі впродовж останніх 2 років. Але у Лізі було нездоланне бажання приїхати до України саме зараз, під час великої війни, щоб висловити свою підтримку, свою любов та захоплення мужнім українським народом. Попри свій щільний графік, запрошення на кращі музичні сцени світу, Лізі зробила свій вибір на користь України та візьме участь у нашій музичній програмі. Так склалися зірки що на фестивалі поєднаються дві музичні зірки – українська піаністка Марія Клименко та грузинська віолончелістка Лізі Раміашвілі. Музиканти представлять програму із європейських, українських та грузинських творів. 
ПрограмаМикола Лисенко Елегія "Сум" для віолончелі та фортепіано. Сулхан Цинцадзе 5 пʼєс на грузинські народні темиКлод Дебюсі Соната для віолончелі і фортепіано ре мінор CD 144 (L135)
Сезар Франк Соната для скрипки та фортепіано ля мажор, FWV 8 (перекладання для віолончелі та фортепіано)

***Лізі Рамішвілі народилася в Тбілісі, Грузія (1997). Почала займатися грою на віолончелі в 7 років у музичній школі З. Паліашвілі у професора Тамари Габарашвілі. Вона продовжила навчання в Академії Кронберга у професора Франса Гельмерсона, де отримала стипендії Бориса Пергаменщикова та Петра Устинова. Вона переїхала до Швейцарії, щоб продовжити навчання в Женевській консерваторії. У 2017 році вона переїхала до Іспанії для навчання у професора Єнса Петера Майнца в Музичній школі королеви Софії, де вона стала стипендіатом Fundación Albéniz.
Вона отримала перше місце і золотого Лускунчика на Міжнародному телевізійному конкурсі «Лускунчик». Гран-прі Міжнародного конкурсу «Відродження» у Вірменії. Також вона виграла Національний фінал конкурсу «Молоді музиканти "Євробачення"». Також мала стипендії Ростроповича і Мясковського. У 2013 році вона дебютувала в США, а через 3 роки повернулася, щоб виступити в Карнегі-Хол. У 2017 році отримала премію імені З. Жванії «Цінандалі». У 2021 році Лізі отримала нагороду Forbes Georgia 30 under 30 у категорії «культура та стиль». Брала участь у багатьох міжнародних фестивалях і грала з: Іврі Гітлісом, Юрієм Башметом, Ренаусом Капуконом, Хатією Буніатішвілі, Казукі Ямадою, Пієтарі Інкіненом та багатьма іншими.
Також вона виступала з такими оркестрами, як: Симфонічний оркестр Чайковського, німецьким симфонічним оркестром радио и телебачення Саарбрюккена, Єреванський симфонічний оркестр, Королівський філамонічний оркестр Галіції, Нова Росія, Азербайджанський національний оркестр, Грузинський філармонічний оркестр, Тбіліський державний оркестр опери та балету та ін.
***Марія Клименко навчається у Національній музичній академії України, у класі професорки Тетяни Рощиної.Піаністка виступала із сольними концертами та у супроводі симфонічного оркестру в Україні – на сценах Києва (Національна філармонія України, Будинок звукозапису Національного радіо, VERE MUSIC HUB), Запоріжжя, Одеси, Львова, Чернігова, а також за кордоном. Марія активно концертує із камерними програмами у складі студентських колективів та у партнерстві з відомими українськими музикантами.
Лауреатка численних міжнародних конкурсів – у тому числі Київського міжнародного фортепіанного конкурсу (2018); Міжнародного конкурсу піаністів Володимира Крайнєва (2018, 2012); Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця (2013). Брала участь у міжнародному фестивалі Music in the Alps (Австрія, 2022). Активна учасниця майстер-класів Олексія Гринюка, Мілани Чернявської, Романа Лопатинського, Антонія Баришевського, які відбувалися в рамках VERE MUSIC ACADEMY.
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙЗа наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (300 грн — повний, 150 грн — пільговий)

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОМ МАЙСТЕР КЛАС»
Місцезнаходження юридичної особи: 01030, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 6Ідентифікаційний код юридичної особи: 40409624Неприбуткова організація згідно Рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві № 1726594600633 від 31.03.2017Не платник ПДВБанківська установа Компанії: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA203052990000026007030112674Код Банку (МФО): 321842

© 2023 Дом Майстер Клас