IV ФЕСТИВАЛЬ
27 СЕРПНЯ – 2 ВЕРЕСНЯ
СОФІЯ КИЇВСЬКА
ВИСОКОГО МИСТЕЦТВА

Bouquet. Kyiv Stage 2021 -
це фестиваль про майбутнє.


Сьогодні тема Майбутнього викликає найбільшу невизначеність і тривогу, особливо після пережитого драматичного 2020 року.

Зараз складно опиратися на моделі минулого, тому що більшість з них вже не працює.
А теперішнє є настільки мінливим і непередбачуваним, що не дає нам точок опори.
Для себе ми склали формулу майбутнього: осмислення нашого минулого та усвідомлення теперішнього.

Фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2021 – це написання картини майбутнього під назвою «Ми. Між минулим та майбутнім» - мовою мистецтва.

Саме мистецтво володіє даром відчувати майбутнє, бути його передвісником, передавати майбутнє через мистецькі форми.
Джерелом осмислення нашого минулого стане Софія Київська: знакове місце для нашої історії і нашої країни – і місце проведення фестивалю.

Ми будемо об'єднувати історію з сучасністю, різні жанри і стилі мистецтва, наповнювати сакральний музейний простір сучасним життям – ритмами, енергією, технологіями.

І таким чином створювати картину нашого майбутнього «Ми. Між минулим та майбутнім».
Тут і зараз, у дні фестивалю.
СПЕЦПРОЕКТИ / ПРЕМ'ЄРИ


Виставка «Катарсис» - це поєднання робіт галицького скульптора IIIV cт. Йоганна-Георгія Пінзеля, його учня Франциска Олендзького та робіт сучасного українського художника Олександра Животкова.
Це твори, розмежовані віками, але поєднані глибокою змістовною емоційністю, ілюструють
зв'язок часів, який розкривається перед глядачем у структурі катарсису.
Пропонуємо останнє роздивитися детальніше. Як взаємодія з мистецтвом допомагає переживати і виживати?
Про це — спеціальний виставковий проект Bouquet Kyiv Stage у партнерстві з Stedley Art Foundation.
ПРОГРАМА ВИСТАВКИ
УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ

Музична програма цьогорічного фестивалю Bouquet Kyiv Stage вміщує 20 подій, кожна з яких більша – трішечки або ж набагато – за традиційний концерт.
Так склалося не через організаторську установку на кросдициплінарність, а завдяки відкритості самого простору Софії Київської до перетинів, поєднань і, зрештою, злиття. Тисячу років тому за часів будівництва Собору музика ще існувала як невідділена частина синкретичних явищ.
Сьогодні вона завдяки різноманітним, іноді найнесподіванішим типам синтезу знову повертається до свого блаженного дитинства. І дарує радість народження нового.
ПРОГРАМА МУЗИЧНОГО МАЙДАНЧИКУ
УЧАСНИКИ МУЗИЧНОГО МАЙДАНЧИКУ

Слоган цьогорічного фестивалю – «Ми. Між минулим і майбутнім». А між цими точками якраз і знаходиться теперішнє, об'якоритись в якому людині – тяжко. І навіть локдаун тут не страхує. Забігати вперед, лякаючись футуристичних візій, чи ж відбігати назад, тужливо згадуючи «кращі часи», виходить куди легше, ніж тримати продуктивний контакт із сьогочасним.
Здається, що саме неможливість повно проживати поточну мить є найбільшим неврозом нашого світу. І саме тут хоче розвернути свої інтелектуально-дискусійні позиції літературна програма Bouquet-у. Поговоривши про все оце крізь призму книг-які-народжуються-нині.

Позаяк література під грифом «тут і зараз» – це не про «реалізм», а про Реальне: про саму зчепку з реальністю, про помічну можливість двостороннього контакту і дифузії, що дає шанс краще й повніше зрозуміти себе, свої ліміти та перспективи.
А вписуєш себе в реальність – реалістичніше відчуваєш власну суть. Це однаково стосується як людей, так і книжок. Книжок, що пишуться буквально тут і зараз, якимось чином це «тут і зараз» намагаючись зсередини себе врахувати. Або ні. А втім, є й думка, що сьогодні – це те, що з нами завжди.

І саме тут та зараз, на літературній сцені фестивалю Bouquet Kyiv Stage, ми маємо про це поговорити.
ПРОГРАМА ЛІТЕРАТУРНОГО МАЙДАНЧИКУ
УЧАСНИКИ ЛІТЕРАТУРНОГО МАЙДАНЧИКУ

Кінофестиваль «Кінобукет- 2021» – показовий зріз того, що відбувається в українському кінематографі. Це певний репрезентативний стан сучасного вітчизняного кіно.
«Кінобукет» відбудеться у Національному заповіднику "Софія Київська" в рамках IV Фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage вже вдруге.
Протягом п'яти днів любителі кіно зможуть подивитися найкращі українські короткометражні, документальні та анімаційні стрічки від відомих українських фестивалів та кінооб'єднань - максимально повну палітру українського кіно.
Програма кожного дня — це букет фільмів, сформований програмним директором фестивалю Володимиром Войтенком за безпосередньої участі оргкомітетів кінофестивалів та кінооб'єднань.
Перегляд такого об'ємного, різноманітного за формою та змістом, але «на одній хвилі» за сенсом та людськими цінностями «Кінобукету» допоможе усвідомити – у нас є своє українське кіно, яке відповідає сучасним запитам глядача!
ПРОГРАМА КІНОМАЙДАНЧИКУ

«Ми. Між минулим і майбутнім» – такою буде тема традиційних бесід під ясенем, на які запрошує Євгеній Уткін, співзасновник Bouquet Kyiv Stage.
Бесіди відбуватимуться щодня у саду «Софії Київської» під сторічним ясенем. До публічних розмов будуть запрошені люди, які в той чи інший спосіб змінюють наше життя.
«Сьогодні ми споживаємо забагато спецій, не відчуваючи при цьому смаку самої страви», – сказав торік Євгеній Уткін про ідею бесід. Запрошуємо вас і цього року відчути чистий смак живого і якісного спілкування.
ПРОГРАМА ДИСКУСІЙНОГО МАЙДАНЧИКУ
Нова іммерсивна вистава «Говорить Софія» від української режисерки Тамари Трунової - це вистава, що згодом трансформується у постійно діючу інтерактивну екскурсію Софією Київською для усіх бажаючих.
«Говорить Софія»– про приватне через призму минулого. Про відповідальність за власні сновидіння. Бо все, що тебе спіткатиме уві сні — образи, голоси, ситуації — твій минулий досвід. Бери відповідальність за те, що ти чуєш, бачиш, за все, чого торкаєшся — все це одного дня тобі насниться і дасть підказку — лише правильно розтлумач.
Крім всіх хвилюючих серце та розум дійств на Bouquet Kyiv Stage- 2021.
Запрошуємо!
Слухати минуле, дивитись чужі сни і знаходити своє.


ПРОГРАМА ТЕАТРАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКУ
УЧАСНИКИ ТЕАТРАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКУ

«Заручені з часом» - це музичний перформанс, що об'єднує показ колекції концептуального одягу дизайнера Федора Возіянова та музичний компонент від дуету Rulla Voita - артистів Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.
«Кожному з нас, ще при народженні час дає обіцянку, яку ми ніколи не забудемо і яка ніколи не буде виконана. З віком наши відносини з часом міняються, але дитяча віра у вічність і неможливість смерті не хоче залишати нас на протязі всього життя.
Коллекція "Заручені з часом" це моя гарантовано невдала спроба зупинити час, бо навіть вмовити його, хоча б на декілька секунд йти у зворотному напрямку.
Чи зменшує прогнозована невдалість спроби мою впевненість у її необхідності? На щастя, поки що ні».

Федір Возіянов

Програма фешн майданчику
УЧАСНИКИ

Тема цьогорічного Bouquet Kyiv Stage «Ми. Між минулим та майбутнім » наскрізно проходить через усю дитячу складову фестивалю..
Мультидисциплінарна програма поєднує мистецькі напрямки: музику, візуальне мистецтво, літературу, кіно і театр. Зранку-раненько серед високих дерев та співу птахів малюків очікують веселощі, різноманітні забавки та цікаве малювання.
Цілий калейдоскоп майстер-класів, інтерактивних програм та активного спілкування закрутить, як дзига, дітей молодшого та середнього віку і підлітків.
ПРОГРАМА ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ
УЧАСНИКИ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ
Дитячий хор "Щедрик"
Дитячий хор «Щедрик» засновано 1971 року у столиці України Києві Іриною Сабліною. З 2004 року його художнім керівником і головним диригентом є заслужений діяч мистецтв України Маріанна Сабліна.

Від перших років існування хор виступав із сольними концертами в Колонному залі ім. М. Лисенка Національної філармонії України та по всій Україні, у філармоніях Росії, Білорусії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови, Латвії, Литви та Естонії.

У 1990-ті роки «Щедрик» починає гастролювати світом і стає справжнім відкриттям для міжнародної музичної спільноти. Його концерти з успіхом проходили у містах 15 штатів США, у Канаді, Німеччині, Польщі, Угорщині, Бельгії, Швеції, Швейцарії, Австрії, Франції та Італії. Овації на честь колективу звучали у найвідоміших залах світу:

 • «Mozarteum» (Зальцбург)
 • «Beethovenhalle» (Бонн)
 • «Roy Thomson» (Торонто)
 • «Gasteig» (Мюнхен)
 • «Forum» (Леверкузен)
 • Камерному залі Берлінської філармонії
 • «Musikaliska», «Eric Ericsonhallen» (Стокгольм)
 • Великому залі Московської консерваторії ім. П. І. Чайковського
 • "Musikverein" Golden Hall (Відень
 • "Konzerthaus" Great Hall (Відень) та інших.

У репертуарі хору — ренесансна, барочна та класична музика, обробки пісень народів світу, твори сучасних композиторів.

«Щедрик» брав участь у таких престижних українських і світових музичних фестивалях, як:

 • «America Fest» у Де-Мойні (США), 1992
 • «КиївМюзікФест» у Києві (Україна), 2000
 • Фестивалі камерної музики Ґідона Кремера у Локкенгаусі (Австрія), 2002, 2008, 2011
 • III Міжнародний хоровий фестиваль у Ризі (Латвія), 2004
 • «Тоніка» у Києві (Україна), 2004
 • І Міжнародний осінній хоровий фестиваль у Москві (Росія) до 140-річчя Московської консерваторії, 2005
 • «Віртуози» у Львові (Україна), 2006
 • «Cantus MM» у Зальцбурзі (Австрія), 2007
 • «Cracovia Music Festival» у Кракові (Польща), 2009
 • «Beethovenfest» у Бонні (Німеччина), 2010
 • «Зустріч зі Славою» — захід у Кронберзі (Німеччина) до дня вшанування пам'яті М. Ростроповича, 2011
 • ХХ фестиваль камерної музики у Кронберзі (Німеччина), 2013
 • «То Russia With Love» — концерт у Берліні (Німеччина) на підтримку політв'язнів, 2013
 • «Leigo Lake» у Лейго (Естонія), 2015
 • Фестиваль української музики «Rethinking Europe — Stop One: Ukraine» у Стокгольмі (Швеція), 2017
 • VII Міжнародний фестиваль оркестрових і хорових колективів у Флоренції (Італія), 2018
 • XIII "Summa Cum Laude" International Youth Music Festival у Відні (Австрія), 2019

В усіх міжнародних конкурсах, у яких «Щедрик» брав участь, він здобув найвищі нагороди:

 • Гран-прі Міжнародного хорового конкурсу «Kathaumixw» у Пауелл Рівер (Канада), 1990
 • Гран-прі Міжнародного хорового конкурсу в Де-Мойні (США), 1992
 • Гран-прі та Золотий диплом XXXVI Міжнародного хорового конкурсу в Мендзиздроє (Польща), 2001
 • Золотий диплом найвищого ступеня та Гран-прі I Міжнародного конкурсу «Musica sacra a Roma» у Римі (Італія), 2005
 • «Золотий Давид» — Гран-прі VII Міжнародного фестивалю-конкурсу оркестрових і хорових колективів у Флоренції (Італія), 2018
 • Перше місце з відзнакою "Видатний успіх" в категорії Treble Choirs / Жіночі хори/ XIII "Summa Cum Laude" International Youth Music Festival у Відні (Австрія), 2019

У спільних проектах «Щедрик» мав честь співпрацювати з видатними музикантами світу — Володимиром Крайнєвим, Ґідоном Кремером, Романом Кофманом, Ґією Канчелі, Іваном Моніґетті, Даніелем Баренбоймом, Мартою Арґеріх та іншими.

Сьогодні у хорі співають понад 150 дітей різного віку, що займаються у відповідних вікових групах. Близько 55 кращих виконавців входять до концертного складу колективу.

Три перших записи «Щедрика» було видано фірмою «Мелодія» на вінілових платівках. Частково репертуар представлений на п'яти компакт-дисках, записаних в Україні. Німецька компанія «Deutsche Welle» випустила диск із записом Різдвяного концерту, з яким «Щедрик» виступав 2011 року у Бонні.

Почесне місце у дискографії займає запис твору «Три маленькі літургії Божественної присутності» О. Мессіана, виконаного «Щедриком» разом з оркестром «Кремерата Балтика» під керуванням Р. Кофмана, що ввійшов до збірки кращих концертів в історії «Фестивалю камерної музики Ґідона Кремера».
Антон Дегтярьов
Композитор, музичний виконавець, саунд продюсер. Народився у 1987, Ужгород. Закарпатська область, Україна. Зараз проживає у Києві, Україна.

Освіта:

 • 2001-2005 – Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора (фортепіано)
 • 2005-2010 – Національна музична академія України імені П.І. Чайковського (орган/ фортепіано)

Музика до фільмів:

 • «Невидима», реж. Максим Наконечний ( 2017)
 • «Намір» , реж. Анна Смолій (2017)
 • «Серафима», реж. Марися Нікітюк ( 2017)
 • «Новий рік в сімейному колі», реж.Максим Наконечний ( 2018),
 • «Іловайськ, Батальйон Донбас», реж. Іван Тимченко ( 2019),
 • «Казка про коника», реж. Денис Страшний, Уляна Осовська ( 2019)

Музика до фільму «Невидимий батальйон» - музична композиція в дуеті з Ptakh_Jung , реж. Ірина Цілик, Аліса Горлова та Світлана Ліщинська ( Ptakh_Jung)

2018 – музична композиція до фільму "Без явних ознак", реж. Аліна Горлова (Ptakh_Jung)

Інші музичні композиції та музично-мистецькі перформанси:

2015 – композитор та музичний виконавіець у «Il Caprese» медіа перформанс Ярина Груша та Ольга Гончар.

2015 – співкомпозитор в театральній п'єсі "Двоє", реж. Матільда Марина, прем'єра на ГогольФесті 2015

2015 – Культурно-мистецька резиденція "Над Богом", Вінниця, Композитор та виконавець ( як Quarkmonk) для медіа перформансу «Вогнецвіт» (у партнерстві з VJ Reign та Звучі Дочі) . Куратор: Леонід Марущак

2016 – музична композиція до «Каунаський Реквієм» проект Каунас, Литва. Куратор: Міжнародний Центр фотографії Літвак (Річард Шофілд, Марк Адам Гарольд)

2017 – музична композція та виконання Людина з фотоапаратом" Дзига Вертов (1929), Покровськ, Донецька обл., для проекту Україна «Код міста»

2018 – участь у навчальній програмі Envision Sound для композиторів, що бажають розвивати свої вміння в написанній музики для кіно, Київ, січ. 21-27, 2018

2018 – «Скринька Пандори», аудіо інсталяція для виставки Олекси Манна «Black Period»

2018 – музика до фільму «Людина та Людино-Мавпа» (1930) та виконання за оригінальною партитурою для фестивалю «Німі Ночі», Київ, 2018 (Ptakh_Jung)

2018 – музична композиція і виконання для проекту Class Act (Ptakh_Jung)


Актуальні сольні та групові проекти:

Ptakh – сольний проект електронної музики (2015-по теперішній час)

Ptakh_Jung – iнструментальна музика, дует (композитор, клавішні / програмування), ( 2016-по теперішній час)
Ансамбль нової музики «Рикошет»
Ансамбль нової музики «Рикошет» організований в 1999 році як ансамбль Київської організації Спілки композиторів України. Ініціатором і артистичним директором став композитор Сергій Пілютиков, а учасниками на сьогодні є:
Д. Медоліз - флейта
А.Бойко - кларнет
Д. Любченко - саксофон
М. Білич - скрипка
А. Полтавець - скрипка
А. Павлов - альт
В. Примак - віолончель
В. Лиман - фортепіано
В. Рацюк - диригент


Основна мета ансамблю - пропаганда видатних зразків музики 20-21століть і стимулювання творчої активності сучасних композиторів. Музиканти ансамблю відкриті для всіх стильових напрямків і течій. В репертуарі колективу прозвучало безліч світових прем'єр українських та закордонних композиторів, його репертуар включає сотні камерних творів широкого стилістичного діапазону. З часу свого створення ансамбль дав понад 300 концертів в Україні та є постійним учасником всіх найбільших фестивалів України: «КиївМюзикФест», «Київські Прем'єри сезону», «Форум музики молодих», «Два дні і Дві ночі», «Контрасти», «Харківські асамблеї ». Ансамбль регулярно співпрацює з Gaudeamus Contemporary Music Centre (the Netherlands), Donemus Publisher (the Netherlands), Pro Helvetia (Switherlands), Посольством Австрії в Україні, за допомогою яких організував серії концертів сучасних нідерландських і шведських композиторів в Україні, а також виконав «Місячного П'єро» А.Шенберга. У 2003 році ансамбль був нагороджений грантом Президента України і здійснив запис музики до медіа-проекту художника І.Галана «Оркестр - нова реальність». Брав участь в міжнародних фестивалях "Дні нової музики" (Молдова), "Охридське літо" (Македонія), «Інший простір» (Росія), в 2012 дав авторський концерт композитора В.Сильвестрова в Гамбурзі (Німеччина).
RÉMI PANOSSIAN TRIO (Франція)
Джазовий гурт RÉMI PANOSSIAN TRIO робить пристрасний і ліричний джаз з рок-енергією та веселим грувом. Відкритість тріо до нових звуків завоювала різноманітну аудиторію протягом серії альбомів та концертів. Геніальний та еклектичний джаз, який веде публіку за собою в унікальну експериментальну подорож.

На фестивалі Bouquet Kyiv Stage- 2021 група представить свій ювілейний альбом Odd We Trust - вшанування живої енергії, якої тріо з Франції зобов'язаний своїм успіхом.

Визнаний критиками альбом був відібраний FIP Radio в «Списку лютневих альбомів», після чого відбулася пряма трансляція «Jazz Live» на TSF Jazz і «Open Jazz» на радіостанціях France Musique, тоді як треки Seven Hills і Vengeance Tardive зайняли гідне місце на «Jazz for Work »і« Jazz Now »на плейлистах Deezer і плейлистах« State of Jazz »на Spotify.

Альбом досяг 550000 стрімів в Інтернеті.

Склад:
Ремі Паносян фортепіано
Максим Дельпорте - контрабас
Фред Петітпрез - барабаниНаталія Половинка
Наталія Половинка - українська співачка, актриса театру і кіно, режисер, педагог.

Лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, Заслужена артистка України.
Засобами театру та музики творить унікальну художню територію проявлення пісні як категорії життя, духовної категорії.
Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича та Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка по класу фортепіано у професора Марії Тарнавецької;
Навчалась театру у видатного театрального режисера Єжи Гротовського в Центрі Є. Гротовського в Понтедері, Італії; пізніше - в Майстрів театру: Клім (Володимир Клименко), Сергій Ковалевич, Валерій Більченко.

 • Представниця українського традиційного співу у всіх його жанрах.
 • Виконавиця класичної музики та сучасної української академічної музики: В. Сільвестрова, А. Загайкевич, В. Полєвої, Б. Фроляк та ін.
 • Засновниця, художній керівник та актриса Театрального Центру «Слово і голоС» у Львові з 2010 р.
 • Автор і лідер Міжнародного театрального фестивалю Традиції ДРЕВО.
 • Актриса в Театрі ім. Леся Курбаса (1988-2007), в ГОМО «Майстерня пісні» 2003-2010), у Івано-Франківському Найіональному драм.театрі
 • Автор численних музично-театральних проектів
 • Автор унікальної методології роботи з голосом актора: майстерні голосу та співу в Колумбійському, Пенсильванському, Єлльському університетах США, Уельському – Великобританія, педагог «Ательє» Міжнародного Інституту Є. Гротовського (Польща).

Головні ролі в кіно:

 • "Брати. Остання сповідь", реж. Вікторія Трофіменко, Приз «За кращу головну роль» ММКФЄ;
 • х/ф «ТЕРА» реж. Нікон Романченко;
 • х/ф «Мати Апостолів», реж. Заза Буадзе;
 • д/ф «ІРМОС", «Повернення" реж. Сергій Цимбал.
Співпрацює з Міжнародним Інститутом Є.Гротовського (Польща), Державною чоловічою хоровою капелою хлопчиків та юнаків «Дударик»(Львів), Державною чоловічою хоровою капелою ім. М. Ревуцького (Київ), з музикантами: Богдана Фроляк, Алла Загайкевич, Єжи Єрмінь, Ярослав Мигаль, Клаус Кугель, Петрас Вішняускас, Володимир Сіренко, Теодор Кухар та ін.

CD:

 • «Homo Ludens»
 • «Ірмос»
 • «День перший»
 • «Пісні вітру»
 • «У неділю рано. Саундтрек до вистави»
 • "Пасха красеная"

Лауреат численних міжнародних театральних фестивалів, Лауреат премій СТДУ, іменних премій Міського голови Львова та ЛОДА
Національний президентський оркестр
Національний президентський оркестр — державний духовий оркестр створений в листопаді 1991 року. Засновником і художнім керівником — головним диригентом оркестру став Народний артист України Анатолій Молотай.

З оркестром у різні часи співпрацювали Лев Колодуб, Іван Карабиць, Євген Станкович, Анатолій Солов'яненко, квартет «Явір», хор Національної опери України, капела «Думка» та багато інших виконавців та музичних колективів.

