17 СЕРПНЯ | 17.00САД

«ЧЕРВОНА КАЛИНА»АКЦІЯ ПАМ’ЯТІ УКРАЇНСЬКИМ МИТЦЯМ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ НА ВІЙНІ


Illustration

Висадка куща калини у саду Софії Київської у супроводі хору хлопчиків та юнаків Київського державного музичного ліцею імені Миколи Лисенка.
Мабуть, саме сильне почуття, яке наповнює кожного українця щоденно - це ВДЯЧНІСТЬ. Вдячність українським воїнам Захисникам, завдяки яким ми можемо жити, протистояти ворогу і боротися за своє майбутнє.
Цьогорічний Bouquet Kyiv Stage 2023 - ідея, кожна подія, власне, можливість проведення пронизані великою Вдячністю до українських янголів- Захисників, зокрема до митців, які залишили своє ремесло і пішли на фронт боронити Україну від рашистської навали. 
У природі митців по визначенню закладено творення і народження - нових сенсів, нових ідей, нових творів, їхній природі, зазвичай, не притаманно насилля, жорстокість, руйнування. Але саме Митці є люди ідеї, рушії змін і люди, які творять майбутнє. Тому так багато українських митців з перших днів війни взяли у руки зброю замість пензля чи скрипкового смичку чи акторського тексту і стали Воїнами.
На жаль, багато митців віддали за Україну найдорожче - своє життя, і це непоправна втрата для їх рідних, друзів і для української культури в цілому. Сьогодні ці Герої мали б бути учасниками нашого фестивалю, чи представляти Українську культуру світу, чи бути в процесі створення нових проектів, але їхнє життя було обірвано війною…
Життя Митців, загиблих на великій війні, продовжується у їхніх творах, у нашій відповідальності перед ними і нашій світлій пам’яті про них. Митці віддали своє життя за наше життя, будемо гідними їхній пам’яті.
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙЗа наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (300 грн — повний, 150 грн — пільговий)

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОМ МАЙСТЕР КЛАС»
Місцезнаходження юридичної особи: 01030, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 6Ідентифікаційний код юридичної особи: 40409624Неприбуткова організація згідно Рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві № 1726594600633 від 31.03.2017Не платник ПДВБанківська установа Компанії: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA203052990000026007030112674Код Банку (МФО): 321842

© 2023 Дом Майстер Клас