Сьогодні Національний президентський оркестр - це унікальний творчий колектив нашої Держави, в якому гармонійно поєдналися духовий, камерний, симфонічний, естрадно - симфонічний склади оркестру та Біг-бенд, що дає можливість застосовувати в своїй творчій діяльності різні жанри та стилі музичного мистецтва, гідно представляти національну музичну культуру України у світовому мистецькому просторі.
Dennis Adu Quintet
Dennis Adu Quintet є одним з найбільш яскравих і затребуваних джазових колективів України. Квінтет грає як авторську музику, засновану на стилях майстрів джазу: Dizzy Gillespie, Freddie Hubbard, Clifford Brown, Wayne Shorter, Lee Morgan, Kenny Dorham, Booker Little, Tad Dameron, Nicholas Payton, Walace Roney, Roy Hargrove, Herbie Hancock, Freddie Hubbard, так і джазові стандарти в оригінальних аранжуваннях. Найчастіше вибір музикантів орієнтований на музику 50х-60х рр. Превалюючі стилі: свінг, бі-боп, хард-боп, нео-боп, мейнстрім, модальний джаз, straight ahead jazz.

Лідер Dennis Adu Quintet - один з найбільш затребуваних музикантів свого покоління. Володар першої премії Міжнародного конкурсу молодих виконавців Dо # Dж junior 2009. Як лідер записав 2 альбоми "Influences" (2017) і "Sunlight Above The Sky" (2020). Як сайдмен записав понад 20 альбомів з українськими і закордонними джазовими музикантами. Також Денніс є викладачем і бендлідером оркестру Джазового Факультету Київської Муніципальної Академії Музики ім. Р.М Глієра. На даний момент актуальні проекти в яких грає Денніс це - Dennis Adu Quintet, Денніс Аду Септет, Денніс Аду Біг-Бенд. Квінтет Дениса Дудко, Буду-Бенд.

На фестивалі музиканти зіграють мелодії з останнього альбому "Sunlight Above The Sky", а також джазові стандарти в авторських аранжуваннях.

Склад:

 • Денніс Аду - труба, флюгельгорн,
 • Дмитро Александров - тенор саксофон
 • Олександр Малишев - фортепіано
 • Олександр Ємець - контрабас
 • Павло Галицький - барабани і тарілки
Алла Загайкевич
Алла Леонідівна Загайкевич — українська композиторка.
Авторка численних музикознавчих статей , володарка багатьох ґрантів і нагород. Поєднує роботу в академічних концертних жанрах (симфонічна, камерна, електроакустична музика, камерна опера) та в сучасних мультидисциплінарних проектах (аудіо-візуальні інсталяції, перформанси, музика до кінофільмів і театральних вистав).

Отримала освіту в Київській консерваторії та Паризькому інституті IRCAM.
У 1986-1998 була учасницею фольклорного гурту «ДРЕВО».
В 1997 р. за підтримки Міжнародного фундації Сороса заснувала першу в Україні Студію електроакустичної музики в Національній музичній академії України.

Є кураторкою міжнародних проектів електроакустичної музики «Електроакустика», «ЕМ-візія» (з 2003 року), головою Асоціації електроакустичної музики України в CIME/ICEM. Менторка міжнародного проекту електроакустичної музики "Sound around me" в Відні (2019 р.).

Має відзнаку Української кіноакадемії "Золота Дзига" в номінації "кращий композитор 2017 р." Переможець експертного голосування національного рейтингу «Знято в Україні» в номінації "кращий композитор 2016 - 2018 рр."

Лауреатка Державної премії ім. О.Довженка, премій ім Л. Ревуцького та ім.М. Лисенка.

Лауреатка Міжнародного конкурсу електроакустичної музики "Musica Nova"(Прага), номінантка The New York Innovative Theatre AWARD за музику до спектаклю "FARE WATER NIGHT" театру Yara Arts Group (2014).

Авторка статей в наукових виданнях «Українське музикознавство», «Organised Sound", "Musiktext", "Музика", "Науковий вісник НМАУ", "Часопис НМАУ", "Критика".
Лівіо Мінафра (Італія)
Лівіо Мінафра
«Музика Мінафри - це музика обміну та контамінації, багата східними перегуками, мінімалістичним змістом, з етнічними посиланнями. Ви можете визначити це як джаз, але це обмежувальне визначення. Звичайно, імпровізація, миттєвість - це опорні балки », - говорить журналіст Амедео Фурфаро.

Лауреат важливої італійської премії «Кращий джаз» у 2005, 2008 та 2011 роках, Лівіо Мінафра в основному виступає сольно, а також брав участь у багатьох престижних співпрацях як піаніст, композитор, аранжувальник та акордеоніст. Одночасно він здобув чотири музичні ступені: класичне фортепіано, оркестрація для джазу в консерваторії Барі та музична композиція в консерваторії Матера.

На сьогодні він випустив фортепіанні сольні альбоми "La Dolcezza del Grido" (Leo Records - Великобританія), "La Fiamma e il Cristallo" (Enja Records - De), "Sole Luna" (Incipit Records - It) та лідер Лівіо Мінафра 4et, "Сюрприз !!!" (Enja Records - De).

Інші важливі колаборації включали Луїса Мохоло, Кіта та Джулі Тіппетс, Марко Маркович, Паоло Фресу, Боббі Макферріна, Джанлуїджі Тровезі, Роланда Неффе, Джеррі Гонсалеса, Френка Лондона, Маріо Шиано, Сергія Курьохіна, Пола Резерфорда, Пеппе Барру, Люсілу Галеацці, Мікеле Ломуто, Даніеле Сепе, Фахраддін Гафаров, Дарко Рундек, Альдо Капуто, Мішель Годар, Флавіо Болтро, Еван Паркер, Ла Вілла Барокка, Євгенія Черказова…

У віці 38 років він гастролював і виступав на всіх континентах .В даний час Лівіо викладає джазове фортепіано в консерваторії в Барі, Італія.

Євгенія Черказова - професорка національної музичної академії України імені П.І.Чайковського. Лауреат Всеукраїнського та міжнародних конкурсів, володарка Кубка «Гран прі» (Франція). Народна артистка України, професор, завідувач кафедри баяна і акордеона Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, засновниця оркестру акордеоністів Grand Accordeon.
Вікторія Польова
Вікторія Польова — українська композиторка, член Національної спілки композиторів України . Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2018) .
Працює у симфонічному, хоровому, камерно-інструментальному жанрах. Ранній період творчості Вікторії Польової пов'язаний із естетикою авангарду та полістилістикою (балет «Гагаку», «Трансформа» для симфонічного оркестру, «Anthem» для камерного оркестру, «Епіфанія» для камерного ансамблю, кантати «Ода Горація» і «Світе тихий»). З кінця 1990-х її музика стилістично тяжіє до так званого «сакральному мінімалізму» ( Арво Пярт , Генрик Гурецький , Петеріс Васкс , Джон Тавенер). Значний період творчості Вікторії Польової пов'язаний із вивченням та втіленням у музиці богослужебних текстів.

Твори Вікторії Польової виконуються на таких сценах, як Бетховенський фестиваль у Бонні (Німеччина), Фестиваль камерної музики у Локенхаузі (Австрія), Фестиваль Юрія Башмета у Мінську (Білорусь), Пасхальний фестиваль Валерія Гергієва у Москві (Росія), фестиваль «Камерна музика поєднує світ» (Кронберг, Німеччина), Дрезденський музичний фестиваль, зали Берлінської та Кельнської філармоній (Німеччина), Театр Шатле (Париж, Франція), Рудольфінум-Дворжак зал (Прага, Чехія), Concert Auditorio Nacional de España (Мадрид, Іспанія), George Weston Recital Hall (Торонто, Канада), Yerba Buena Theater (Сан-Франциско, США), Oriental Art Center (Шанхай, Китай), Seoul Art Center (Корея), Esplanade Concert Hall
(Сінгапур), фестивалі сучасної музики в Україні , РФ , Швеції , Фінляндії , Швейцарії , Італії, Франції, Польщі, ОАЕ , США , Перу, Чилі.

У 2010, поруч з такими композиторами, як Гія Канчелі , Валентин Сильвестров , Леонід Десятников, Олександр Раскатов, Олександр Вустін, Віктор Кісін та Георгс Пелеціс, Вікторія Польова взяла участь у міжнародному проекті Ґідона Кремера «Мистецтво інструментовки», присвяченому Йоганну Себастьяну Баху та Глену Гульду.

У 2011 Вікторія Польова на запрошення Ґідона Кремера стала композитором-резидентом XXX фестивалю камерної музики у Локенхаузі (Австрія).
Вікторія Польова — лауреатка Мистецької премії «Київ» ім. Артемія Веделя (2013),
міжнародного конкурсу «Spherical Music» (США, 2008), Премія імені Бориса Лятошинського (2005), Всеукраїнського конкурсу композиторів «Псалми Третього Тисячоліття» (I премія, 2001), Премії ім. Левка Ревуцького (1995).

Її твори публікуються швейцарським видавництвом «Sordino Ediziuns Musicalas».
Київський камерний оркестр
Заснований у 1963 році, Київський камерний оркестр займає поважне місце серед камерних оркестрів світу. В минулому ним керували такі визначні диригенти, як Антон Шароєв та Ігор Блажков. З 1990 року головним диригентом оркестру став Роман Кофман.Артисти оркестру – це блискучі музиканти, яких відрізняє висока дисципліна, артистизм, найвища музична і виконавська майстерність. Мистецькою подією у 134-му сезоні були концерти циклу «Роман Кофман і його друзі».

Це був справжній фестиваль видатних митців із різних країн Європи, який привернув увагу любителів класичної музики. У цьому своєрідному виконавському фестивалі брали участь видатні майстри музичного Олімпу - Наталія Гутман, Володимир Крайнєв, Гідон Кремер, Ліана Ісакадзе, Ерік Курмангалієв, Маквала Касрашвілі, Олексій Любимов, Сергій Стадлер, Наум Штаркман, Борис Пергаменщиков, Вікторія Лук'янець. Багато із цих солістів брали участь у великому музичному фестивалі «Гранди мистецтва» у Львові, художнім керівником якого був Роман Кофман, а Київський камерний оркестр протягом сезону 1998-1999 років був базовим колективом.У листопаді 2004 року компакт-диск Київського камерного оркестру (диригент – Роман Кофман) із записами Бенджаміна Бріттена отримав нагороду "Supersonic", яку авторитетний музичний журнал «Піцикато» (Люксембург) надає кращому диску.Київський камерний оркестр гастролював у Кореї, Німеччині, Франції, Нідерландах, Австрії, Бельгії, Великій Британії, Іспанії, Португалії, Польщі, Швейцарії, Туреччині, Сполучених Штатах Америки, Мексиці, Японії.Київський камерний оркестр активно пропагує музику українських композиторів в Україні та за її межами. У репертуарі оркестру – твори В. Бібіка, Є. Станковича, М. Скорика, В. Сильвестрова, Л. Колодуба, В. Польової, В. Рунчака, Ю. Ланюка, О. Щетинського та інших. У 2009-2010 роках оркестр здійснив цикл концертів «Український авангард», в якому поряд із творами відомих вітчизняних композиторів прозвучала музика молодих українських митців.Протягом останніх сезонів Київський камерний під орудою Романа Кофмана провів низку концертних циклів, а саме: «Всі симфонії Бетховена» (2006-2007), «Всі симфонії Шуберта» (2007-2008), «Великі імена» (2008-2009), «Всі симфонії В.А. Моцарта» (2009-2010). У останньому циклі більшість симфоній Моцарта були виконані в Україні вперше. З листопада 2020 року головною диригенткою Київського камерного оркестру є Заслужена діячка мистецтв України Наталія Пономарчук.
Аксель Кольстад
Піаніст і композитор. Він дебютував у Карнегі-Холі в 2010 році. Зараз Аксель багато гастролює в Азії та Європі. Аксель Кольстад - митець-резидент Метьє. Народився в 1981 році в Осло (Норвегія), закінчив бакалаврат у професора Сігурда Слеттебрека в Норвезькій музичній академії в Осло в 2006 році. Отримав ступінь магістра в цій же академії, а також у професора Слеттебрека , виконуючи фортепіанні твори Джорджа Гершвіна. Виступав з сольними концертами в Талліні, Латвії, Росії, Португалії, Франції, Англії, Німеччині, Італії, США, Японії, Китаї, Індонезії, Таїланді, Норвегії, Швеції, Данії, Фінляндії, Мексиці, Австралії, Туреччині, Румунії, Угорщині, Україні, Польща. Як соліст оркестрів Росії, Польщі, України, Норвегії. Він відомий своїми віртуозними варіаціями історичної музики в поєднанні з гумором та стендапами.

Кольстад брав участь у найбільших фестивалях камерної музики в Норвегії, а також багато виступав в Естонії, зокрема на телебаченні та радіо. З аншлагом та бурхливими оваціями відбувся його дебютний концерт Кольстада в Карнегі-Холі в жовтні 2010 року.

Кольстад вивчав композицію у Вольфганга Плагге і з 17 років вже виконував власні віртуозні твори для фортепіано в багатьох країнах світу. Він також диригував багатьма своїми оркестровими творами. Американська преса назвала його "Новим Віктором Борге". Шведська преса назвала його "Ференцом Лістом нашого часу".
Юрій Андрухович та Сон Сови
Юрій Андрухович – знакова постать сучасної української літератури, провідний український поет, прозаїк, есеїст, «Патріарх Бу-Ба-Бу». Живе і працює в Івано-Франківську.

1985 р. разом з Віктором Небораком та Олександром Ірванцем заснував знамениту поетичну групу Бу-Ба-Бу (Бурлеск-Балаган-Буфонада), котра яскраво продемонструвала успішний приклад творення соціокультурного міфу.

Автор поетичних збірок «Небо і площі» (1985), «Середмістя» (1989), «Екзотичні птахи і рослини» (1991), «Екзотичні птахи і рослини з додатком «Індія» (1997, 2002) та «Пісні для мертвого півня» (2004).

У центрі прозового доробку – романи «Рекреації» (1992), «Московіада» (1993), «Перверзія» (1996), «Дванадцять обручів» (2003), «замість роману» «Таємниця» (2007), «Лексикон інтимних міст» (2011), «Коханці Юстиції» (2018).

Есеїстика Андруховича на сьогодні видана збірками – «Дезорієнтація на місцевості» (1999) та «Диявол ховається в сирі» (2006).

Вірші Юрія Андруховича були покладені на музику такими гуртами, як «Мертвий Півень», «Плач Єремії», «Sіґал Sпожив Sпілка», «Знову за старе», «Karbido» (Польща) тощо.

Серед низки літературних нагород – премія ім. Гердера (Фонд Альфреда Тьопфера, Гамбурґ, Німеччина, 2000), Спеціальна премія миру ім. Еріха-Марії Ремарка (Оснабрюк, Німеччина, 2005), Ляйпцизька книжкова премія до європейського порозуміння (2006) та Літературна премія Центральної Європи «Анґелус» (Вроцлав, Польща, 2006), лауреат Премії імені Ханни Арендт (2014, Німеччина), Медаль Гете (2016), лауреат Премії Вілениці (2017, Словенія).

Гурт "Сон Сови"

Цей гурт являє собою ретельно продуману суміш контрольованого божевілля із стилів – академічна музика, джаз, електро. Як говорять самі учасники групи, це музика для ще не знятого кінофільму.

Репертуар групи є авторським, за винятком вільних інтерпретацій декількох відомих музичних творів. Як з класики, так і з сучасної музики. Головною особливістю звучання є поєднання тенор-саксофона, віолончелі та синтезаторів. У руках музикантів групи, як пише відоме видання "Harper' s Bazaar", ці інструменти створюють дивовижну музику на стику класики, джазу, академічного авангарду, електроніки і навіть кабаре. Переважно композиції "Сон Сови" інструментальні, але є і вокальні номери.

Членами групи є музиканти, що брали участь у великій кількості колективів і що мають солідний гастрольний досвід. Євгенія Смолянінова (віолончель) є постійним учасником Першого Українського Імпровізаційного Оркестру, групи QARPA (Ірена Карпа), а також ви можете почути її віолончель в студійних записах Вопплі Відоплясова, ТНМК, Крихітки, Беz Обмежень. Активно продовжує співпрацювати з українськими передовими проєктами авангардного і сучасного мистецтва, такими як UKHO, брати Радзецькі.

Михайло Сарана (саксофон) брав і бере участь в таких колективах як Drum & Tuba Band, Qarpa, Jazz Animal, JT Fresh, Музична лабораторія, New Brain Trio, Ассаи Джаз, Олег Скрипка і Оркестр Либідь. Його ж гру можна відмітити в студійних записах Фоззі (ТМНК), ТНМК, Land Forces Orchestra, Аніко Долідзе.

Фронтмен групи Кирило Цуканов (плейбек, клавіші, перкусія) довгий час працював у відділі пошуку(A & R) представництв EMI, Warner і Universal в Україні. Співпрацював з такими виконавцями як Dave Gahan, Placebo, Korn, Andru Donalds, David Guetta у рамках українських концертів цих виконавців.

Сон Сови - одні з співзасновників жанру поезофонія. В цьому жанрі виступали з Іреною Карпою, Остапом Ступкою, Майклом Щуром та, власне, з Юрієм Андруховичем.

Гурт "Сон Сови" у складі:

 • Євгенія Смолянінова – віолончель
 • Михайло Сарана – саксофон, голос
 • Кирило Цуканов – ударні, синтезатори
Heinali
Heinali - псевдонім українського композитора та художника звуку Олега Шпудейка.

Почавши проект на початку 2000-х рр. , із кількох альбомів, що вийшли як окремі самостійні альбоми, Heinali отримав широке міжнародне розуміння завдяки співпраці з американським поетом Меттом Фінні. Місце перетину літературного виступу Фінні з гучною електронікою Шпудейко дають, за словами Bandcamp, «саундтрек для втечі від вовків через замерзлу тундру в уповільненому замріяному русі» . У період з 2011 по 2017 рік Фінні та Шпудейко тріумфально випустили три спільні альбоми потужних поетичних колажів.

Сольні альбоми Шпудейко за останнє десятиліття також представляють мінливий, непередбачуваний артистизм, що процвітає у силі та забезпеченості. Його випуски на електронному лейблі Injazero Records у Лондоні / Стамбулі, відповідно - Anthem і Iridescent, викликали величезне визнання з боку преси та радіо в усьому світі, відзначивши прихід Heinali як особливого та важливого голосу в експериментально-електронному музичному середовищі. "Бездоганне почуття інтриги, ностальгії та дива", - пише журнал FACT. Uncut описав Гімн як "занурювальне ... повторне входження в утробу матері".
Назгуль Шукаєва
Співачка Назгуль Шукаєва — одна з самих незвичних постатей на джазовій, академічній та андеграунд ній сцені України. Народжена у Казахстані та закохана в Україну, в якій живе вже 17 років.

Назгуль Шукаєва має рідкісний діапазон голосу: від горлового співу до сопрано, що дозволяє їй виконувати як аутентичний фолк, джаз, так і сучасну академічну музику. Наразі вона єдина в Україні та Казахстані жінка, що володіє давньою технікою горлового співу «кай», поєднуючи її із сучасною манерою звуковидобування.

Цінителі музики знають Назгуль також завдяки етно / джазовому проекту «Asia Tengri» і співпраці з Греммі-номінантом, піаністом Джоелом Холмсом (Joel Holmes). Назгуль - лідер інтернаціонального музичного проекту «ASIA TENGRI», який об'єднав носіїв різних культурних традицій навколо ідеї передати музикою багатий і самобутній характер Середньої Азії.
Andrzej Jagodziński Trio (Польща)
Andrzej Jagodzińskі -композитор і аранжувальник. Грає на фортепіано, акордеоні, валторні.

Його кар'єра розпочалася традиційно для музикантів класичної музики і з тих пір інтерес не згасає. Пройшовши всі рівні своєї музичної освіти з валторни в Інституті музики імені Фредеріка Шопена у Варшаві, він п'ять років був членом оркестру Польського радіо і телебачення. У цей час він став цікавитися джазовими студіями на фортепіано. За короткий час він знайде свій, неповторний стиль.

З самого початку своєї джазової кар'єри Анджея Ягодзінського шукали провідні польські джазові групи, включаючи Old Timers, Swing Session, String Connection, квартет Збігнева Намисловського, квартет Януша Муняка, квінтесенція та квартет Яна Пташина Врублевського. У 1987 році він розпочав співпрацю з провідною польською джазовою вокалісткою Евою Бем.

У 1993 році він сформував своє класично-джазове тріо, до якого увійшли Адам Чегельський (Acoustic Bass) та Чеслав (Little) Бартковський (Барабани), які, використовуючи свої класичні корені та багаторічний джазовий досвід, створили унікальний "Ягодзинський звук", поєднавши ці два світи музики.

Його альбом "Шопен", що отримав популярність і був найбільш продаваним, вийшов у 1994 році, завоювавши бажану нагороду "Fryderyk" (польська "Греммі") в польському шоу-бізнесі, а також "Кращий запис '94" за опитуванням читачів журналу Jazz Forum. , і лавровий вінок «Меломани '94», вручений Асоціацією шанувальників джазової музики в Лодзі. Цей альбом став не тільки запрошенням Ягодзінського на світову сцену джазової музики , але й підтвердив його переконання, що поєднання джазу та класичної музики буде успішним.

Визнані виступами тріо, його композиції створили джерело натхнення для класичних музикантів, інструменталістів, вокалістів, а також камерних оркестрів. Його «Фортепіанний концерт соль мінор» для джазового тріо та симфонічного оркестру став кульмінацією його звучання та натхнення, а також класично побудованим твором для джазового тріо, трьох джазових вокалістів та класичного змішаного хору.

Результатом останнього натхнення "Ягодзін" стало створення музичного альбому присвяченого майстру поліфоній Йоганну Себастьяну Баху під назвою "Andrzej Jagodziński Trio – Bach", а також черговий проект із використанням джазових елементів та музики Баха для джазового квартету та оркестру. Обидві прем'єри відбулись у 2020 році у Варшаві / Польща.
Аві Авіталь
Першого в історії виконавця, номінованого на Греммі мандолініста у категорії «Найкращий соліст в інструментальній музиці», Аві Авіталя порівнювали з Андресом Сеговією за його першість в майстерності гри на мандоліні та з Яшею Хейфіцем за неймовірну віртуозність. Пристрасний і "вибухово харизматичний" ("Нью-Йорк Таймс") у живому виконанні, він став рушійною силою в популяризації мандоліни. Широкий репертуар і винахідливість Авіталя призвели до співпраці з музикантами, серед яких Ксенія Сидорова, Джованні Солліма, Махан Есфахані, Крістіан Безуйденхаут, Аліса Сара От, Андреас Шолл, Доверський квартет, Новий датський квартет, Бруклін Райдер, Омер Кляйн (джазове піаніно), Омер Авітал (уд / басист), акторка Мартіна Гедек та грузинський театр ляльок, Будругана Гагра. Його назвали "портретним митцем" на музичному фестивалі Шлезвіг-Гольштейн, BOZAR у Брюсселі та Дорнмут Консертхаус (Острів часу) і він регулярно виступав на таких великих фестивалях, як Аспен, Зальцбург, Танглвуд, Сполето, Равенна, MISA Шанхай , Челтнем, Верб'є та Цинандалі.

Авіталь виконав понад 100 нових творів для мандоліни, додавши нові твори до репертуару Анни Клайн, Авнера Дормана та Джованні Солліми та камерні п'єси Девіда Брюса та Олени Кац-Чернін. В цьому сезоні він представить світову прем'єру концерту для мандоліни Дженніфера Хігдона з Мюнхенською філармонією під диригентством Кшиштофа Урбанського.

Унікальний митець «Дойче Граммофоон-Гезеельшафт», його шостий альбом для лейбла "The Art of Mandolin"(« Мистецтво мандоліни») виходить у цьому сезоні, слідом за записами соло Баха (2019), Авіталь зустрічає Авіталя (2017) з оуд / басистом Омером Авіталом, Вівальді (2015) , альбом власних транскрипцій Авіталя концертів Баха та «Між світами» (2014), перехресна узагальнена камерна колекція, що досліджує зв'язок між класичною та традиційною музикою. Він також записував для Naxos та SONY Classical.

Авіталь користується великим попитом також як соліст- виконавець. Він виступав з оркестрами по всьому світу, працюючи з диригентами, такими як Зубін Мехта, Кент Нагано, Осмо Ваньська, Ютака Садо, Джонатан Коен, Ніколас Макґеган, Омер Меїр Велбер, Тон Купман та Джованні Антоніні, оркестром Цюріха Тонхалле, Симфонічним оркестром ВВС, Оркестром Національної академії Санта-Чечилія, Німецьким симфонічним оркестром Берліну, Національним оркестром Ліону, Ізраїльською Філармонією, Симфонічним оркестром Йоміурі, «Резіденсі» та Гаагським філармонічним оркестром.
Кожного сезону він гастролює декілька разів в США, працюючи з оркестрами,як Чиказький симфонічний оркестр, Камерний оркестр Лос-Анджелеса, оркестром Seattle Symphonу і, Симфонічним оркестром Балтимора, Les Violons du Roy- французсько-канадійським камерним оркестром , Камерним оркестром Орфея та The Knights( Лицарі).

Народившись в Беер-Шеві на півдні Ізраїлю, Авіталь почав вивчати гру на мандоліні у віці восьми років і незабаром приєднався до успішного молодіжного оркестру мандоліни, заснованого та керованого його харизматичним учителем, скрипалем російського походження Сімчею Натансоном. Навчався в Єрусалимській музичній академії та консерваторії Чезаре Полліні в Падуї у Уго Орланді. Переможець престижного Ізраїльського конкурсу в Авіві в 2007 році.
Авіталь - перший мандолініст в історії змагань, який отримав таку шану. Він грає на мандоліні, виготовленій ізраїльським лютьє Аріком Керманом.
New Era Orchestra
Оркестр "New Era Orchestra" був заснований у 2007 р. у м. Київ, Україна, Тетяною Калініченко, яка з того часу виконує обов'язки співзасновника, арт-директора і диригента оркестру.

Тетяна Калініченко зібрала в єдиному колективі талановитих українських музикантів Нової Генерації, справжніх зірок, здатних тонко відчути музику і донести до слухачів красу і майстерність свого унікального стилю та манери виконання.

New Era Orchestra працює із найславетнішими світовими сольними виконавцями, з-поміж яких Джошуа Белл (скрипка, США), Сара Чанг (скрипка, США), Кіт Армстронг (фортепіано, США), Аві Авіталь (мандоліна, Ізраїль-Німеччина), Крістоф Зітцен (перкусія, Австрія), Андрій Бєлов (скрипка, Україна-Німеччина), Діно Салуцці (бандонеон, Аргентина), Даньюло Ісідзака (віолончель, Німеччина) та ін.

Водночас New Era Orchestra активно підтримує обдарованих українських солістів Нової Генерації, таких, як Кирило Шарапов (скрипка), Андрій Павлов (скрипка), Артем Полуденний (віолончель), Сусанна Карпенко (виконавиця народних пісень).

New Era Orchestra відкриває для української публіки імена композиторів, що стали еталонами на світовій музичній сцені. New Era Orchestra вперше в Україні виконав музику таких композиторів, як Джон Адамс (США), Філіп Ґласс (США), Майкл Наймен, Джон Тавенер, Макс Ріхтер (Велика Британія), Авнер Дорман (Ізраїль), Яніс Ксенакіс (франція), Такасі Йосімацу (Японія), Артур Маскатс (Латвія) та ін.

Крім того, оркестр здійснив прем'єрне виконання творів Гії Канчелі (Грузія-Бельгія), Хоакіна Родріго (Іспанія), Ясусі Акутаґави (Японія), Джованні Солліми (Італія), Вітольда Лютославського та Кшиштофа Пендерецького (Польща), Добрінки Табакової (Болгарія), Пітера Брейнера (Словакія) та інших.

У 2018 році відбувся справжній прорив – New Era Orchestra стали першими українцями, що виступили на всесвітньо відомому швейцарському фестивалі "September Musical" за 73 роки його існування.

У 2019 році логічним продовженням міжнародної співпраці New Era Orchestra став проєкт "Musical Bridges" за підтримки Українського культурного фонду, Посольства Австрії в Україні, Австрійського культурного форуму в Києві та Благодійного фонду «Повір у себе». Проєкт "Musical Bridges" працює над формуванням успішних зв'язків між талановитими українськими та іноземними музикантами, щоб увести Україну до світового музичного простору.

У 2019 році на фестивалі Bouquet Kyiv Stage, що проводився на території стародавнього Софійського собору в Києві, було представлено унікальний зрілий проєкт "Ukrainian Seasons", створений Тетяною Калініченко на стику класичної та української народної музики.

Їхня музика надихає, руйнує бар'єри й стереотипи, розширює обрії і пробуджує нестримну життєву та творчу енергію.
Фестиваль «Каштановий рояль»
Історія міжнародного фестивалю розпочалася в Києві ще в травні 2013 року, коли "Каштановий рояль" провів перший в Україні конкурс піаністів-аматорів. Більше 20 аматорів взяли участь у першому конкурсі, а декілька лауреатів отримали можливість виступити з оркестром наступного року. Фестиваль започаткував серію концертів "Майстри та аматори разом".

На другому фестивалі у 2014 році, фестиваль розширив свою діяльність та відкрив Конкурс юних піаністів та Конкурс викладачів "Виконавська майстерність", а також представив нову категорію — "Соло з оркестром".

Переможці фестивалю виступають з концертами на різноманітних концертних майданчиках та беруть участь у культурних подіях Києва, як-от: Дом Майстер Клас, Мистецький центр "Шоколадний будинок", Національний музей історії України, Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Софійський собор, Києво-Могилянська академія, Київський будинок вчених, Книжковий Арсенал, Гогольфест та інші.

Фестиваль співпрацює з різними оркестрами, які беруть участь у конкурсних та концертних програмах: Камерний оркестр «Батуринська скарбниця», Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України, Національний президентський оркестр. З 2018 року також співпрацює з європейськими музичними фестивалями, і деякі з лауреатів Конкурсу юних піаністів отримують запрошення та представляють "Каштановий рояль" на Klassiek op het Amstelveld у Нідерландах, Stage4Kids у Німеччині, та International FEURICH Competition в Австрії.
Камерний хор «Київ»
Заснований у 1990 році. Артисти хору – професійні співаки, випускники музичних академій та університетів України. Керівник хору – Микола Гобдич, здобув освіту в Київській консерваторії. У програмах хору – національна та зарубіжна музика середньовіччя, бароко, класицизму, романтизму та сучасності.

Камерний хор "Київ" провів понад півтори тисячі концертних виступів на сценах 21-ї країни світу:

США, Канади, Ірландії, Шотландії, Валії, Англії, Франції, Голландії, Бельгії, Німеччини, Австрії, Італії, Данії, Швеції, Норвегії, Швейцарії, Польщі, Угорщини, Білорусі, Росії, України.

Співав у Карнегі Холі (Нью-Йорк), Вашингтонському Національному соборі, Концертному залі Університету Дж.Мейсона (Вашингтон); Рой Томпсон Холі, Вестон Речитал Холі та Корні Холі (Торонто); Концертному залі ВВС (Лондон); Нотр-Дам'ах та Катедральних соборах у містах Франції (Париж, Руан, Реймс, Амьєн, Стразбург, Шартр, Нансі, Гавр, Ліль, Дієп, Метц); Костелі св. Христа (Варшава); у філармоніях Утрехта, Роттердама, Амстердама (Сoncertgebouw), Берліна, Мінська, Москви (ім. П.Чайковського), Києва; Berliner Dom; концертному залі Tivoli, Marmorkirke та Domkirke (Копенгаген); Oscars Church (Стокгольм); оперних театрах Мінська, Києва.

Рецензії на виступи Камерного хору "Київ" опублікували "The New York Times", "The Washington Post", "The Glasgow News", "Normandie", "Der Tages Spiegel Berlin", "Műnchener Merkur", "Copenhagen Post" (Данія), "Голос України" та ін.

Було випущено 50 компакт-дисків із записами національної та зарубіжної музики, більшість з яких записано вперше.

На базі колективу створена "Бібліотека хору "Київ" – серія нотних видань національних хорових партитур від середньовіччя до сучасності. Каталог "Бібліотеки" налічує понад двісті найменувань, серед яких дванадцять нотних збірок повних зібрань творів українських композиторів, виданих вперше.
Ujif_notfound
Ujif_notfound (electronics) - художник нових медіа, музикант, у 2007 р. заснував проєкт Ujif_notfound. Співзасновник першої школи new media art – BLCK BOX. Засновник артпростору Kontrapunkt. Резидент лейблу експериментальної музики KVITNU.Основним напрямком діяльності є створення мультимедійних систем на основі алгоритмів кінетичного зв'язку між людиною і програмою.

"Живі" виступи засновані на генерації звукових і візуальних потоків в режимі реального часу. Використовуючи написані попередньо програми (патчі) Ujif_notfound створює унікальний аудіо-візуальний простір, який існує тільки під час виконання, і точне відтворення якого майже неможливе. Такий підхід має широке функціональне використання для створення інсталяційних інтерактивних середовищ в будь-яких просторах, як фізичних, так і віртуальних.
PHOTINUS STUDIO
PHOTINUS STUDIO була започаткована художниками та музикантами — Лєрою Полянськовою, Георгієм Потопальським, Максом Роботовим та Іваном Світличним.

Основний напрямок діяльності студії: розробка та створення світлових, звукових, інтерактивних інсталяцій та об'єктів, сценарії та режисура мультимедійних шоу, мапінг, робота з VR, цифровими технологіями й мистецтвом. Проєкти співзасновників студії брали участь у міжнародних художніх виставках: Венеційська бієнале, transmediale Vorspiel (Берлін, Німеччина), Digital Cultures (Варшава, Польща); музичних та світлових фестивалях: Strichka Festival (Київ), Ostrov Festival (Київ), Kyiv Lights Festival.

Низка проєктів була створена на замовлення компаній SigmaBleyzer, Motorola, INTEL, Держадміністрації міста Києва (реалізація музично-світлових шоу відреставрованих у 2017 році фонтанів на Майдані Незалежності).
Edward Sol
Edward Sol - саунд-артист, звукорежисер. Почав записувати експериментальну музику, саундтреки та радіо-постанови у 90-х, з 2001 року випустив близько 50 релізів на платівках, CD та касетах на лейблах в Європі, Британії та США.

Має у доробку музику для театра та кіно, спільні альбоми з такими майстрами експериментальної музики, як Frans de Waard, Brume, Lasse Marhaug, Howard Stelzer, Altar of Flies, Alan Courtis та інші.
Є власником декількох музичних видавництв: Sentimental Productions, Quasi Pop та Village Tapes.

В музичній діяльності артиста важливе місце займають окремі методи, практики та властивості, характерні для футуризму 20 ст.: усвідомлена динаміка, жорсткість, нехтування шаблонами і правилами, волюнтаризм, не-академізм, неприхована експресія тощо.

Крім того, базовим технічним прийомом артиста є "ретро-футуристичний" метод, типовий для авангардової музичної традиції 40-50 х років 20 ст. - звуковий монтаж, колажування магнітної плівки, шумова композиція, звуко-арт.
Михайло Дробот
Другий соліст балетної трупи Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка.

У репертуарі танцівника партії:
Джеймс ("Сильфіда" Х. Левенсхольда)
Блазень ("Лебедине озеро" П. Чайковського)
Бенволіо ("Ромео і Джульєтта" С. Прокоф'єва)
Розбійник ("Буратіно" Ю. Шевченка)
Друг Франца ("Віденський вальс" на муз. Штраусів)
Воєначальник ("Юлій Цезар" на муз. О. Респігі)
Індійський танок ("Баядерка" Л. Мінкуса) та інші.
Юлія Москаленко
Володарка ІІ премії XII Міжнародного конкурсу артистів балету в Сеулі (Південна Корея, 2019 р.).

У 2011 році закінчила Київське державне хореографічне училище і була прийнята в балетну трупу Національної опери України імені Т. Г. Шевченка.

У репертуарі танцівниці партії:
Одетта - Оділія, па де труа, Наречена («Лебедине озеро» П. Чайковського)
Прицеса Аврора («Спляча красуня» П. Чайковського)
Жізель, Па де де, Монна («Жізель» А. Адана)
Попелюшка (однойменний балет С. Прокоф‛єва)
Клара, Іспанська лялька, Пастушка («Лускунчик» П. Чайковського)
Егіна ("Спартак" А. Хачатуряна)
Кларисс («Дама з камеліями» на музику Л.В. Бетховена, І. Брамса та інш. композиторів)
Герда («Снігова королева» на муз. П. Чайковського та інш. композиторів)
Па де труа, джампе («Баядерка» Л. Мінкуса)
Подруга, Вулична танцівниця («Дон Кіхот» Л. Мінкуса)
Пахіта, Солістка у Гран па з «Пахіти» Л. Мінкуса
Клара ("Віденський вальс" на муз. Штраусів)
Русалка водяна («Лісова пісня» М. Скорульського)
Клеманс («Раймонда» О. Глазунова)
Одаліска («Корсар» А. Адана)
Солістка (« Клас-концерт» на муз. О. Глазунова, О. Лядова, А. Рубинштейна, Д. Шостаковича)
Джульетта («Radio & Juliet» на муз. Radiohead)
Сьомий вальс, Мазурка («Шопеніана» на муз. Ф. Шопена) та інші.

Гастролювала в Японії, Канаді, Китаї, Німеччині, Росії, Естонії, Казахстані, Франції та інших країнах.
Микита Сухоруков
Заслужений артист України (2017 р.).

Лауреат міжнародних конкурсів артистів балету: І премія та золота медаль на ІІ Міжнародному конкурсі Юрія Григоровича «Молодий балет світу» в м. Сочі ( 2008 р., Росія), ІІІ премія на XII Міжнародному конкурсі артистів балету та хореографів у Москві (2013 р.).

Закінчив Донецьку державну хореографічну школу (2005 р., педагог Ю.Цибульський) та Київський хореографічний коледж (2008 р., педагог – заслужений артист України Є. Кайгородов).

З 2008 р. – соліст балету Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва, з 2013р. – соліст Національної опери України імені Т. Г. Шевченка.

Партії:
Принц Зігфрід («Лебедине озеро» П. Чайковського)
Альберт («Жізель» А. Адана)
Принц, Паріс («Попелюшка», «Ромео і Джульєтта» С. Прокоф'єва)
Базіль, Солор («Дон Кіхот», «Баядерка» Л. Мінкуса)
Жан де Брієн («Раймонда» О. Глазунова)
Золотий раб («Шехеразада» М. Римського - Корсакова)
Юнак («Шопеніана» на муз. Ф. Шопена)
Перелесник («Лісова Пісня» М. Скорульського)
Фігаро («Весілля Фігаро» В.-А. Моцарта)
Франц («Віденський Вальс» на музику Штраусів)
Джон («Грек Зорба» М. Теодоракіса)
Степан («Лілея» К. Данькевича)
Александр («Дама з камеліями» Л.В. Бетховена, І.Брамса та інш. композиторів)
Кай («Снігова королева» на муз. П. Чайковського та інш. композиторів)
Мельник («El sombrero de tres picos (Трикутний капелюх)» М. Д. Фальї)
Бусгосу («Ночі в садах Іспанії» М. Д. Фальї)
Голохвастий ("За двома зайцями" Ю. Шевченка)
Юлій Цезар (однойменний балет на муз. О. Респігі)
Данте (однойменний балет на музику різних композиторів)
Дафніс («Дафніс і Хлоя» М. Равеля)
Коров'єв («Майстер і Маргарита»)
Єгер («Білосніжка та семеро гномів» Б. Павловського)

Гастролював у Великобританії, Іспанії, Німеччині, Швейцарії, Франції, Італії, Румунії, Японії, Південній Кореї, Греції, Австрії, Угорщині.


Вокальний ансамбль сучасної музики Alter Ratio
Вокальний ансамбль сучасної музики Alter Ratio («альтер раціо», з лат. – інше мислення) був створений в 2010 році з метою виконання сольних, ансамблевих та хорових творів ХХ – ХХІ ст. Своїм основним завданням колектив вважає розширення меж академічного вокального виконавства, знайомство з нетрадиційними вокальними техніками, сценічним досвідом.
Alter Ratio – це школа виховання альтернативної виконавської свідомості, гнучкої та рухливої, готової до всього нового у сфері сольного й хорового співу, відкритої до сміливих композиторських та режисерських експериментів. Ансамбль є учасником наступних фестивалів: Міжнародний фестиваль «Київ Музик фест» (м. Київ), Міжнародна Пасхальна асамблея (м. Київ), «Контрасти» (м. Львів), форум «Донкульт» (м. Київ), Всеукраїнський фестиваль камерного хорового мистецтва ім. Віктора Іконника (м.Київ), «ГогольFest» (м. Київ), Фестиваль Нової музики на «Книжковому арсеналі». Також бере участь в різноманітних проектах культурно-освітнього центру «Майстер-клас», Мистецького Арсеналу, музичної агенції «Ухо».
За час свого існування ансамбль виконав значну кількість українських та світових прем'єр творів українських та зарубіжних композиторів. Серед них: М. Баранаускас, Л. Беріо, Б. Бріттен, В. Германавічус, М. Коломієць, Б. Кутавічус, Д. Лігеті, С. Луньов, Р. Мажуліс, М. Монк, Г. Пелецис, К. Пендерецький, Ф. Пуленк, А. Пярт, С. Райх, О. Ретинський, Д. Тавенер, М. Фелдман, М. Шалигін, О. Шимко, та інші.
В 2013 р. ансамбль здобув Гран-Прі міжнародного вокально-хорового конкурсу «Victoria» (м.Київ). В 2013−2014 рр. здійснив запис компакт-диску творів сучасного українського композитора Святослава Луньова «The Noel Consort» (концерт для хору на теми традиційних різдвяних пісень). В 2017 р. ансамбль видав компакт-диск «Mariologia» з творами сучасних українських композиторів − Максима Коломійця (Україна), Святослава Луньова (Україна), Олексія Ретинського (Україна/Австрія), Максима Шалигіна (Україна/Нідерланди).
Художній керівник − Ольга Приходько
Євгеній Стасіневич
Український літературний критик, літературознавець, радіо- і телеведучий, лектор численних освітніх проектів, автор книги «Ціна питання». Входить до складу Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. А ще він – куратор літературної сцени на Bouquet Kyiv Stage.

Євгеній має абсолютний літературний слух і незаперечний авторитет у сфері літературної критики, є блискучим знавцем української та світової словесності; він визначає і формує сучасний український літературний канон, культивує добрий смак та викликає гостру зацікавленість у читачів, глядачів і слухачів. Євгеній сам міг би бути непересічним літгероєм, що продав душу дияволу в обмін на геніальність і шалений успіх, однак нечистому просто нема чого запропонувати, окрім того, що Стасіневич і без нього має.

Євгеній Стасіневич є куратором першої літературної сцени на фестивалі Bouquet Kyiv Stage: він добрав учасників, визначив теми і тези для дискусій, сформулював концепцію нічних поетичних читань – з тим, щоби кожна подія стала знаковою. Гостям фестивалю залишається лиш затамувати подих і насолоджуватись причетністю до творення історії сучасної української літератури.
Мартинов Антон
Мартинов Антон Петрович (нар. 6 серпня 1988, Київ) — український підприємець, співвласник та директор видавництва «Наш формат» (2012-2019). У 2016 році увійшов до рейтингу «Люди Нового Времени» журналу «Новое время» «за популяризацію світових інтелектуальних бестселерів в Україні».

Сьогодні Антон керує власним видавництвом «Лабораторія», яке спеціалізується на найкращих літературних новинках в жанрі нон-фікшн.
Вітольд Шабловський
Польський журналіст і репортер. Вивчав журналістику та політологію у Варшавському, а також Стамбульському університетах. Стажувався в турецькій службі телеканалу CNN. Повернувшись до Польщі розпочав кар'єру на телеканалі ТВН24. 2006 року приєднався до команди Gazeta Wyborcza, потім працював у редакції Dzien Dobr ТВН. За свої репортажі отримав кілька важливих відзнак. У 2007 році – нагороду Melchiora за статтю про невідоме обличчя Туреччини, у 2008 році – нагороду Amnesty International за матеріал «Це з любові, сестро», що розповідає про драматичні події з життя жінок у Туреччині – жертв «вбивств честі». У 2011 році – став лауреатом Нагороди імені Беати Павляк та був номінований на Літературну нагороду «Nike» за книжку «Вбивця із міста абрикосів» та «Репортажі з Туреччини», які написав після бесіди із терористом Мехметом Алі Агджоєм та його родиною. Статті Вітольда Шабловського на турецькі теми були також відзначені премією Європейського парламенту. Разом з дружиною Ізабеллою Мейз написав книжку «Наша нова ПНР». У 2014 році видав книгу «Танечні ведмеді». У 2016 році опублікував цикл розмов з очевидцями Волинської трагедії, яка була перекладена Андрієм Бондарем і видана у 2017 році у «Видавництві Старого Лева» під назвою «Кулемети й вишні. Історії про добрих людей з Волині». У 2020 році у світ побачила нова книга «Як нагодувати диктатора», яка розповідає історії життя п'ятьох найкривавіших диктаторів ХХ століття через спогади їхніх кухарів.
Катріна Хаддад
Поетеса, перекладачка-аматорка з арабської. Народилася 1978 року в містечку Карло-Лібкнехтівськ (нині Соледар) Донецької області. Дитинство провела в Харкові й Дамаску (Сирія). Закінчила філологічний факультет Харківського національного університету імені Василя Каразіна, там же захистила кандидатську дисертацію з української літератури (2004). Закінчила також магістратуру Київського інституту сучасної психології та психотерапії за спеціальністю клінічна психологія (2020).

Лауреатка літературних премій «Смолоскипу» (2006, 2007 років), друкувалася в часописах, альманахах, антологіях. Авторка збірки «Ніч чужинців» (2018), що увійшла до переліку найкращих книжок року за версією ПЕН та в короткий список рейтингу «Літакцент року — 2018». Поезії перекладалися польською, литовською, англійською мовами та івритом.

Мама двох синів. Живу та працюю в Києві.
Марічка Паплаускайте
Марічка Паплаускайте шеф-редакторка онлайн-журналу Reporters, співзасновниця групи видань The Ukrainians, репортерка, редакторка, медіатренерка, авторка дуже цікавої книжки "Бог дивовижних людей та інших грішників"
Наталя Гуменюк
Наталя Гуменюк — українська журналістка-міжнародниця, письменниця. Спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як незалежна кореспондентка висвітлювала головні політичні та соціальні події у понад 50 країнах — Європі, на Близькому Сході, Азії, Східній Африці, Америці, а також на пострадянському просторі. Співпрацює з низкою українських та закордонних видань. З 2001 по 2011 працювала на різних українських телеканалах (Новий канал, ICTV, 5 канал, К1, Інтер). У 2013 – 2020 рр. — спецкореспондентка hromadske, 2015 – 2019 рр. — голова ГО «Громадське телебачення», ініціативи українських журналістів зі створення суспільного мовлення в Україні, та Hromadske International. З 2020 року працює шеф-редакторкою новин зі стратегічного планування на Суспільному мовленні. Авторка книги «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції» (2015) про про розвиток подій в арабському світі після «арабської весни» та «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» (2020), в якій висвітлювала події в Криму протягом 2014-2019 років.
Олег Сенцов
Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист, письменник. Лауреат Премії імені Андрія Сахарова за свободу думки, Премії Американського ПЕН імені Барбари Ґолдсміт "Свобода писати", Національної премії України імені Т. Шевченка. Був незаконно ув'язнений Російською Федерацією з травня 2014 року і засуджений російським судом до 20 років позбавлення волі. Звільнений у вересні 2019 року в рамках обміну в'язнями між Україною та Російською Федерацією. Автор збірок оповідань "Жизня" та "Маркетер", романів "Купіть книжку – вона смішна", "Другу також варто купити". А також двотомного видання "Хроніка одного голодування. 4 з половиною кроки", куди входить збірка малої прози і тюремний щоденник, який автор вів протягом 145 днів голодування.
Олександр Михед
Олександр Михед – письменник, куратор мистецьких проектів, літературознавець. Вибрані есеї та фрагменти творів перекладено десятьма мовами. Арт-директор видавництва ArtHuss. В якості відповідального редактора підготував до друку близько 20 видань. Автор художніх книжок «Амнезія» (2013), «Понтиїзм» (2014, довгий список премії «Книга року ВВС-2014»), «Астра» (2015, довгий список премії «Книга року ВВС-2015»), арт-буку «Мороки» (разом із художницею Сонею Мельник, 2016), збірки оповідань «Транзишн» (2017), нон-фікшн дослідження «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн» (2016), та «Я змішаю твою кров із вугіллям. Зрозуміти український Схід» (2020, Київ, видавництво «Наш формат») — Наприкінці 2016 року Олександр Михед вирушив у подорож шістьма містами Донецької та Луганської областей, досліджуючи тамтешнє життя, а також історії, заховані в архівах. Перший наклад книги розійшовся менше, ніж за місяць
Герасим'юк Олена
Герасим'юк Олена — українська поетеса, письменниця, громадська діячка, волонтерка. Парамедик добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри». Авторка книжок «Глухота», «Розстрільний Календар», «Тюремна Пісня».

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу нагороджена державною медаллю «За врятоване життя».
Ольга Дубчак
Ольга Дубчак — кандидатка філологічних наук, фахова редакторка, літературна редакторка, аудіо-редакторка і головна редакторка видавництва «Віхола»
Остап Сливинський
Поет, перекладач, літературознавець, есеїст.

Автор поетичних збірок «Жертвоприношення великої риби» (1998), «Полуднева лінія» (2004), «М'яч у пітьмі» (2008), «Адам» (2012), «Зимовий король» (2018). Книжки вибраних поезій виходили в Німеччині, Польщі, Чехії, Болгарії, Росії. Вірші та есеї загалом перекладені 18-ма мовами.

Автор тексту до альтернативного путівника Львовом Awesome Lviv (Київ: Основи, 2016, разом з Анною Процук). Упорядник двомовної українсько-болгарської антології «Український поетичний авангард» (2018; спільно з Олегом Коцаревим та Юлією Стахівською), антології сучасної есеїстики "Ковчег «Титанік»" (2020).

Перекладає художню і наукову літературу з англійської, білоруської, болгарської, македонської, польської, російської мов. Серед авторів, яких перекладав, – Дерек Волкотт, Джеймс Тейт, Чеслав Мілош, Анджей Стасюк, Ольга Токарчук, Ґеорґі Ґосподінов.

Був програмним директором Міжнародного літературного фестивалю в рамках Форуму видавців у Львові (2006–2007), співкоординатором фестивалю «Дні перекладу» (Київ, 2015). В 2016–2018 рамках Форуму видавців у Львові курував спеціальний проект «Історії іншості» (цикл публічних інтерв'ю з письменниками та інтелектуалами, що мають досвід соціального відчуження), з 2019 курує проект «Жива сцена» (сценічні читання сучасної європейської драматургії). Брав участь у багатьох літературних та перекладацьких подіях в Україні і за кордоном, виступав також як перформер, співавтор синтетичних мистецьких проектів та поетичних фільмів. Як вокаліст був учасником етно-джазових проектів разом зі співачкою Уляною Горбачевською.

Лауреат Літературної премії «Привітання життя» ім. Б.І. Антонича (1997), Премії Посольства Республіки Польща в Україні за найкращий переклад року з польської мови (2007), Премії Губерта Бурди для молодих поетів зі Східної та Центральної Європи (2009), Премії Фонду Лесі і Петра Ковалевих (2013), відзнаки «За заслуги перед польською культурою» (2014), книжкової премії «ЛітАкцент» (за книжку «Зимовий король», 2018), спеціальної відзнаки Премії Львова – Міста літератури ЮНЕСКО (за переклад роману Ольги Токарчук «Книги Якова», 2020), двічі був фіналістом Літературної премії ім. Джозефа Конрада (2013, 2015).

Член редколегій літературознавчого журналу «Porównania» (Познань), наукового збірника «Проблеми слов'янознавства». Віце-президент Українського ПЕН.

Кандидат філологічних наук, викладач польської мови та історії польської літератури у Львівському національному університеті ім. Івана Франка, лектор Українського католицького університету та Центру літературної освіти (Litosvita).
Петро Яценко
Народився у 1978 році у Львові. Автор десяти книг прози. Також викладає творче письмо.
Серед іншого, брав участь у програмі Gaude Polonia, де працював під кураторством польської романістки, лауреатки Нобелівської премії Ольги Токарчук, а також став лауреатом програми Bank Austria Literaris.

Петро Яценко отримав численні національні літературні відзнаки, зокрема, "Нові автори" (за роман "Йогуртовий бог") та "Смолоскип" (за повість "Мар'яна, або Дерево бодхі"). Його роман "Повернення придурків" було поставлено на сцені Чернігівським молодіжним театром у 2016 році. Роман Яценка "Нечуй. Немов. Небач" отримав першу премію Міста літератури UNESCO (2018).
Романи Петра Яценка "Магнетизм" та "Львівська сага" перекладені польською мовою".
Тамара Горіха Зерня
Тамара Горіха Зерня — українська письменниця. Авторка роману «Доця» (2019), відзначеного як книга року BBC. Тамара відома своєю волонтерською діяльністю.

З 2014 року Тамара Дуда була волонтером у зоні АТО. За волонтерську діяльність була відзначена грамотою мера Києва.

«Доця» — це перший роман письменниці. Він був опублікований у видавництві «Білка». Події в книзі відбуваються 2014 року під час російсько-української війни на сході України. Планується екранізація роману.
Іван Іващенко
Кандидат філософських наук. Докторант в університеті Мартина Лютера (Гале, Німеччина). Перекладач (англійська, німецька, італійська). Серед перекладених авторів: Ґумбрехт, Аґамбен, Віко, Фіхте тощо. Наразі працє над першим перекладом українською мовою «Світу як волі та уявлення» Артура Шопенгавера.
Борис Філоненко
Борис Філоненко – мистецтвознавець, куратор харківської галереї Come in, викладач Харківської школи архітектури та співзасновник видавництва IST Publishing. Цього року Борис курирував Другу бієнале молодого мистецтва, яка проходила у Харкові.
Максим Стріха
Максим Стріха — український науковець, громадський та політичний діяч, перекладач, письменник; доктор фізико-математичних наук, професор.

Закінчив радіофізичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка. З 1983 року працює в Інституті фізики напівпровідників НАН України ім. В. Є. Лашкарьова. Створив послідовну теорію оптичних і рекомбінаційних переходів у реальних напівпровідниках з дефектами, деформаціями, неоднорідностями складу.

З початку 1980-х років захоплюється художнім перекладом. Великий вплив на формування М. Стріхи як перекладача справило знайомство з Григорієм Кочуром. В перекладах М. Стріхи виходили поетичні й прозові твори Данте, Чосера, Марло, Вордсворта, Колріджа, По, Свінберна, Вітмена, Дікінсон, Стівенсона, Кіплінга, Єйтса, Т. С. Еліота, Ередіа, Буніна, Брюсова, Гумільова, Мандельштама, Мараї, Мілоша, Хадановіча, інших класичних та сучасних авторів.

Автор книги віршів «Сонети та октави» (1991), двох літературознавчих монографій, численних літературно-критичних і літературознавчих статей. У перекладознавстві сформулював і обґрунтував концепцію націєтворчої функції українського художнього перекладу.

З кінця 1980-х років — у громадсько-політичному житті. Один з учасників створення Товариства української мови ім. Тараса Шевченка (член обраного в 1989 р. першого складу ревізійної комісії ТУМ), депутат першого демократичного скликання Київради (1990—1994).
Андрій Бачинський
Андрій Бачинський народився у місті Калуші на Івано-Франківщині. У дитинстві мав два захоплення — читати пригодницько-фантастичні книжки і конструювати різноманітні радіоприлади. Закінчив радіо-технічний факультет «Львівської політехніки». Але врешті перше дитяче захоплення перемогло, і інженер-конструктор електронних приладів перетворився на дитячого письменника. Перша книжка «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки» побачила світ 2011 року. У 2014 та 2017 роках у «Видавництві Старого Лева» вийшли дві частини популярної дитячої пригодницької книги «Детективи в Артеку». 2015 року підліткова книжка Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» («Видавництво Старого Лева») стала переможцем премії Дитяча Книжка року ВВС.
Шоста книжка Андрія Бачинського — підліткова повість «Ватага Веселих Волоцюг увійшла до короткого списку премії Дитяча Книга року ВВС-2018. Згодом у "Видавнцитві Старого Лева" вийшли книжки Андрія «З Ейнштейном у рюкзаку" та «Трикутник Зевса». Обидві ці книжки у форматі пригодницької повісті розповідають підліткам про науки – фізику та геометрію.
Валерій Пузік
Автор книг «Бездомні пси», «Моноліт», «Я бачив його живим, мертвим і знову живим», «Шахта. Ранкове зведення», співавтор книги «Наші Котики. Бліндаж».
У 2021 році друком вийшла книга для дітей «Делфі та чарівники». Це перша книжка однойменного циклу. Жанр - фентезі.
Працює з різними літературними жанрами та формами. Пише поезію. Наразі, готується до друку збірка віршів «Тимчасово невстановлені».
Лауреат багатьох літературних конкурсів, тексти відзначені «Смолоскипом», «Гранословом», літературною премією імені Олеся Ульяненка, конкурсом «Новела по-українськи», Open Ukraine та «Коронацією слова».
Живе і працює в Одесі.
Оксана Забужко
Українська письменниця, поетеса, есеїстка і публічна інтелектуалка.

Ключовими у творчості Оксани Забужко є теми національної ідентичності і ґендеру. Перший роман Забужко, «Польові дослідження з українського сексу», один із «засадничих текстів української літератури пост-радянського періоду». Фаховий філософ і культуролог, Оксана Забужко пише есеї і працює у жанрі нон-фікшн. Вона також звертається до української історії ХХ століття. Її найвидатніший, за оцінками української та зарубіжної критики, роман, «Музей покинутих секретів» (2009), перекладений шістьма мовами, — це родинна сага, де присутні три ключові для української історії епохи — Друга Світова війна, 70-ті роки, ранні 2000-ні. Зокрема, авторка приділяє багато уваги епосу УПА (Української Повстанської Армії), демонізованої радянською історіографією. Важливою рисою письма Оксани Забужко є його зверненість до світу, спрямованість не лише на внутрішню аудиторію, доступність для західного читача. Найвідоміша книга Оксани Забужко у жанрі нон-фікшн — «Notre Dame d'Ukraine: Українка в конфлікті міфологій» (2007). У цьому безпрецендентному для України інтелектуальному бестселері, по-перше, українська культурна історія осмислена через Лесю Українку, жіночу постать, як «Іншого», з постколоніальної точки зору. По-друге, Забужко пише про роль і свідомість української шляхти.

З ім'ям Оксани Забужко пов'язаний вихід сучасної української літератури на міжнародну арену. Твори письменниці перекладені понад 20 мовами, окремими книжками виходили в Австрії, Болгарії, Італії, Ірані, Нідерландах, Німеччині, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, США, Угорщині, Франції, Хорватії, Чехії, Швеції.
Софі Оксанен
Ікона своєї галузі - одна з найбільш вшанованих літературних авторок у Скандинавії, перекладена на понад 40 мов, фінсько-естонська письменниця-драматург Софі Оксанен (1977 р. н.)Софі Оксанен, яку "Таймс" називає "літературним явищем", з часу свого проривного роману "Чистка" не раз доводить, що вона панує в питаннях людської драми, як в історичних так і в сучасних, в питаннях, які хвилюють читача . «Собачий парк» - шостий роман Софі Оксанен.

Нагороди

 • Шорт-лист премії Опери Fedora 2021
 • Почесна медаль Української асоціації у Фінляндії, Фінляндія 2021
 • Почесна медаль шевальє від Ордену мистецтв та літератури Франції 2019
 • Номінована на премію "Нова академія" з літератури Швеція 2018 року
 • Шорт-ліст премії Посол фінської культури (The Gala of the Century) Фінляндія 2017
 • Довгий список Міжнародної Дублінської літературної премії Ірландія - « Коли голуби зникли» 2017 рік
 • Шорт-лист премії літератури ім. Юного Алексіса Фінляндія – Норма 2016 рік
 • Велика премія Будапешта Угорщина 2013
 • Північна премія Шведської академії Швеція 2013 р
 • Орден Лева Фінляндії - медаль Про Фінляндія Фінляндія 2012
 • Французька премія продавця книг у Франції - Пухдістус «Очищення» 2012 рік
 • Шорт-ліст Міжнародної Дублінської літературної премії Ірландії - Пухдіста «Очищення» 2011 рік
 • Шорт-лист премії «Зелена гвоздика» Великобританії - Пухдістус «Очищення» 2011 рік
 • Шорт-ліст Prix Médicis France - Пухдістус «Очищення» 2010 рік
 • Орден Хреста Терри Маріанської (IV клас) Естонія 2010
 • Європейська книжкова премія Франція - Пухдістус «Очищення» 2010 рік
 • Премія Північної Ради з літератури Північні Ради - Пухдістус «Очищення» 2010 рік
 • Премія «Феміна» кращий закордонний твір Франція - Пухдістус «Очищення» 2010 рік
 • Prix du roman Fnac Франція - Пухдістус «Очищення» 2010 рік
 • Нагорода Рунеберга, Фінляндія - Пухдістус «Очищення» 2009 рік
 • Премія Фінляндії - Пухдістус «Очищення» 2008 рік
 • Премія Калеві Єнтті, Фінляндія - Пухдістус «Очищення» 2008 рік
 • Нагорода Міки Валтарі, Фінляндія - Пухдістус «Очищення» 2008 рік
 • Нагорода SSKK за визнання Фінляндія - Пухдістус «Очищення» 2008 рік
 • Нагорода "Крістійна року" Фінляндія - Пухдістус «Очищення» 2008 рік
 • Премія Великого фінського книжкового клубу Фінляндія - Пухдістус «Очищення» 2008 рік
 • Шорт-лист премії Рунеберг, Фінляндія – «Сталінські корови» 2004 рік
Тамара Трунова
З 2011 року працює в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра, де з 2019 року очолює посаду Головної режисерки театру.

У 1999-2004 рр. навчалася в Київському національному лінгвістичному університеті за спеціальністю "перекладач". У 2008 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, режисерський факультет, курс народного артиста України, народного артиста Росії, професора Едуарда Митницького. Поєднує творчу і викладацьку діяльність (у 2008-2013 роках – в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, на режисерському курсі Едуарда Митницького; від 2018 року – художній керівник курсу режисури). З 2011 року працює в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра, де з 2019 року очолює посаду Головної режисерки театру. У 2016 і 2018 роках була членом журі Міжнародного фестивалю Edinburgh Fringe (Великобританія). У 2016 році Тамара Трунова стала переможницею конкурсної театральної програми Taking the Stage. Вистава "Саша, винеси сміття" за п'єсою Наталії Ворожбит зайняла 1-е місце в рейтингу "Київський рахунок-2017", а "Погані дороги" за п'єсою Наталії Ворожбит – 1-е місце в рейтингу "Київський рахунок-2018", за виставу "Пасажир у валізі" Тамара Трунова була нагороджена дипломом "За елегантність режисерської форми" на І Всеукраїнському фестивалі молодої режисури імені Леся Курбаса (2012). Вистава "Погані дороги" стала переможцем II- го Всеукраїнського театрального фестивалю-премії "GRA" в номінаціях: найкраща драматична вистава, найкраще музичне рішення, найкраща режисерська робота (2019). Тамара Трунова як авторка п'єси "Улун" брала участь у Фестивалі молодої драматургії "Любимівка", де отримала особливу відзнаку журі (2017). Театральна премія "Київська Пектораль": вистава "Том Сойєр" була номінантом як "Найкраща вистава для дітей" (2008), вистава "Пасажир у валізі" за п'єсою У. Хуба "Близько ковчега о восьмій" (2012) стала лауреатом в номінації "Найкраща вистава для дітей", вистава "Дві панянки у бік півночі" була номінована як "Найкраща камерна вистава" (2013).

Вистави, створені Тамарою Труновою у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра

 • «Том Сойєр», п'єса Яр.Стельмаха за романом М. Твена «Пригоди Тома Сойєра», 2008
 • «Пасажир у валізі» за п'єсою У.Хуба «Біля ковчегу о восьмій», 2012
 • «Дві панянки у бік півночі» П.Нотт, 2013
 • «Близькість…» П.Марбер, 2015
 • «Безприданниця. Версія» за п'єсою О. Островського, 2016
 • «Дім на краю душі» за п'єсою «Іфігенія» Д.Нігро, 2018
 • «Погані дороги» Н.Ворожбит, 2019
 • «Гарантія 2 роки» за п`єсою «Людяна людина» С.Пелтоли, 2019
 • «Усі найкращі речі» Д.Макміллана, 2020
 • "Дім" Н.МакКартні, 2021
Марина Смілянець
Марина Смілянець — українська драматургиня. Народилася і живе у Києві. Закінчила Київський коледж театру і кіно за спеціальністю «актриса драматичного театру» (майстерня В.Кіно). 2018 року отримала ступінь бакалавра та магістра у КНУТКіТ ім. І.Карпенко-Карого (за спеціальністю «драматург кіно і телебачення»).

2015 – отримала 1 премію на літературному конкурсі «Коронація слова» за п'єсу для дітей «Країна серйозних». 2018 – 1 премія літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «П'єси» за твір «Собача будка». Учасниця фестивалю «Тиждень актуальної п'єси» у 2015 та 2018 роках. Автор багатьох статей та рецензій про кіно та театр для газети «Дзеркало тижня» та інтернет-журналу «Yabl». Працює заступником директора в Театрі на Михайлівській (м.Київ).
Анастасія Лавренішина
Сценаристка, письменниця. Закінчила з відзнакою Київський національний університет ім. Карпенко-Карого за спеціальністю «Драматург кіно і телебачення». Довгий час працювала на телебаченні сценаристкою, копірайтеркою рекламного відділу та креативною продюсеркою.

У 2018 році дебютувала як письменниця. Її рукопис підліткового фентезі переміг у конкурсі «Напишіть про мене книжку!», в результаті чого вийшла повість «Дрімучий ліс». Того ж року книжка перемогла в конкурсі «Еспресо. Вибір читачів». У 2021-му очікується продовження історії про Відьму та Сірого Вовка.

Разом чоловіком, режисером Анатолієм Лавренішиним, розробляє інтерактивні казки для дітей «Люба Жужжа».

Упродовж восьми років Лавренішині спільно працювали над сценарієм повнометражного мультфільму «Віктор_робот». У 2020 році мульфільм отримав приз глядацьких симпатій Одеського кінофестивалю та премію за найкращий анімаційний фільм від спільноти кінокритиків «Кіноколо». На літо 2021 року заплановано прокат у кінотеатрах України.

Переможниця, лауреатка та дипломатка конкурсів та премій «Коронація слова», премія О. Гончара, «Корнейчуковська премія» тощо
Анатолій Лавренішин
Режисер та художник-мультиплікатор, а також учасник і переможець міжнародних кіно та анімаційних фестивалів таких як International Film Festival Rotterdam, Annecy International Animated Film Festival та International Short Film Festival Clermont-Ferrand. Серед його робіт короткометражки «Next», «Біла ворона» та «Крамниця співочих пташок», яка отримала велике фестивальне визнання. В її активі приз у категорії «Найкраща анімація» міжнародного фестивалю короткого метру у Тегерані, спеціальна відзнака португальського кінофестивалю FARCUME та спеціальний приз жюрі українського кінофестивалю анімації КРОК.
Андрій Бачинський
Український письменник, відомий творами дитячої та підліткової літератури.

Народився у місті Калуші на Івано-Франківщині. У дитинстві мав два захоплення — читати пригодницько-фантастичні книжки і конструювати різноманітні радіоприлади. Закінчив радіо-технічний факультет «Львівської політехніки» . Але врешті перше дитяче захоплення перемогло, і інженер-конструктор електронних приладів перетворився на дитячого письменника. Перша книжка «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки» побачила світ 2011 року. У 2014 та 2017 роках у «Видавництві Старого Лева» вийшли дві частини популярної дитячої пригодницької книги «Детективи в Артеку».

2015 року підліткова книжка Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» («Видавництво Старого Лева») стала переможцем премії Дитяча Книжка року ВВС.
Галина Ткачук
Письменниця, літературознавиця, викладачка. Народилася 27 серпня 1985 року в Хмельницькому, живе в Києві. Вивчала літературознавство й історію літератури в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», в аспірантурі досліджувала образ міста в дитячій літературі. Працювала редактором літературного додатку журналу для підлітків «Однокласник». Окрім роботи в команді БараБуки, викладала рідну мову, літературу та основи літтворчості для молодших школярів альтернативної школи. Від 2017 є натхненницею і керівницею літературного гуртка «Написатор». Вигадує і записує історії відтоді, як себе пам'ятає. Має особливий пієтет до білок.

Авторка повістей для дітей «Вікно до собаки» (2011), «Вечірні крамниці вулиці Волоської» (2014), «Білка Квасоля та Опівнічний Пожирака» (2019), книжок-картинок для читачів-початківців («Великодній пікнік», «Гойдалка під кленом», «Синя коробка», «Зелена білка», «Моя найтихіша книжка»), збірки оповідань «Тринадцять історій у темряві» та пізнавальних книжок «Школознавство» і «Книжка про сміття» (у співавторстві із авторами-підлітками).

Від 2017 року співпрацює з видавництвом «Ранок». Галина Ткачук є редакторкою дбайливої серії для самостійного читання «Читальня».

Володарка першої премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі твори для дітей «Золотий лелека» та відзнаки «Золота пір'їнка» від дитячого журналу «Ангелятко». Стипендіатка Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia».
Ольга Сілакова
Методистка Лабораторії дитячого читання НЦ «Мала академія наук України». Письменниця, літературознавиця, популяризаторка читання, кураторка бібліопросторів проєкту підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги» в Мистецькому Арсеналі та Музеї Науки Малої академії наук України.

За освітою – філологиня, викладачка української мови та літератури, закінчила Донецький національний університет імені Василя Стуса. Випускниця курсів письменницької майстерності від «Litosvita. Центр літературної освіти».

Авторка рецензій та оглядів на книжки сучасної дитячої та підліткової літератури, публікацій у періодичних виданнях «Бібліотечний форум» та «Лівий берег».

Учасниця розробки партнерської дитячої програми для фестивалю «Книжковий Арсенал», заходів із популяризації читання в рамках проведення освітнього фестивалю «NEOсвітній Арсенал», фестивалю дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів», фестивалю «Дитячий Форум».

Увійшла до колективу авторів-упорядників додатку книжкових рекомендацій для українських читачів і читачок книги «Як виховати читача» Памели Пол та Марії Руссо.
Тетяна Стус
Тетяна Стус (Щербаченко), автор дитячих книжок, літературний критик, редактор. Народилася на Луганщині в родині вчителів 21.02.1976 року. Продовжуючи традиції родини, закінчила Луганський педагогічний інститут ім. Т.Шевченка, – мала б стати вчителькою в третьому поколінні. Певний час працювала в школі (Луганськ). Переїхала до Києва (2001 р.). Працювала журналістом, редактором відділу, заступником головного редактора (журнали «Книжник-review», «Київська Русь»), головним редактором (дитячий журнал «Соняшник»).

Вивчає історію української дитячої літератури в Інституті літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України.
Арт-майстерня
Арт-майстерня Дому Майстер Клас, яка ось уже 10 років проводить різноманітні майстер-класи для дітей і їх батьків, спеціально для фестивалю приготувала безліч цікавих творчих завдань. Художники допоможуть втілити в життя найсміливіші фантазії і творчі ідеї і ваші діти підуть додому просвітлені та з шедеврами, зробленими власними руками.
Ольга Кондратська
Архітекторка, дизайнерка, художниця. У творчому доробку Ольги Кондрацької багато проектів у сфері архітектури, дизайну і декорування інтер'єрів, що були успішно реалізовані у країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки.
Олена Зарецька
Художниця. Народилася в Києві в 1984р.
Навчалась в керамічній майстерні Державної художньої школи (випуск 2002).
Отримала спеціальність графічного дизайнера в художній академії (випуск 2008).
Працювала дизайнером в офісі (до 2010) і на фрілансі (досі).
Створила власну майстерню альбомів та книг ручної роботи (2011).
Досвід інтер'єрного розпису стін у квартирах та будинках (2010-2016).
Виїзні пленери в Єгипетському Дахабі і в містах України (2017-2019).
Регулярне проводжу майстер-класів для дорослих і дітей з 2019р.
З 2020 авторка блогу o_zaretks про виставки, художників (і про себе) в інстаграмі.
Учасниця численних українських виставок.
Останні 3 роки працюю в техніках акварелі, чорно-білої графіки, змішаних технік.
Учасниця художніх пленерів в Україні та Італії.
Матір двох дітей (5 і 1,5 роки), дачниця.
Тамара Романова
Художниця, засновниця та викладач АРТ-Студії НОВА для дітей та дорослих.
Кураторка художніх українських виставок та координаторка IWS (міжнародна акварельна спільнота) в Києві.
Учасниця численних українських та міжнародних виставок акварелей в Італії, Швейцарії, Угорщині, Словаччині, Чехії.
Організація акварельних майстер-класів відомих українських художників в Києві.
Проведення персональних майстер-класів для дітей і дорослих в Україні та Італії.
Співорганізаторка акварельних пленерів та майстер-класів в Україні, Італії, Австрії та Іспанії.
Художниця-декораторка дитячих балетів хореографічної студії RELEVE та мюзиклів в Broadway Kids Studio.
Арт-директорка дитячих міжнародних фестивалей в таборі "Молода Гвардія", Одеса.
Світлана Брагіна
Актриса, засновниця акторської студії Bragina studio.

У 2011 році закінчила Харківський університет мистецтв ім. Котляревського за спеціальністю актриса драматичного театру та кіно. Працювала в таких театрах, як Мутабор, Post Play та Сузір'я. Грала ролі у різних виставах за п'єсами класичних та сучасних авторів. Знімалася в таких проектах, як "Папаньки", "Таксі", "Здається будинок біля моря" та інші.

У 2013 році заснувала дитячу театральну студію. За 8 сезонів студія випустила велику кількість вистав за участю дітей. Серед них є вистави "Опудало", "Собачі дверцята", "Анна Франк", що підіймають актуальні теми - булінгу, жорсткого відношення до тварин, дітей на війні та інші. Також є і гумористичні вистави "Скарби з Острова Людожерів", "Незнайко та його друзі", "Зооленд"; в цих виставах дітям вдалось створити яскравих персонажей, що тішать глядача своєю безпосередністю. Студія щорічно проводить благодійні вистави, збираючи допомогу для дітей благодійного фонду "Краб". Також вистави студії приймали участь і отримували відзнаки на всеукраїнських фестивалях, таких як "Джой фест", "Фестиваль аматорських театрів", " Санич" та інші.

Щорічно студія проводить традиційні Щедрування у Львові та Києві - це дає можливість дітям опанувати гру в вуличному театрі. Саме з цим видом театру ми й будемо знайомити дітей на фестивалі. Таким театральним дійствам притаманна яскрава форма, гострохарактерні персонажі, гіперболізована гра, гумористичні сюжети з жартами про сьогодення. Також глядачі можуть віддячити акторів солодощами або монетами, якщо їм сподобався виступ. Діти завжди з нетерпінням чекають цього моменту.
Detibezseti
Ми — художньо-театральна студія. Наша мета — розвивати творче мислення дитини. Мистецтво — це не просто вміння гарно говорити чи малювати. Ми з дітьми шукаємо відповідь на питання: «Хто я?», «Навіщо я це роблю?», «Чому мені щось подобається, а щось ні?». Мистецтво, коли ти дитина — це, в першу чергу, спосіб зрозуміти себе, шлях до боротьби з дитячими страхами і пошук свого місця у світі. Вміння дитини бачити та розуміти властивості кольору і форми розширює свідомість і надає дитині можливість ширше дивитися на світ та мислити більш цільно. Відчуття пластики свого тіла підвищить впевненість у собі, допоможе почуватись вільно серед незнайомих людей.

Ми креативимо з дітьми, надихаючись мистецтвом різних століть, авторів, театрів, художниками, музикантами, вчимо шукати свій стиль, себе у безмежному світі мистецтва.

Засновники студії – Таня Митальникова та Ігор Митальников.

Таня М. – художниця, закінчила НАОМА; Ігор М. - актор, музикант, закінчив Університет ім. Карпенко-Карого.

Відкрили новий світ для дітей «bezseti" у 2020 році. Detibezseti приймала участь у таких подіях як:

 • майстер-клас в рамках «Школа традиційної музики»;
 • Neoсвітній Арсенал 2020–майстер-клас створення арт-колажу з дітьми «Зустріч Малевича і Приймаченко»;
 • майстер-клас у Мистецькому Арсеналі в рамках виставки, присвяченій Плитці-Горицвіт Парасці;
 • майстер-клас і створення локації «Хованки» в рамках фестивалю «Plastic wood»;
 • майстер-класи і локація «ОРКЕСТРовок» на Великому дитячому дні у Зеленому театрі, Одеса;
 • проведення художньої частини у арт-таборі Зеленого театру, Одеса (липень, серпень);
 • майстер-клас «Будинки-ЕКСТЕРверти» в рамках проекту «Сусідство» у Сирецькому парку;
 • майстер-клас у Самосаді, Київ.

Проводимо художньо-театральні заняття для дітей у рамках курсу, створюємо арт-проект-заняття Витвореньки, літній табір для дітей, працюємо над виставкою дитячих малюнків, арт-проектами, виставами, перформансами, робимо продукцію (листівки, сумки, стікери) з дитячими малюнками.
Оксана Свіжак
Народилась в Луцьку, 18 грудня 1986 р.

Навчання:

 • 2002-2005 - навчання в ДХСШ ім. Т.Г.Шевченко, відділення живопису. 2005-2011 - навчання в Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектурі (НАОМА), майстерня професора В.І. Гуріна.
 • 2011- 2016 викладач Київського національного університету технології та дизайну (коледж)
 • 2010 - член Національної Спілки Художників України.Премії:
 • 2007 - лауреат премії ім. В. Шаталіна. Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.
 • 2008 - лауреат премії ім. В. Зарецького. Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.
 • 2009 - лауреат премії ім. В. Пузирькова. Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.
 • 2010 – лауреат державної премії ім. М. Дерегуса
 • С 2007 - постійна учасниця художніх виставок, міжнародних виставок, проектів, симпозіумів і пленерів;

Учасниця численних виставок (з яких 5 персональних) в Україні, Польщі, Канаді, США, Великій Британії та Німеччині.

Роботи зберігаються:

 • Художній музей в Луцьку, Україна.
 • Історико-археологічний музей Ржищів, Україна.
 • Музей Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (Київ).
 • Художній музей в Острода, Польша.
 • В приватних колекціях України, Німеччини, Польщі, Литви, Англії, Китаю, Сербії, США, Канади.
Ліна Федоренко
Архітекторка, художниця, дизайнерка.

Народилася 21.01.1973 р. у м. Брест (Білорусь). Пам'ятаю себе за малюванням десь років з 4-х. З 7-ми років навчалась у різних художніх школах та студіях.

Вперше отримала диплом за 1-е місце у виставці в Мексиці у віці 8-ми років.

З 1984 р. живу в Києві.

Закінчила РХСШ ім. Т.Г. Шевченка, Художній Інститут (тепер Національна Академія Образотворчого Мистецтва та Архітектури) за фахом архітектор-художник.

Більше 20-ти років працюю над приватними проектами в архітектурі, дизайні інтер'єру та предметному дизайні.

Але маю неабиякій інтерес до різних проявів та технік в образотворчому та прикладному мистецтві. Створила багато дизайнерських предметів та меблів для своїх інтер'єрів. Разом із сестрою Наталкою, яка теж архітектор, реалізували два арт-проекта, один - «Транскрипція», в основі якого - старовинні вишивки. Він брав участь у тижні дизайну в Болоньї (Італія) та декілька разів експонувався в Києві. Другий - «Гріньо» (дизайнерській одяг).

Учасник акварельних виставок в Україні, а також мала дві персональні виставки акварелі та графіки.
Світ безмежно цікавий, неймовірних ідей - безліч. Тільки би вистачило часу!
Андрій Набока
Народився 14 лютого 1985 року в Києві.
1996-2003 - навчався в Державній художній школі імені Т. Г. Шевченка.
2003-2010 навчався в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури в майстерні професора А. М. Лопухова. В 2009 році вступив до молодіжної секції Національної спілки художників України.

Роботи зберігаються в приватних зібраннях України, Росії, Німеччини, Португалії, США, Канади.
Учасник численних пленерів в Україні і за кордоном.

Виставки:

 • 2002 - Персональна виставка в галереї «Мистецький курінь»;
 • 2003 - «День художника-2003»;
 • 2006 - «Крапка з комою», Чернівці,обласний художній музей;
 • 2006 - Івано-Франківськ, обласний художній музей;
 • 2006 - Чернівці, обласний художній музей;
 • 2007 - Персональна виставка в галереї «Мистецький курінь»;
 • 2008 - Всеукраїнська Різдвяна виставка, НСХУ,Київ;
 • 2009 - «Мистецький арсенал» в галереї «Коло»;2010 - «Індпошив» в галереї «Мистець»;
 • 2010 - «Київ весняний» в галереї «Мистецький курінь»;
 • 2010 - Персональна виставка в Президентському фонді Леоніда Кучми «УКРАЇНА»;
 • 2010 - Прага, «Zuzuk Galery»;
 • 2011 - Виставка в музеї Лесі Українки.Київ;
 • 2011 - Персональні виставки в містах Рочестер і Бафало,США.
 • 2013 - Персональна виставка в Парижі,
 • 2014 - Персональна виставка в Лімей, Франція
 • 2015 - Персональна виставка в Парижі
 • 2015 - Персональна виставка в Угорському посольстві, Київ
 • 2017- Персональна виставка в "Jakubska gallery", Прага
 • 2017- Проект в "Інституті проблем сучасного мистецтва"
 • 2018- Виставка в галереї "Voloshin gallery"

Публікації:

 • 2003 - Журнал «Чумацький шлях»;
 • 2011 - каталог «Художники Києва».
Аліна Гаєва
Художниця з міста Дніпро (зараз мешкає в Києві).Народилася 2 листопада 1986 року. У 2010 році закінчила Придніпровську державну академію будівництва і архітектури, за спеціальністю архітектура. 2011-2016 - куратор галереї-книгарні "Чорна ящірка" (м. Дніпро), 2016-2017 - куратор проекту "Ukraine EXISTS" Штаб Квартира ООН – проект чесної документалістики подій на Донбасі та популяризації молодого українського мистецтва закордоном (Сполучені Штати Америки, Канада). Співзасновниця бренду українського одягу GA.EVA з 2017р.

Живописні роботи Аліни виділяються чіткою стилістикою, впізнаваною лінією і сміливістю колористичних рішень. Живопис, якій скоріше нагадує інтеграцію графічних засобів на полотно. Роботи Аліни Гаєвої напрочуд лаконічні та насичені емоційною напруженістю.

Учасниця численних виставок (з яких 13 персональних) у Києві, Дніпрі, Одесі, Івано-Франківську, Тернополі, Донецьку, Харкові, Львові, Берліні, Женеві, Чикаго та Нью-Йорку.

Учасник міжнародних пленерів:2017 - Живописний пленер «Український імпресіонізм», Париж - Боньоль-Д'Льорн, Нормандія, Франція;2016 - Живописний пленер до 150-річчя Каунаської Духовної Семінарії, м. Каунас, Литва.

Учасниця проекту "Колискова країна", арт-директорка та художниця.
Аліка Малоног
Еколог, психолог, бізнес-тренер, MBA, митець, мандрівник. Cкульптор, художник - персональні проекти та виставки:

2020 «Ведмеді» галерея Line M, Київ, Україна , 2018р.
«Ісландія кличе» Галерея Loft KOOT, Київ, Україна, 2018р.
«Serefers» City Swell, Київ, Україна.
Учасниця багатьох національних та міжнародних виставок,у т.ч. Burning Man, ГогольФест, Виробники Мрій. Куратор мистецьких проектів 2020 Artefact - віртуальна арт резиденція, навчання та створення арт-об'єктів в віртуальній реальності.
Куратор 2019 Фестиваль «Виробники мрій»
Пленер і створення вогненної скульптури, Київ.
Органiзатор та учасник Міжнародного симпозіума з кераміки малих форм, родинний маєток Дюбургів, 2018р.
Член Спілки скульпторів-керамістів у світі.
Член міжнародної асоціації художників-керамістів в команді
Unit city\ Fabricator.
Організатор дитячого табору Z-Kids в рамках проведення фестивалю Z-Games.
Продюсер культурно-освітної програми Nature Creative Camp.
Дмитро Приходько
Народився 23 червня 1977 року у м. Мурманськ. Українець.

Режисер, сценарист, продюсер, м. Київ.
2019-2020 - продюсер анімаційного альманаху «Колискова країна».
2016-2019. - режисер реклами
2011-2016. - режисер монтажу в студії документальних фільмів «ШоуТайм»
2010-2011. - режисер та сценарист художнього фільму «Rock'n'Ball»
2009-2011. - головний режисер каналу «К-1»
2007-2009. - студент Міжнародної вищої кіношколи в м. Лодзь (Польща)(Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi (PWSFTViT)),відділення кінорежисури
2004-2007. - режисер відділу «Промо та дизайну» на телеканалі К-1 2003-2005 .- студент Київського Національного Університету ім.Карпенко-Карого, ф-т «режисура телебачення», майстерня В.М.Артеменко
2001-2003. - ведучий та керівник креативного відділу на радіостанції «Наше Радіо», м.Київ
1996-1997. - фазовщик на студії анімаційних фільмів «Борисфен»

Фільмографія:
2011 – х.ф. «Rock'n'Ball» (автор сценарію, режисер-постановник)
Світова прем'єра картини на кіноринку «Канський Кінофестиваль» 2011р. (Франція).
Фільм-учасник фестивалю «Молодість» (2011р.) (Особлива подія)
Конкурсна програма кінофестивалю у Котбусі (2011р.) (Німеччина)
2012 – д.ф. «ДНК-портрет нації» (монтаж)
2014 – д.ф. «Планета Мавп. Куди зникають розумні діти?» (Співрежисер)
2015 – д.ф. «Код нації» (Співрежисер)
2015 – д.ф. «Звичайні зомбі. Як працює брехня» (Співрежисер)
2016 – 2018 Комерційна реклама (Режисер)
2019 – 2020 Анімаційний альманах «Колискова країна». (Продюсер)
Яна Раздобудько
Яна Роздобудько - художник-скульптор, член Спілки художників України


Освіта: Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Київ

Основний профіль роботи: скульптура, скульптурний портрет; монументальна паркова скульптура; льодова, піщана скульптура; декор (ліпнина, барельєф, архітектурна стилізація); живопис (в т. ч. монументальний: розпис стін, фреска, мозаїка і т.п.); графіка, дизайн; геральдика; пісочна анімація; організація симпозіумів, пленерів, майстер класів, викладання скульптури та живопису.

Симпозіуми:

Участь у симпозіумі по каменю м.Южне 2001 р.

Участь у симпозіумі по каменю «Альмінський щоденник» 2006-2012 рр. Крим

Участь у симпозіумі по каменю«Джерела»Вірменія 2013 р.

Досвід в кіно:

Участь в побудові декорацій для новорічного мюзиклу «Три мушкетери».

Асистент художника-постановника в науково-популярному фільмі «Гоголь» (реж. Р. П. Плахов-Модестов, художник Сергей Якутович)

Іоан Георг Пінзель
Іоан Георг Пінзель ймовірно походженням з Чехії. Точне місце народження і навчання Пінзеля не відомо. Хоч схожість його творів є на твори митців празької школи. У Польщу він прибув в кінці 1740-х на запрошення Бернарда Меретина для виконання різьбарських робіт в проектованих архітектором на замовлення Миколи Василя Потоцького будівлях.

Біографічні відомості про майстра майже відсутні. Його етнічне походження, місце і час народження, також обставини появи в Галичині та смерті наразі невідомі. В середині 1740-х років він з'явився при дворі магната Миколи Василя Потоцького, який став його головним замовником і патроном. 13 травня 1751 року одружився у Бучачі із вдовою Маріанною Єлизаветою Кейтовою з родини Маєвських . Від цього шлюбу мав двох синів — Бернарда (*1752) і Антона (*1759).

Протягом 1750-60-х років (переважно спільно з архітектором Бернардом Меретином) працював у Львові, Ходовичах (тепер Львівська область), Городенці, Гвіздці (нині Івано-Франківська область), Монастириську (костел Успіння Пречистої Діви Марії, також Антон Штиль), Бучачі (обидва — сучасна Тернопільська область). Для творів Й.-Ґ.Пінзеля характерна велика емоційність та динаміка, надання створеним формам життєвих рис.

1756—1757 роки разом з Яном Ґертнером виконав бічні вівтарі святого Яна де Мата і святого Фелікса Валуа в Монастирі тринітаріїв (Львів, не зберігся).

За наявними документами, 24 жовтня 1762 року Єлизавета Пінзелева втретє вийшла заміж за Беренсдорфа. Отже, Пінзель, імовірно, помер до цієї дати (близько 1761року, певно, у Бучачі).
Franciszek Olędzki
Franciszek Olędzki – is one of the most mysterious sculptors of his generation – the generation of the Lviv Baroque of the second half of the XVIII century. His father Andrzej was a lower middle class resident of Lviv. Franciszek Olędzki's creative work spans between 1760 and 1792. He worked with different materials: limestone, stucco, marble (Lvivites did not use the two latter ones), wood. Traditional lime tree was artist's basic material. He cut round sculptures and reliefs.

Olędzki's career in art started when he continued the works in the Intercession Church in Buchach, which Pinzel started, but did not finish because of his death. It may well be so that Olędzki collaborated with Pinzel who made two side altars, an ambo and an antependium of the main altar. In the end of the 1750-s, Olędzki was still working with Pinzel. The influence of the Maître is distinctly traced in Olędzki's works supervised by him. After the teacher's death, the artist's work became more individualized. Great changes were fostered by numerous orders made by the founders. The situation required from the sculptor to collaborate with other artists and hire aides.

Though a whole studio was engaged in the preparation of the material for the would-be sculpture, each of the sculptures was worked on and finished by a particular artist. This typical feature of the Lviv artists' work helps us identify the work of Olędzki himself or someone from his aides, whom he committed with less significant elements of altar ensembles. A great number of orders, which fell to the lot of the generation of the last third of the century, resulted in a considerable growth in the number of studios, sometimes failure to fulfil the contract and transfer of orders from one artist to another.

Sculptural decoration of house No.3 in Market Square in Lviv in 1772 was performed by Olędzki, not Pinzel, as it was previously considered. In 1773, Olędzki together with Michał Filewicz made the central altar of the Dormition Church in Lviv. In the following year, the sculptor contracted with the Dominicans in Pidkamin to decorate the organ. Unfortunately, the organ did not survive till present. In 1775, according to the contract with the Lviv Latin Cathedral, the sculptor made ornaments over the stalli (seats), cardinal's throne, four wooden altars near the pillars with the figures of genii and seraphs in the clouds. He also made four figures of the evangelists. Unfortunately, the altars and figures of the evangelists have not preserved and can only be seen in the lithograph of the Element made in 1850.

Franciszek Olędzki's works are stored in Olesko Castle – a branch of the Lviv National Art Gallery.
Франциск Олендський
Франциск Олендський - один з найбільш загадкових скульпторів свого покоління – покоління львівського бароко другої половини XVIII століття. Син львівського міщанина Анджея. Творча біографія Франциска Олендського вкладається в період між 1760-м – 1792-м роками. Працював він у різних матеріалах: вапняку, стюкко, мармурі (двох останніх львів'яни не вживали), у дереві. Традиційна липа лишається основним матеріалом майстра. Різав він круглу скульптуру і рельєф.

Розпочалася творчість Олендського тоді, коли він у бучацькій церкві св.Покрови продовжив роботи Пінзеля, не закінчені у зв'язку зі смертю останнього. Не виключено, що він і співпрацював тут разом з Пінзелем. У його роботах під наглядом Метра досить сильно відчувається вплив манери останнього.

Втративши вчителя, майстер більш індивідуалізується. Великим змінам сприяють чисельні замовлення фундаторів. Це вимагає об'єднання скульптора з іншими майстрами, використання в роботі помічників.

Якщо для приготування матеріалу, навіть об'єму майбутньої скульптури залучалася ціла майстерня, то над кожною з робіт працює і закінчує її окремий майстер.

Ця характерна риса праці львівських майстрів дає можливість визначити руку самого Олендського або котрогось з його помічників, кому він доручав менш важливі елементи вівтарних ансамблів.

Скульптурне оформлення будинку №3 на площі Ринок у Львові у 1772-у році виконав Олендський, а не Пінзель, як вважалося раніше.

У 1773-у році Олендський з Михайлом Філевичем виконав центральний вівтар в Успенській церкві у Львові.

У наступному році скульптор уклав угоду в Підкамені з домініканцями про виконання фігурного оформлення органу. На жаль, орган знищений. 1775-о року, згідно контракту з львівським Кафедральним костьолом, скульптор зробив орнаменти над сталлями, кардинальський трон, чотири дерев'яні вівтарі біля стовпів з фігурами геніїв та серафимів у хмарах. Виконує він там і чотири фігури євангелістів. Однак вівтарі і фігури євангелістів лишилися лише на літографії Елемента 1850-о року.

Твори Франциска Олендського зберігаються в Олеському замку – відділі Львівської національної галереї мистецтв.Олександр Животков
Олександр Животков (нар. 1964) — український художник, член Національної спілки художників України (з 1989), об'єднання «Живописний заповідник» (1991—1995), представник постмодерністського мистецтва в Україні. Живе і працює в Україні.

Разом з батьком та братом Сергієм створив своєрідну «фамільну школу», що має характерні особливості — монохромність та мінімалізм. Його унікальна авторська техніка втілює власні суб'єктивні переживання та сприйняття з картоном, деревом та каменем, головним чином, у монохромно-площинних композиціях різьблених панно, сповнених стрімкої динаміки штрихів та ліній, прорізів у нашаруванні фарби до яких вплетено текст, як правило, молитв та біблійних цитат.

Його мистецькі твори демонструвалися на багатьох персональних виставках в Україні, а також знаходяться в музеях та приватних колекціях багатьох країн світу. Він брав участь у групових проєктах в Україні, Росії, Польщі, Словаччині, Великій Британії, Франції, Фінляндії, Німеччині, Австрії. Його картини продаються на світових та українських аукціонах — Sotheby's, Christie's, Phillips. Більшість своїх мистецьких творів-інтерпретацій художник демонструє в мистецькому просторі Stedley Art Foundation.

Основні персональні виставки:

 • 2020 — Тримайся коріння. ЄрміловЦентр, Харків
 • 2019—2020— Древо життя, Stedley Art Foundation, White Space, Київ
 • 2019—2018 — Скрижалі, Stedley Art Foundation, White Space, Київ
 • 2018 — Картон, дерево, камінь. Національна галерея Грузії, Тбілісі, Грузія
 • 2015 — Формула тиші. Галерея Артсвіт, Дніпро
 • 2014 — Київ. 2014, Stedley Art Foundation, White Space, Київ
 • 2011 — Одинадцять років. П'ятнадцять днів. Art Kyiv Contemporary, Мистецький арсенал, Київ
Групові проекти:

 • 2016 — «Трансформація. Доказ», Kunst-und Film Biennale Worpswede, Ворпсведе, Німеччина
 • 2014 — «Premonition: Ukrainian Art Now», Saatchi Gallery, Лондон, Великобританія
 • 2013 — Орієнтація на місцевості. НХМУ, Київ
 • 2002 — Ландшафт живописного заповідника. НХМУ, Київ
 • 2001 — ХХ художників ХХ століття. НХМУ, Київ
Vozianov
Федір Возіянов

У 1962 народився в Києві. Закінчив Київський інститут іноземних мов, викладав англійську мову в школі.
У 1998 заснував бренд Vozianov.
Нагороди:
2010 - фіналіст Vogue Talents (Vogue Italia) finalist Vogue Talents (Vogue Italia).
2017 - премія Mercedes-Benz Fashion Prize у номінації «Найкращий дизайнер року»
2019 -переможець Всеукраїнського конкурсу «Інтер'єр року» в категорії «Предметний дизайн»

Місце в індустрії:
Федір Возіянов дебютував із сезонними колекціями на тижнях моди, а згодом перейшов до створення окремих концептуальних моделей та проектів, інспірованих ідеями універсального дизайну. Поштовхом для цього став проект «Коло, хрест, квадрат» (2013–2015), натхненний творчістю художника Казиміра Малевича. Новий етап творчості дизайнера, що триває й нині, дозволяє подивитися на fashion-дизайн дещо по-новому та розширює межі його функціонування.
Возіянов поєднує різні галузі дизайну для створення продуктів із новими властивостями. Одяг перетворюється на предмети інтер'єру, меблі, світильники — а потім за бажання знову стає одягом.
Творчий шлях:
Із юності захоплювався модою й дизайном, але обрав fashion-дизайн як основну професійну сферу вже в дорослому віці. Перша міжнародна презентація бренда відбулася в 2006 році, коли баєри канадської мережі Holt Renfrew замовили капсульну колекцію Vozianov для свого магазину в Монреалі.
Протягом наступних років бренд був учасником всесвітнього fashion-шоу в Гонконзі в 2007 році та міланської виставки White у 2011 році, куди Федора Возіянова було запрошено як спеціального гостя.
У 2019 Vozianov виходить за межі fashion і спільно з брендом предметного дизайну Manako Design представляє крос-дизайн-проект One pattern на Milan Design Week.
Принципи роботи:
«Якщо говорити про модний дизайн загалом, то вже досить давно моди там дуже багато, а дизайну критично мало. Водночас саме дизайн — це той напрям, якиий допоможе моді розвиватися далі. Ми часто чуємо, що мода зайшла в глухий кут, і на мій погляд дизайн — абсолютно очевидний шлях виходу звідти. Мені подобається бути не брендом, який концентрується на «топових» речах, а студією, яка займається розробкою чогось нового, створює якісь концептуальні речі, які можна потім застосувати в моді або в інших галузях дизайну». Федір Возіянов.

Дует Rulla Voita
Дует Rulla Voita артистів Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України у складі Лауреата міжнародних конкурсів Олександри Васильєвої (скрипка) та заслуженого артиста України, лауреата всесоюзного конкурсу Дмитра Ульянова (вібрафон, марімба) був створений навесні 2018 року для виступу у супроводі рідного оркестру на щорічних літніх музичних вечорах, який виявився настільки вдалим і цікавим як для публіки, так і для самих виконавців завдяки незвичному поєднанню тембрів інструментів, що одразу було вирішено запланувати концерт і на головній академічній сцені країни - Національній Філармонії.

Завдяки теплим стосункам із однією з найбільш знаних композиторок сучасності , Вікторією Польовою, до якої Rulla Voita звернулись з пропозицією і відбувся творчий вечір авторки, який включав твори, написані нею саме для такого складу - скрипка і вібрафон, або марімба, спеціально для Гідона Кремера та Андрія Пушкарьова у Колонній Залі НФУ у січні 2019.

Відтоді репертуар дуету розширюється і поповнюється не тільки авторськими творами, але й власними обробками Rulla Voita.

З аншлагами з того часу відбулись вже 5 великих сольних концертів дуету - на сцені Національної Філармонії України у супроводі Національного ансамблю Київські Солісти (січень 2020) у Хмельницькому і Кам'янці-Подільському у супроводі камерного оркестру Хмельницької філармонії (квітень 2019) у м. Бішкек (Киргизстан) у супроводі Чуйского камерного оркестру (січень 2020)

Оркестру Черкаської філармонії (лютий 2021)
Дует також грає у супроводі Національного заслуженого академічного оркестру України, New Era orchestra та Mozart Orchestra.
Вокальний ансамбль сучасної музики Alter Ratio
Вокальний ансамбль сучасної музики Alter Ratio («альтер раціо», з лат. – інше мислення) був створений в 2010 році з метою виконання сольних, ансамблевих та хорових творів ХХ – ХХІ ст. Своїм основним завданням колектив вважає розширення меж академічного вокального виконавства, знайомство з нетрадиційними вокальними техніками, сценічним досвідом.
Alter Ratio – це школа виховання альтернативної виконавської свідомості, гнучкої та рухливої, готової до всього нового у сфері сольного й хорового співу, відкритої до сміливих композиторських та режисерських експериментів. Ансамбль є учасником наступних фестивалів: Міжнародний фестиваль «Київ Музик фест» (м. Київ), Міжнародна Пасхальна асамблея (м. Київ), «Контрасти» (м. Львів), форум «Донкульт» (м. Київ), Всеукраїнський фестиваль камерного хорового мистецтва ім. Віктора Іконника (м.Київ), «ГогольFest» (м. Київ), Фестиваль Нової музики на «Книжковому арсеналі». Також бере участь в різноманітних проектах культурно-освітнього центру «Майстер-клас», Мистецького Арсеналу, музичної агенції «Ухо».
За час свого існування ансамбль виконав значну кількість українських та світових прем'єр творів українських та зарубіжних композиторів. Серед них: М. Баранаускас, Л. Беріо, Б. Бріттен, В. Германавічус, М. Коломієць, Б. Кутавічус, Д. Лігеті, С. Луньов, Р. Мажуліс, М. Монк, Г. Пелецис, К. Пендерецький, Ф. Пуленк, А. Пярт, С. Райх, О. Ретинський, Д. Тавенер, М. Фелдман, М. Шалигін, О. Шимко, та інші.
В 2013 р. ансамбль здобув Гран-Прі міжнародного вокально-хорового конкурсу «Victoria» (м.Київ). В 2013−2014 рр. здійснив запис компакт-диску творів сучасного українського композитора Святослава Луньова «The Noel Consort» (концерт для хору на теми традиційних різдвяних пісень). В 2017 р. ансамбль видав компакт-диск «Mariologia» з творами сучасних українських композиторів − Максима Коломійця (Україна), Святослава Луньова (Україна), Олексія Ретинського (Україна/Австрія), Максима Шалигіна (Україна/Нідерланди).
Художній керівник − Ольга Приходько
30 серпня, 21.00

Вікторія Польова
Балет «Дзеркало, Сни або маленьке життя»
"Писати про свою музику складно, скоріше за все не потрібно, але іноді необхідно.Ця річ не має явного сюжету. Сон про музику, про насолоду красою світу, про захват буттям. Як дзеркало вод, чисте — відобразить тебе, мутне — спотворить. Дзеркало, в якому я намагаюся побачити себе, свою долю, «напевно, це все-таки сни...».Я відпустила себе на свободу, дозволила музичній стихії просто бути, струмувати крізь мене. А де ж іще бути вільною, як не у сні. Без страху, всередині вітру, всередині океану.Щоденник, сповідь, спостереження за тим, як прожитий час життя перетворюється у музичний текст, щоб потім знову олюднитися через пластику людського тіла та світла.Час тут нелінійний, частини з'єднуються між собою уві сні, у своєму вільному порядку. Тут терен цвіте, стіни руйнуються від співу труб, посох розквітає в руках тата, люди злітають в повітря, по водах ходять і блажений острів Просперо."
Вікторія Польова
Виконує Камерний оркестр Національної філармонії України (диригент - Наталія Пономарчук).
Постановники: Михайло Дробот і Микита Сухоруков
Виконавці - артисти Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка Юлія Москаленко, Михайло Дробот і Микита Сухоруков.
27 серпня, 18.00

«ПІНЗЕЛЬ – ЖИВОТКОВ. Поєднані музикою». Дитячий хор "Щедрик" / Антон Дегтярьов (електроніка)
Фестиваль відкриється синтетичним дійством, яке поєднає відеопроекції робіт з дерева Олександра Животкова, Йогана-Георга Пінзеля (що трансформують цей ніби «простий» природній матеріал у шляхетний, пластичний і повітряний), «янгольський» спів дитячого хору «Щедрик» і прозору та вишукану електроніку Антона Дегтярьова.

Поєднання дитячого хору та електроніки є достатньо незвичним. Воно відкриває нові горизонти творчості як для хорової, так і для електронної музики.

Нові електронні композиції чергуватимуться у концерті з наступними шедеврами хорової класики:

Каміль Сен-Санс. Ave Maria, оp. 145
Генрі Перселл. Ода «Sound the trumpet, beat the drum», Z 335
Вікторія Польова. Gloria з Missa-simphonia
Традиційна колискова «Ходить зайчик» в обробці Романа Суржі
Валентин Сильвестров. Алілуя з циклу «Три Алілуї»
Гія Канчелі. Колискова сонцю

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська
(125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
29 серпня, 21.00

МІСТО
АУДІОВІЗУАЛЬНИЙ ПРОЄКТ ЗА УЧАСТІ ALLA ZAGAYKEVYCH, UJIF_NOTFOUND, EDWARD SOL (ELECTRONICS) ТА СТУДІЇ PHOTINUS (VIDEO)
Проєкт присвячено дослідженню міського простору. Його реальних та уявних ландшафтів.

Саме міський простір Києва став середовищем генерації нових ідей та сенсів для покоління письменників "наших двадцятих" – Семенка, Шкурупія, Підмогильного, Плужника, та великою мірою вплинув на формування футуристичних напрямків в живописі та театрі.

Київські сучасні артисти Alla Zagaykevych, Ujif_notfound, Edward Sol своїм проєктом долучаються до створення уявної візії українського музичного футуризму. Яким є простір МІСТА для сучасної людини? Яким є його рух? Його час? Яким МІСТО є зсередини та ззовні? Де його межі? Як віднайти, чи втратити себе в ньому? В проєкті використовується аерозйомка міських ландшафтів та їх перетворення засобами алгоритмічної трансформації з проєкту Ujif_notfound "TER.RAIN".

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
31 серпня, 23.00

ВИСТАВА "ГОВОРИТЬ СОФІЯ"
РЕЖИСЕРКА - ТАМАРА ТРУНОВА
Тобі ніколи не насниться те, чого ти ніколи не знав. Все, що тебе спіткатиме уві сні – образи, голоси, ситуації – твій минулий досвід. Бери відповідальність за те, що ти чуєй, бачиш, за все, чого торкаєшся – все це, одного дня, тобі насниться і дасть підказку – лише правильно розтлумач. Бери на себе відповідальність за власні сновидіння.

Якщо ти, будь-коли, боявся змін, відчував страх бути неготовим прийняти рішення чи зустрітися з привидами минулого – ти маєш бути з нами на виставі "Говорить Софія".

Героїня вистави – сучасна киянка – зустрічтиметься із знаковими жінками минулих літ та, крок за кроком, знаходячи неочікувані відповіді на гострі питання, – знаходитиме себе.

У твоєму сновидінні всі герої і всі злодії – це і є Ти.
Приходь слухати минуле, дивитись чужі сни і знаходити своє.

Якщо ти хочеш лишити нам щось на згадку – принеси і подаруй нам ніж.

Режисерка - Тамара Трунова

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
2 вересня, 21.00

Заручені за часом
Показ-містерія Федора Возіянова
Показ-містерія нової колекції одягу дизайнера-дослідника Федора Возіянова спільно з дуетом Rulla Voita та вокальним ансамблем Alter Ratio (художня керівниця та диригентка Ольга Приходько).

Спеціально для цієї події дует скрипальки Олександри Васильєвої та ударника Дмитра Ульянова Rulla Voita готує вишукану музичну програму. У ній вічні шедеври класики і сучасної музики вплетуться у просторову імпровізацію тут-і-зараз, символ вимірювання часу — метроном — перетвориться на музичний інструмент, а скрипка та різноманітні ударні — на жерців Храму Часу. Вокальний ансамбль Alter Ratio, художня керівниця та диригентка Ольга Приходько, виконає твір Максима Шалигіна Blessings.

Ми хочемо зберегти у таємниці деталі дійства, адже сенс будь-якого ритуалу розкривається лише під час безпосередньої участі в ньому. А щодо майбутньої колекції процитуємо слова її автора:

«Кожному з нас ще при народженні час дає обіцянку, яку ми ніколи не забудемо, і яка ніколи не буде виконана. З віком наші стосунки з часом змінюються, але дитяча віра у вічність і неймовірність смерті не хоче залишати нас протягом усього життя.

Колекція «Заручені за часом» — це моя гарантовано невдала спроба зупинити час, ба навіть вмовити його хоча б декілька секунд бігти у зворотному напрямку. Чи применшує прогнозована невдача спроби мою впевненість у її необхідності? На щастя, поки що ні».

Федір Возіянов

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий)
11 серпня - 5 лютого

Виставка "Катарсис"
Йоганн-Георгій Пінзель, Франциск Олендзький та Олександр Животков
Автори скульптур: майстри пізньобарокового мистецтва другої половини XVIII сторіччя Йоганн-Георгій Пінзель, його учень Франциск Олендзький та сучасний український художник Олександр Животков.

Дати виставки: 11.08.2021 — 05.02.2022

Локація: Національний заповідник «Софія Київська», Хлібня

Час, людина і дерево дуже пластичні. Кожен із цих велетнів потужний та міцний, загартований і витривалий. Але ще нас об'єднує повна протилежність собі ж — пластика, витонченість та абсолютна гнучкість перед цим світом.

Як людина через дерево може говорити із часом? Чи має на це хтось більше права, а комусь може зась? Ми ще і ще переконуємось, що творцем може бути кожен, хто вміє відчувати — тобто кожен з нас. І доказ тому — нова масштабна виставка «Катарсис», організована у рамках фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2021.

На ній зустрінуться, як на сцені життя, дуже різні та однаково цінні герої: автори скульптур — Йоганн-Георгій Пінзель, Франциск Олендзький та Олександр Животков; два музеї, які передали нам таку розкіш; глядачі та гості — ми з вами, кожен зі своїм унікальний поглядом; а також сам час — його трансформації, які щомиті впливають на наше сприйняття дійсності.

Свято і святість. Релігія і філософія. Сучасність та архаїка. Одкровення та образність. Ця виставка, як букет, об'єднує у собі три руки майстрів. Три бачення. Три світи, які при злитті формують сьогоднішній наш. А що сьогодні, як і одвічно, хвилює людину? Це відомий з часів Арістотеля стан морального очищення, піднесення душі через мистецтво. Це катарсис — рушійна сила для нашої трансформації та відродження.

Катарсис може бути моментом емоційної кульмінації, майже станом афекту. Такий добре видно у фігурах Йоганна-Георгія Пінзеля та Франциска Олендзького, які мали пробуджувати у парафіян костелів емпатійне співчуття християнським святим. Тут багато свободи, навіть болісного звільнення, вибуху. Тут ми забуваємо про буденність, бо відчуваємо збудження душі.

Але катарсис може бути також очищенням душі від пристрастей і пов'язаних з ними страждань задля моральної рівноваги та спокою. Це момент «виходу за межі себе», це світло у темряві, це квінтесенція болю, щастя і любові у нерозривній єдності. Це багатошарова різьблена поверхня скульптур Олександра Животкова. Він, народжений у сучасному світі, звертається до стародавніх текстів з «Книги Екклезіаста»: «Покоління відходить, й покоління приходить, а земля віковічно стоїть!». Проповідник Еклезіаст описує картину вічного коловороту всесвіту і людини. Його порада для всіх наступних поколінь — отримувати задоволення від процесу життя, не забуваючи при цьому його суєтність.

Роботи цих авторів розмежовані віками, але такі близькі по духу. Бо у бажання душі немає обмежень у часі та просторі — всі ми хочемо бути разом і бути щасливі від простих речей. Тут і зараз.

Кураторка — Тетяна Волошина.

Організатори виставки: Дом Майстер Клас, Stedley Art Foundation, Національний заповідник «Софія Київська» та Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького.

Виставка працює: щодня, з 10.00 до 17.30
Вартість вхідного - 65 грн (повний) та 30 грн (пільговий).

Під час проведення фестивалю Bouquet Kyiv Stage, з 27 серпня по 2 вересня: щодня, з 10.00 до 21.00 вхідний квиток - 125 грн (повний) та 65 грн (пільговий). Він дає можливість відвідати всі події фестивалю цього дня, включаючи виставку.
27 серпня, 20.00

Перформанс «Босоногі Боги». Олександр Дубовик, для вас!
Ансамбль сучасної музики «Рикошет» під керівництвом Вікторії Рацюк
Аудіовізуальний перформанс-присвята Олександру Дубовику з музикою Сергія Пілютикова у виконанні ансамблю сучасної музики «Рикошет» під керівництвом Вікторії Рацюк.

Діалог двох митців різних генерацій, різних мистецтв, проте спільної для обох вибухової енергії творчості – один зі спецпроєктів цьогорічного фестивалю Bouquet Kyiv Stage. Вибрані роботи та тексти Олександра Дубовика оживуть завдяки команді Blck Box на LED-екрані, а акустична музика Сергія Пілютикова вибудує паралельну звукову реальність, яка доповнить світ картин майстра. Також звучатиме електронна музика композиторки Тетяни Хорошун.

Формат події також включатиме театральну складову, сценаристом якої є Галина Пілютикова.

Сміливість і плакатна виразність проєкту, футуристичного за своїм спрямуванням, є справжнім викликом академічному концертному формату.

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий)
28 серпня, 18.00
"БАРВІНСЬКИЙ. Повернення в Україну"
Концерт-вистава Наталії Половинки
Київська прем'єра

"БАРВІНСЬКИЙ. Повернення в Україну"
Концерт-вистава Наталії Половинки

Солоспіви Василя Барвінського, версія для оркестру Богдани Фроляк

«Василь Барвінський — з велетнів. Вони — Сковорода, Шевченко, Леся Українка, Барвінський, Стус... — досі в своїм краю не пізнані.Ця робота — мій простий людський уклін вдячності. За науку шляхетності.Воїни цієї землі, служителі і оборонці Любові, залишаються беззахисними — і перемагають. Дванадцять солоспівів чинять Учту і ми причащаємося Бога-України-себе самих».

Наталія Половинка, автор проєкту.

Програма:
• ВЕЧОРОМ У ХАТІ
Б. Лепкий
• В ЛІСІ
Б. Лепкий
• ПСАЛОМ ДАВИДА
Опрацювання П. Куліша
• ОЙ ПОЛЯ, ВИ ПОЛЯ
О. Кониський
• ОЙ СУМНА, СУМНА ТЕМНА НІЧЕНЬКА
Слова сербської народної пісні в переспіві Я. Головацького
• У МЕНЕ БУВ КОХАНИЙ РІДНИЙ КРАЙ
Генріх Гайне, пер. з німецької А. Кримського
• ЩАСЛИВА БУДЬ
Б. Лепкий
• КОЛИСАНКА
Г. Чупринка
• ОЙ ЛЮЛІ, ЛЮЛІ, МОЯ ДИТИНКО
Т. Шевченко
• МІСЯЦЮ КНЯЗЮ
І. Франко
• СОНЕТ
І. Франко
• ПІСНЯ ПІСЕНЬ
Переспів В. Маслова-Стокіза

Діють:
• Наталія Половинка
• Національний президентський оркестр України
• Диригент — Василь Василенко
м. Київ, Національний заповідник Софія Київська

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська
(125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
28 серпня, 14.00
Концерт переможців міжнародного фестивалю "Каштановий рояль"
«Каштановий рояль» — це унікальний міжнародний фестиваль, який об'єднує професійних музикантів та аматорів, дітей та дорослих, учнів та вчителів з метою надати можливість самореалізуватись піаністам-аматорам: продемонструвати на великій сцені свої творчі досягнення, розширити творчі зв'язки з професійними музикантами.

На Bouquet Kyiv Stage 2021 свою програму представлять лауреати цьогорічного фестивалю "Каштановий рояль".

У програмі:

 • Й. С. Бах
 • Л. В. Бетховен
 • Ф. Шопен
 • В. Косенко
 • С. Борткевич
 • І. Шамо
 • Ф. Ліст
 • С. Рахманінов

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
28 серпня, 21.00
RÉMI PANOSSIAN TRIO. IN ODD WE TRUST
RÉMI PANOSSIAN TRIO святкує своє 10-річчя та повернулися до своїх коренів, записавши 5-й альбом традиційно для акустичних тріо. Odd We Trust - ювілейний альбом- вшанування живої енергії, якій тріо завдячує своїм успіхом.

Визнаний критиками альбом був відібраний FIP Radio в "Списку лютневих альбомів", після чого відбулася пряма трансляція "Jazz Live" на TSF Jazz і "Open Jazz" на радіостанціях France Musique, тоді як треки Seven Hills і Vengeance Tardive зайняли гідне місце на "Jazz for Work" та "Jazz Now" на плейлістах Deezer та плейлістах "State of Jazz" на Spotify.

Альбом досяг 550 000 стрімів в Інтернеті.


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
29 серпня, 21.00
МІСТО
аудіовізуальний проєкт за участі Alla Zagaykevych, Ujif_notfound, Edward Sol (electronics) та студії Photinus (video)
Проєкт присвячено дослідженню міського простору. Його реальних та уявних ландшафтів.

Саме міський простір Києва став середовищем генерації нових ідей та сенсів для покоління письменників "наших двадцятих" – Семенка, Шкурупія, Підмогильного, Плужника, та великою мірою вплинув на формування футуристичних напрямків в живописі та театрі.

Київські сучасні артисти Alla Zagaykevych, Ujif_notfound, Edward Sol своїм проєктом долучаються до створення уявної візії українського музичного футуризму. Яким є простір МІСТА для сучасної людини? Яким є його рух? Його час? Яким МІСТО є зсередини та ззовні? Де його межі? Як віднайти, чи втратити себе в ньому? В проєкті використовується аерозйомка міських ландшафтів та їх перетворення засобами алгоритмічної трансформації з проєкту Ujif_notfound "TER.RAIN".


Інформація про учасників проєкту

Alla Zagaykevych (electronics)
Alla Zagaykevych - українська композиторка, що поєднує роботу в сучасних мультидисциплінарних проектах (аудіо-візуальні інсталяції, перформанси, музика до кінофільмів і театральних вистав) та класичних концертних жанрах (симфонічна, камерна, електроакустична музика, опера). В електроакустичних перформансах виступає з виконавцями нової імпровізаційної музики.

З середини 90-х років активно пропаґує академічну електроакустичну музику в Україні, співпрацює з музикантами експериментальної електронної сцени, є куратором міжнародних проектів «Електроакустика» (з 2003), «ЕМ-візія» (з 2005), головою Асоціації електроакустичної музики України. Викладає в Національній музичній академії України ім. П.Чайковського, де за підтримки міжнародної фундації "Відродження" в 1997 р. заснувала Студію електроакустичної музики


Ujif_notfound (electronics)

Ujif_notfound - художник нових медіа, музикант, у 2007 р. заснував проєкт Ujif_notfound. Співзасновник першої школи new media art – BLCK BOX. Засновник артпростору Kontrapunkt. Резидент лейблу експериментальної музики KVITNU.Основним напрямком діяльності є створення мультимедійних систем на основі алгоритмів кінетичного зв'язку між людиною і програмою.

"Живі" виступи засновані на генерації звукових і візуальних потоків в режимі реального часу. Використовуючи написані попередньо програми (патчі) Ujif_notfound створює унікальний аудіо-візуальний простір, який існує тільки під час виконання, і точне відтворення якого майже неможливе. Такий підхід має широке функціональне використання для створення інсталяційних інтерактивних середовищ в будь-яких просторах, як фізичних, так і віртуальних.

Edward Sol (electronics)

Edward Sol - саунд-артист, звукорежисер. Почав записувати експериментальну музику, саундтреки та радіо-постанови у 90-х, з 2001 року випустив близько 50 релізів на платівках, CD та касетах на лейблах в Європі, Британії та США.

Має у доробку музику для театра та кіно, спільні альбоми з такими майстрами експериментальної музики, як Frans de Waard, Brume, Lasse Marhaug, Howard Stelzer, Altar of Flies, Alan Courtis та інші.
Є власником декількох музичних видавництв: Sentimental Productions, Quasi Pop та Village Tapes.

В музичній діяльності артиста важливе місце займають окремі методи, практики та властивості, характерні для футуризму 20 ст.: усвідомлена динаміка, жорсткість, нехтування шаблонами і правилами, волюнтаризм, не-академізм, неприхована експресія тощо.

Крім того, базовим технічним прийомом артиста є "ретро-футуристичний" метод, типовий для авангардової музичної традиції 40-50 х років 20 ст. - звуковий монтаж, колажування магнітної плівки, шумова композиція, звуко-арт.

Студія PHOTINUS STUDIO

була започаткована художниками та музикантами — Лєрою Полянськовою,
Георгієм Потопальським, Максом Роботовим та Іваном Світличним.

Основний напрямок діяльності студії: розробка та створення світлових, звукових,
інтерактивних інсталяцій та об'єктів, сценарії та режисура мультимедійних шоу, мапінг, робота з VR, цифровими технологіями й мистецтвом.

Проєкти співзасновників студії брали участь у міжнародних художніх виставках:
Венеційська бієнале, transmediale Vorspiel (Берлін, Німеччина), Digital Cultures (Варшава, Польща);
музичних та світлових фестивалях: Strichka Festival (Київ), Ostrov Festival (Київ), Kyiv Lights Festival.
Низка проєктів була створена на замовлення компаній SigmaBleyzer, Motorola, INTEL, Держадміністрації міста Києва (реалізація музично-світлових шоу відреставрованих у 2017 році фонтанів на Майдані Незалежності).


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
29 серпня, 15.00
Аксель Кольстад (фортепіано). Дитячий концерт
Дитячий концерт в якому є казка норвезьких вікінгів, де хлопчик шукає величезний чарівний водоспад та чаклунство, які перетворять Акселя на Моцарта і повернуть у минуле.

Твори, написані п'ятирічним Моцартом та маленькі твори Леопольда Моцарта

Твітт: Vel komne med æra + Luren Ljomar
Колстад: Прелюдія
Колстад: Етюд Норвегія

***Аксель Кольстад - піаніст і композитор з Норвегії. Він відомий своїми віртуозними варіаціями історичної музики в поєднанні з гумором та стендапами.
Американська преса назвала його "Новим Віктором Борге". Шведська преса назвала його "Ференцом Лістом нашого часу".


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
29 серпня, 18.00
Dennis Adu Quintet. Sunlight Above The Sky
Квінтет Денніса Аду є одним з найбільш яскравих і затребуваних джазових колективів України. Що складається з одних із кращих, професійних музикантів, квінтет грає авторську музику, а також джазові стандарти в стилях бі-боп, хард-боп, свінг яку він написав під впливом творчості таких музикантів як Dizzy Gillespie, Freddie Hubbard, Clifford Brown, Wayne Shorter, Lee Morgan, Kenny Dorham, Booker Little, Tad Dameron, Nicholas Payton, Walace Rone.

Лідер Квінтету Денніс Аду - один з найбільш затребуваних музикантів свого покоління. Володар першої премії Міжнародного конкурсу молодих виконавців Dо # Dж junior 2009. Як лідер записав 2 альбоми "Influences" (2017) і "Sunlight Above The Sky" (2020). Як сайдмен записав понад 20 альбомів з українськими і закордонними джазовими музикантами. Також Денніс є викладачем і бендлідером оркестру Джазового Факультету Київської Муніципальної Академії Музики ім. Р.М Глієра. На даний момент актуальні проекти в яких грає Денніс це - Денніс Аду Квінтет, Денніс Аду Септет, Денніс Аду Біг-Бенд. Квінтет Дениса Дудко, Буду-Бенд.

На фестивалі музиканти зіграють мелодії з останнього альбому «Sunlight Above The Sky", а також джазові стандарти в авторських аранжуваннях.

Склад:
Денніс Аду - труба, флюгельгорн,
Дмитро Александров - тенор саксофон
Олександр Малишев - фортепіано
Олександр Ємець - контрабас
Павло Галицький - барабани і тарілки


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
30 серпня, 21.00
Вікторія Польова. Балет «Дзеркало, Сни або маленьке життя»
"Писати про свою музику складно, скоріше за все не потрібно, але іноді необхідно.Ця річ не має явного сюжету. Сон про музику, про насолоду красою світу, про захват буттям. Як дзеркало вод, чисте — відобразить тебе, мутне — спотворить. Дзеркало, в якому я намагаюся побачити себе, свою долю, «напевно, це все-таки сни...».Я відпустила себе на свободу, дозволила музичній стихії просто бути, струмувати крізь мене. А де ж іще бути вільною, як не у сні. Без страху, всередині вітру, всередині океану.Щоденник, сповідь, спостереження за тим, як прожитий час життя перетворюється у музичний текст, щоб потім знову олюднитися через пластику людського тіла та світла.Час тут нелінійний, частини з'єднуються між собою уві сні, у своєму вільному порядку. Тут терен цвіте, стіни руйнуються від співу труб, посох розквітає в руках тата, люди злітають в повітря, по водах ходять і блажений острів Просперо." Вікторія Польова

Виконує: Камерний оркестр Національної філармонії України (диригент - Наталія Пономарчук)
Постановники: Михайло Дробот і Микита Сухоруков

Виконавці
- артисти Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка Юлія Москаленко, Михайло Дробот і Микита Сухоруков.
Фото - Настя Телікова


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
30 серпня, 18.00
Aksel Kolstad (piano solo)
Аксель Кольстад - піаніст і композитор з Норвегії. Він відомий своїми віртуозними варіаціями історичної музики в поєднанні з гумором та стендапами.

Американська преса назвала його "Новим Віктором Борге". Шведська преса назвала його "Ференцом Лістом нашого часу".

Програма

Рахманінов Музичний момент
Моцарт Фортепіанна соната ля мажор
Бах Уривки з Гольдберг-варіацій
Твітт Vel komne med æra + Luren Ljomar
Бах Сициліано
Дебюссі Des pas sur la neige
Скуберт Експромт
Гріг-Колстад Аріетта проти фантазії
Бах-Кольстад Варіації на тему Баха
Рахманінов-Колстад Варіації на тему Рахманінова
Колстад L'amour невидимий
Колстад Арабеск
Колстад Прелюдія
Колстад Етюд Норвегія
Колстад Конгрега Тіволі

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
30 серпня, 16.00
Round Trip Apulia Balkans. Livio Minafra (фортепіано) / Євгенія Черказова (акоредеон)
Від Італії до Балкан.

Зустріч італійського піаніста Лівіо Мінафри (професора класу джазового фортепіано консерваторії ім. Нікколо Піччінні м.Барі) та греко-української акордеоністки Євгенії Черказової (викладача акордеону в Національній музичній академії України).

Спритна, напружена, глибока та святкова музика. Своєрідна імпровізована камерна музика, де композиції та аранжування Лівіо Мінафри розповідають про подорож, яка складається з міксу тарантелли, популярної музики, Балкан, джазу, імпровізації. Історія та географія разом у сучасному прочитанні.

Програма
Boomerang (L. Minafra)
Lacrime stelle (L. Minafra)
Balkan-suite (G.Mitev, arr.E.Cherkazova-Eugenia solo
Tarantella di Kircher (A. Kircher/L. Minafra)
Tarantella di Ruvo (trad./L. Minafra)
Cerbiatto (L. Minafra) - Livio solo
Zefiro (L. Minafra)
Tarantella di Rossini (Rossini/L. Minafra)
Danza Tartara (L. Minafra)

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий).
31 серпня, 18.00
Андрухович & Сон Сови. Коханці Ю (музика до та після роману)
10 номерів – це 10 коротких історій, що базуються на книзі «Коханці Юстиції» метра сучасної української літератури Юрія Андруховича.

Юрій Андрухович – поет/письменник/перекладач, віце-президент Асоціації українських письменників. Автор таких книжок як «Московіада», «Перверзії», «Лексикон інтимних міст», «Дванадцять обручів» та інші, які були перекладені багатьма іноземними мовами та відповідно видані з а кордоном. Багато творів письменника були представлені у театральній формі.

Книга вийшла 2018 року, того ж року під її презентацію у Івано-Франківську була й написана музика групою Сон Сови, що у решті решт призвело до запису та випуску студійної версії.

Група «Сон Сови» - відома своїм авангардним підходом до музики. Їх твори це суміш контрольованого божевілля з елементами джазу, академічної та електронної музики. Відомі своїми виступами на фестах Atlas Weekend, Respublika, Gogol Фест, Лінолеум Фест, Sound Vision, Porto Franko. Одні з співзасновників жанру поезофонія. В цьому жанрі виступали з Іреною Карпою, Остапом Ступкой, Майклом Щуром та, власне, з Юрієм Андруховичем.

Ці історії присвята легендам міста Івано-Франківськ у різні епохи. Від 17-го століття по сьогодення. Штукарі, батяри, вбивці, бізнесмени та червоною стрічкою через все це дійство йде лейтмотив цирку Вагабундо, що уособлює нерв життя скрізь різні часи та життєві обставини.

Магічно-гіпнотичний голос Юрія Андруховича та не менш гіпнотичний музичний супровід групи змушують слухати альбом повністю, від початку до кінця, не дивлячись на еру синглів. Голос та музика не дають один одному спуску, що допомагає розкрити зміст на повну потужність. Якщо ви не читали книгу – вам захочеться її прочитати, а якщо ви читали книгу – ви просто зобов'язані послухати Коханців, та закохаєтесь також.


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
31 серпня, 21.00
Heinali
Олег Шпудейко — композитор і саунд-артист який працює під псевдонімом Heinali. Пише музику до ігор, фільмів, вистав, створює звукові арт-інсталяції. Серед його робіт — музика до відзначеної нагородами відеоігри Bound від Plastic / Sony Santa Monica, виступ SynthTap, що поєднує танцювальний танець та модульний синтез, та саунд-арт інсталяції (разом з Олексієм Шмураком) у колекціях Національного художнього музею України та Музею сучасного мистецтва Одеси.

Його останній альбом Madrigals поєднує інтерес Олега до модульного синтезу з любов'ю до старовинної музики.

Він був названий сучасним альбомом місяця в The Guardian, увійшов до шорт-листа музичної премії Aprize і був представлений у топ-альбомах 2020 року видань SLUKH, COMMA, The Attic, The Village Ukraine, See Kyiv, Neformat, Red Bull Ukraine, Beehype, The Claquers. «Наче Палестріна складав музику для маленьких електричних коробочок з шнурами. За винятком того, що це коробки, які складають музику, як Палестріна», - зауважує один рецензент. Heinali працює над генеративним патчем поліфонії у модульному синтезі з початку 2018 року, який зараз забезпечує структурну основу для його виступів та студійних записів.

Виступ Heinali заснований на дослідженні можливостей генеративного контрапункту в модульному синтезі, інспірованого поліфонією Високого середньовіччя та Ренесансу, музикою Перотіна, Окегема, Палестрини, Джезуальдо, та інших. На відміну від садів багатоголосся композиторів старовинної музики, що посаджені за суворими правилами епохи, у Heinali мелодії і контрапункти самограючі. Вони виникають самі по собі, з туману базових логічних операцій з найпростішими звуковими хвилями, як наслідок роботи спеціальним чином налаштованого модульного синтезатора.


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
1 вересня, 18.00
Andrzej Jagodziński Trio. (Польща)
Chopin
Проект "Тріо-Шопен" Анджея Ягодзінського представляє твори Фредеріка Шопена в джазовому аранжуванні Анджея Ягодзінського, записаних в альбомах "Тріо" протягом багатьох років.

Програма включатиме:


Прелюдія мі мінор оп. 28 No4
Ноктюрн мі-бемоль мажор Op.9 No2
Етюд сі мінор оп. 25 No10
Мазурка фа мінор оп. 68 No4
Могила. Доппіо мовіменто з сонати си-бемоль мінор оп. 35
Прелюдія сі мінор оп. 28 No 6
Прелюдія до-мінор Op. 28 No20
АНДРЕЙ ЯГОДЗІНСЬКИЙ ТРІО-ШОПЕН

Виконавці:

- Анджей Ягодзінський - видатний джазовий піаніст, композитор і аранжувальник, виконавець на найбільших джазових фестивалях у світі,

Адам Цегельський - басовий віртуоз, як у джазі, так і в класичній музиці,

Чеслав Бартковський за псевдонімом "Малий"- легенда польської джазової сцени , який співпрацював з найкращими музикантами з самого початку своєї кар'єри.

Бажання цього тріо представити свою джазову версію творів Фредеріка Шопена.
Перший альбом під назвою CHOPIN, записаний у грудні 1993 р., одразу став сенсацією, захопивши польську аудиторію, а також слухачів Франції, Фінляндії, Туреччині, Угорщині та навіть Мексики.
За короткий час альбом отримав усі можливі польські музичні нагороди (Фридерик '94, Джазовий альбом року '94, Матеуш '94 - Премія Польського радіо III).
Протягом наступних трьох років Тріо презентувало його мільйонам слухачів.

Альбом, CHOPIN ONFORE MORE, - просто блискучий запис! Зберігаючи дух Шопена - Тріо працює з оригінальним матеріалом із цілковитою гнучкістю. Цілком очевидно, що завдяки набутому досвіду, музиканти почуваються дуже комфортно в цьому проекті. Виразні та плавні імпровізації якнайкраще демонструють віртуозність цього колективу.

Наступний альбом, CHOPIN / JAGODZIŃSKI SONATA in B FLAT MINOR - це трансформація великої музичної форми, заснованої на модифікації всіх частин та тем твору, а не лише окремих цитат.

Соната фортепіано си-сі-мінор Шопена, чотиристороння п'єса з третьою, безумовно, відомим всім меломанам твором, - «Похоронний марш» в інтерпретації тріо Анджея Ягодзінського - це інноваційний підхід світового класу до адаптації класичної музики.

ШОПІН - LES BRILLANTES - в альбомі, записаному в 2010 році, музиканти написали:

«Сьогодні, після п'ятнадцяти років спільної роботи та визнання слухачів, ми не боїмося ризику. Ідея зарекомендувала себе, твори витримали, деякі аранжування були розширені, і тепер ми знаємо, що їх можна грати як джазові стандарти, без обмежень і без занепокоєння, що хтось засудить нас за осквернення пам'ятників.

З цієї причини ми вирішили повторити свій досвід і ще раз записати оригінальний матеріал, склавши його таким чином, що він включає два окремі концерти. Ці два альбоми, разом із сонатою сі-бемоль мінор, що вийшла у 2009 році, чудово відображають наше сучасне розуміння музики Шопена, яка не перестає стимулювати нас інтелектуально та емоційно - отже, це наше не останнє слово!

Ми запрошуємо вас на чергове занурення у майстерну гармонію музики Шопена".

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
28 серпня, 18.00
"БАРВІНСЬКИЙ. Повернення в Україну" концерт-вистава
"БАРВІНСЬКИЙ. Повернення в Україну"

Наталія Половинка

Солоспіви Василя Барвінського версія для оркестру Богдани Фроляк

«Василь Барвінський - з велетнів. Вони - Сковорода, Шевченко, Леся Українка, Барвінський, Стус... - досі в своїм краю не пізнані.Ця робота - мій простий людський уклін вдячності. За науку шляхетності.Воїни цієї землі, служителі і оборонці Любові, залишаються беззахисними - і перемагають.Дванадцять солоспівів чинять Учту і ми причащаємося Бога-України-себе самих».

Наталія Половинка, автор проєкту

Програма:

І. Франко Місяцю князю

Б. Лепкий Вечором у хаті

Б. Лепкий В лісі

І. Франко Сонет

опрацювання П. Куліша Псалом Давида

О. Кониський Ой поля, ви поля

слова сербської народної пісні в переспіві Я.Головацького Ой сумна, сумна темна ніченька

Генріх Гайне, пер. з німецької А. Кримського У мене був коханий рідний край

Б.Лепкий Щаслива будь

Г. Чупринка Колисанка

Т. Шевченко Ой люлі, люлі, моя дитинко

переспів В. Маслова-Стокіза Пісня пісень


Діють:

• Наталія Половинка

• Національний президентський оркестр України

• Диригент – Василь Василенко


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

за наявності вхідного квитка на територію музейного

комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)

28 серпня, 21.00
RÉMI PANOSSIAN TRIO. IN ODD WE TRUST
RÉMI PANOSSIAN TRIO святкує своє 10-річчя та повернулися до своїх коренів, записавши 5-й альбом традиційно для акустичних тріо. Odd We Trust - ювілейний альбом- вшанування живої енергії, якій тріо завдячує своїм успіхом.

Визнаний критиками альбом був відібраний FIP Radio в "Списку лютневих альбомів", після чого відбулася пряма трансляція "Jazz Live" на TSF Jazz і "Open Jazz" на радіостанціях France Musique, тоді як треки Seven Hills і Vengeance Tardive зайняли гідне місце на "Jazz for Work" та "Jazz Now" на плейлістах Deezer та плейлістах "State of Jazz" на Spotify.

Альбом досяг 550 000 стрімів в Інтернеті.

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
1 вересня, 21.00
BETWEEN WORLDS
New Era Orchestra
Арт-директор і диригент Тетяна Калініченко

Солісти:
Avi Avital (мандоліна, Ізраїль)
Андрій Павлов (скрипка, Україна )
Кирило Шарапов (скрипка, Україна)

BETWEEN WORLDS

Яніс Ксенакіс. Rebonds B для ударних

Джонні Грінвуд. Water для двох флейт, тамбури, препарованого фортепіано / семплера та струнного оркестру
Українська прем'єра

Джованні Солліма. Концерт для мандоліни з оркестром
Українська прем'єра

Антоніо Вівальді. Сінфонія до мажор з опери «Дорілла в Темпі», RV 709

Антоніо Вівальді. Концерт для чотирьох скрипок сі мінор, RV 580

Антоніо Вівальді. Концерт для двох мандолін соль мажор, RV 532

Аві Авіталь - перший в історії мандолініст номінований на Греммі у категорії «Найкращий соліст в інструментальній музиці».

Аві Авіталь славиться високою майстерністю гри на мандоліні та неймовірною віртуозністю. Пристрасний і "вибухово харизматичний" ("Нью-Йорк Таймс") у живому виконанні, він став рушійною силою в популяризації мандоліни.

New Era Orchestra – один з найуспішніших незалежних оркестрів України, заснований у 2007 році. Це знаковий колектив, який є амбасадором України у європейському музичному просторі.
Одним з пріоритетних напрямків New Era Orchestra є розвиток міжнародного співробітництва. New Era Оrchestra протягом всього часу свого існування реалізовує проєкти світового рівня і формує імідж України у світі.

Співзасновницею, арт-директоркою та диригенткою оркестру є Тетяна Калініченко. Тетяна ініціювала концерти колективу із зірковими солістами світового рівня, зокрема: Джошуа Белл (скрипка, США), Сара Чанг (скрипка, США), Крістоф Зітцен (перкуссія, Австрія), Моріс Штегер (блокфлейта, Швейцарія), Аві Авіталь (мандоліна, Ізраїль) та ін. Більшість із цих музикантів виступали в Україні, або ж з українськими колективами вперше.

Також New Era Orchestra першим в Україні виконав прем'єри творів топових композиторів сучасності: Джона Адамса (США), Філіпа Гласса (США), Майкла Наймана, Джона Тавенера, Макса Ріхтера (Великобританія), Авнера Дормана (Ізраїль), Янніса Ксенакіса (Греція), Такаші Йошимацу (Японія), Артура Маскатса (Латвія) та ін.

Водночас оркестр активно промотує найкращих українських солістів нової генерації. NEO розширює рамки неможливого, змінюючи формати, переосмислює можливості музику та формує новий шлях на сцені академізму. Саме тому кожен концерт оркестру стає епіцентром творчого вибуху.

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
27 серпня, 22.00
NAZGUL SHUKAEVA PROJECT. EL MATA
Сутінки часу на Сході та перші світанки на Заході. Голоси пустелі прориваються крізь шовк простору.
Ель Мата — записки іноземців крізь різні часи; подорожі кількох реальностей між світами різних культур і традицій.

Нова колаборація NAZGUL SHUKAEVA PROJECT та запрошеного композитора Максима Коломійця народилася у перформанс EL MATA. Чого очікувати: прекрасний склад провідних джазових музикантів в єдиному підрозділі з електронною передачею духу подорожей та об'єднання різних музичних стилів. У електронній частині перформансу Максим Коломієць намагається переосмислити електроніку, її значення та місце у сучасній музиці. Унікальним творчим рішенням стало використати всі потужні можливості електронної музики, поєднавши їх із досвідом академічної музики. Віднайти новий можливий баланс між ними. Та спробувати позбутися величезного конотативного та естетичного шлейфу обох традицій: старої академічної інструментальної та нової електронної.

Назгуль Шукаєва — виконавица джаз, етно, та авангардної музики родом із Казахстану. Володіє технікою горлового (обертонного) співу, у своїх композиціях надихається шаманськими ритуалами Сходу. Щороку експериментує у найнеочікуваніших жанрах на фестивалі Bouquet Kyiv Stage з незмінним складом джазових музикантів, а також запрошує до колаборацій талановитих артистів, режисерів, хореографів та акторів.

Максим Коломієць — композитор, гобоїст. Отримав освіту в Кельнский Вищій Школі музики та Київській музичній академії. Автор двох опер, симфонічних творів, та творів для камерних складів. Співзасновник Ensemble Nostri Temporis, art-cube KoRa. Виконувався провідними європейськими ансамблями, такими як Ensemble Musikfabrik, Ensemble Ascolta, Neo String Quartet та інш. Виступає як соло гобоїст та перформер. Останні роки активно експериментує з електронікою, синтезаторами та звуками побутових предметів.

Спеціальний партнер перформансу - Федір Возіанов — Style & Design

Максим Коломієць — електроніка, гобой
Назгуль Шукаєва — голос
Костянтин Гарячий (Білорусь) — рояль
Дмитро Радзецкий — гітара
Валентин Корнієнко — контрабас
Алік Фантаєв — ударні
Ольга Кравченко — бек-вокал
Христина Слободянюк — хореографія

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн – повний, 60 грн – пільговий).
2 вересня, 19.00
Присвята Данте
Цьогоріч весь світ відзначає 700-річчя від дня смерті Данте Аліг'єрі — одного з найвидатніших поетів, представника доби Середньовіччя, мислителя, автора прославленої «Божественної комедії».
Bouquet Kyiv Stage підготував до цієї дати програму Присвята Данте, яка складатиметься з двох частин.
У першій - поетичний діалог навколо творчості італійського поета вестимуть український філософ Максим Стріха та італійський філософ Франко Рікорді. Модератор - Директор Італійського інституту культури в Україні Едоардо Крізафуллі.
У другій частині кантату O luce etterna видатного українського композитора Валентина Сильвестрова, натхненну «Божественною комедією» Данте виконає муніципальний академічний камерний хор «Київ» під орудою маестро Миколи Гобдича.
Програма
Валентин Сильвестров O LUCE ETTERNA (2021)
О Вічне Світло (Данте, переклад М.Стріхи)
Равенна (пісня без слів)
Ave Maria (слова анонім)
Царю Небесний
Алілуя
Многая літа
Алілуя
Садок вишневий (Т.Шевченко)
Того, хто рухає всім (Данте, переклад М.Стріхи)
О Діво-Мати (Данте, переклад М.Стріхи)
28 серпня, 17.00
Мистецтво хоче всього, або Чому саме реальність?
Мистецтво бозна від коли носиться з реальністю: хоче її відобразити, затримати, заперечити, перевершити. Звідки береться ця фіксація в різні періоди культури та чи це взагалі можливо: хоч якось під'єднатися до «тут і зараз»? Мистецькі мегаломанські претензії є виправданими – чи ж абсолютно безпідставаними? Мистецтво дурить нас – чи справді робить буквально неможливе, дивовижне?

Вочевидь, сьогодні говорити про це треба з найширшої гуманітарної перспективи, і кращих співрозмовників, ніж філософ Іван Іващенко, арт-критик Борис Філоненко та куратор літсцени, літературознавець Євгеній Стасіневич реально важко уявити. Останній і виступить модератором дискусії, що має стати критичною рамкою для всієї подальшої літпрограми.

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
29 серпня, 17.00
Війна і довкола: історії складних часів
Війна стала частиною нашої реальності, хоч хтось воліє цього не помічати. Війна з нами вже сім років, але чи навчились ми про неї говорити, розповідати й думати? Чи достатньою мірою війна та супутні їй екстремальні досвіди є об'єктами уваги літераторів, і що в даному випадку означає ця «достатня міра»: в ситуації, коли нічого ще не закінчилось? І чи нинішня література в різних своїх проявах здатна продуктивно з цим працювати?

Поговоримо з авторкою однієї з найпомітніших книг про війну в Донбасі Тамарою Горіха Зерня, Петром Яценком, який написав роман про героїню з окупованої території, та Олегом Сенцовим, режисером і письменником, автором тюремного щоденника, який створювався у в'язниці РФ.
Модераторка – Богдана Романцова, літературна критикиня, редакторка

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
30 серпня, 17.00
Поезія 2021: гучне, приватне, тонке й ще тонше
Українська культура з особливим пієтетом ставиться до власної поезії, чим, як правило, часто блокує її розвиток, консервуючи та закріплюючи за нею потребу бути «патетичною» і не бути «низькою». Чи є в сьогоднішній поезії місце для актуального, вкрай приватного, травматичного і такого виміру суспільного, що не зводиться до публіцистики? Точно – є, проте тут слід продумати ситуацію уважніше.

Поговоримо з чільними поетками своїх поколінь, Катріною Хаддад і Оленою Герасим'юк, а також поетом та перекладачем Остапом Сливинським, без яких новітня українська поезія була б значно одноманітнішою.
Модераторка – Анастасія Євдокимова, кураторка, літературознавиця

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
31 серпня, 17.00
Література, тільки інша: як ми полюбили репортажистику
У добу, коли художня література здає свої позиції, у часи неминучих новинних стрічок та гібридних жанрів письма репортаж – і художній репортаж зокрема – набуває особливого статусу. Не проза, проте й не сувора документалістика; про реальність, але крізь цілком відчутну авторську призму. Репортажистика часто перетинає стилістичні кордони, експерементує – і наполегливо претендує на чималу частку об'єктивності. Чи можна їй довіряти і чи за нею майбутнє? І скільки в цьому по-чесному може бути політики?

Поговоримо із українською репортажисткою Наталею Гуменюк, письменником та журналістом Олегом Криштопою, а запрошеним закордонним гостем стане суперзірка польського репортажу, що активно перекладається в Україні, — Вітольд Шабловський.

Перекладачка - Олена Шеремет.

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
1 вересня, 17.00
Нон-фікшн, який читають: пояснити чи спростити?
Станом на сьогодні нон-фікшн у всіх своїх різновидах – науково-популярна література, мотиваційна, біографічна, книги з психології, бізнесу, есеїстика – володарює над світовим книжковим ринком. Наклади захмарні, вливових авторів – легіон; це стало відчутним і в українських книгарнях. Звідки росте коріння такої феноменальної популярності: людське бажання розвиватися чи ж читання замість реальних дій; потреба пояснень чи запит на прості відповіді? Що робить із читачами нон-фікшн: качає м'яз критичного мислення – чи просто в інший спосіб розважає?

Поговоримо з ключовими гравцями ринку нон-фікшн, видавцями Антоном Мартиновим та Ольгою Дубчак, а також автором декількох значних нехудожніх книг Олександром Михедом.

Модератор – Євгеній Стасіневич, літкритик, куратор літературної сцени

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
2 вересня, 18.00
Перформанс-читання «Божественна комедія»: між голосом та звуком
У Дантівський фестивальний день про ключового Поета західної традиції слід не лише говорити, а й читати з нього. Актуалізовувати його центральну поему, цей надприродний відбиток зрілого Середьовіччя, тут і зараз, у році 2021-му.

Слухати рядки з усіх трьох кантик «Божественної комедії», що повпливали на тьму-тьменну мистецьких явищ, у виконанні професійних акторок різних поколінь і в супроводі старовинної української музики, яка підсвітить Данте несподівано та небувало.

Дантівський "Рай": як це зроблено і як це читати
«Останню кантику «Божественної Комедії» Данте читають менше від «Пекла» й «Чистилища», але без «Раю» «Комедія» була б позбавлена єдності. Саме про останню пісню «Раю» нобелівський лауреат Т.С.Еліот сто років тому написав: вище від неї поезія ніколи не підіймалася і вже не підійметься.
Про написання «Раю», його місце в цілісності всієї поеми, про побудову Дантівських небес, історії й характери їхніх мешканців і про багато чого іншого ітиметься в лекції автора останнього українського перекладу «Комедії», доктора фізико-математичних наук, професора, лауреата Премії імені Максима Рильського Кабінету Міністрів України та отриманої в Равенні відзнаки «Lauro Dantesco» Максима Стріхи».
2 вересня, 17.00
Дантівський "Рай": як це зроблено і як це читати
«Останню кантику «Божественної Комедії» Данте читають менше від «Пекла» й «Чистилища», але без «Раю» «Комедія» була б позбавлена єдності. Саме про останню пісню «Раю» нобелівський лауреат Т.С.Еліот сто років тому написав: вище від неї поезія ніколи не підіймалася і вже не підійметься.

Про написання «Раю», його місце в цілісності всієї поеми, про побудову Дантівських небес, історії й характери їхніх мешканців і про багато чого іншого ітиметься в лекції автора останнього українського перекладу «Комедії», доктора фізико-математичних наук, професора, лауреата Премії імені Максима Рильського Кабінету Міністрів України та отриманої в Равенні відзнаки «Lauro Dantesco» Максима Стріхи».
Перед початком події відбудеться діалог навколо творчості італійського поета, який вестимуть український науковець та письменник Максим Стріха, італійський філософ Франко Рікорді. Модератор - Директор Італійського інституту культури в Україні Едоардо Крізафуллі.
Чому Данте актуальний і сьогодні? Ідеї: проступок і гріхи в світську епоху. Поняття меж. Універсальна справедливість. Жадібність і хаос. Сила любові та краси.
"Пекло" Данте більш популярне, ніж "Чистилище" і "Рай". В Україні теж? Якщо так, то чому?
Ітлайський філософ Франко Рікорді прочитає кілька рядків з «Улісс».

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий)
29 серпня 17.00
Війна і довкола: історії складних часів
Війна стала частиною нашої реальності, хоч хтось воліє цього не помічати. Війна з нами вже сім років, але чи навчились ми про неї говорити, розповідати й думати? Чи достатньою мірою війна та супутні їй екстремальні досвіди є об'єктами уваги літераторів, і що в даному випадку означає ця «достатня міра»: в ситуації, коли нічого ще не закінчилось? І чи нинішня література в різних своїх проявах здатна продуктивно з цим працювати?
Поговоримо з авторкою однієї з найпомітніших книг про війну в Донбасі Тамарою Горіха Зерня, Петром Яценком, який написав роман про героїню з окупованої території, та Валерієм Пузіком, письменником, сценаристом та режисером.
Модераторка – Богдана Романцова, літературна критикиня, редакторка
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
28 серпня, 12.00-13.00
Мультфільм "Колискова країна"
Зустрічі з учасниками, що придумали і створили серію колискових мультфільмів.
Дмитро Приходько - продюсер проекту.
Аліна Гаєва - арт-директорка, художниця.
Оксана Свіжак - художниця.

1. Показ анімаційного проекту "Колискова країна".
2. Зустріч з творцями проекту:

• Продюсером, арт-директоркою та художницею.
• Дізнаєтесь про труднощі, цікавості та несподіванки під час створення анімаційних фільмів.

3. МК від Аліни Гаєвої, арт-директорки і художниці:

• Як створювалися анімаційні фільми «Київ» та «Львів».
• Побудова роботи з анімацією.
• Створення персонажу, ракурси і розкадровки.
• Розкадровки і різноплановість всього анімаційного фільму.
• Пасхалочки і непомітні акценти в загальній канві анімаційного проекту.

4. МК від Оксани Свіжак, художниці фільму «Одеса».

• Створення фона і персонажів
• Розповідь про фактурність і багатогранність матеріалів, поєднання різних технік в одному анімаційному фільмі.

5. Доповнення:

• Тривалість майстер-класу - 1 година.
• Вік дітей від 8 до 15 років.


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
28 серпня – 14.00 – 15.00
Майстер-клас з кераміки "Букетики"(логотип фестивалю)
Аліка Малоног, керамістка, скульпторка, дизайнер, людина-оркестр.

1. Мета - навчитися працювати з глиною, зрозуміти і використати її властивості, відчути неповторність живого та природного матеріалу.

2. Ідея - створити декоративні предмети побуту, які за формою нагадують символіку фестивалю, але можуть виконувати різні функції (прикраса, таця, палітра тощо).

3. Матеріали:

• Глина.
• Трафарет чи форму "букету"
• Дошки для роботи.
• Безліч цікавих фактурних стеків для відбитків.
• Ємності для води.
• Фартухи.
• Плівка, гумові рукавички, тарілки
• Серветки (звичайні та вологі).
• Столи, стільці.
• Кошики для сміття.

4. Доповнення:

• Тривалість майстер-класу - 1 година.
• Вік дітей від 6 до 12 років.

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)
28 серпня, 14.00-15.00
Майстер-клас з монотипії та графічної техніки штампування
Ліна Федоренко, приватна архітекторка, дизайнерка, художниця, декораторка.

1. Мета - навчимося бачити в мистецтві нову роль та незвичайне застосування предметів, які нас оточують у повсякденні.

2. Ідея - За допомогою акрилових фарб та різних цікавих предметів зробимо кольорову композицію на папері на тему «Незвичайний букет».

3. Матеріали:

• Папір А3.
• Акрилові фарби.
• Клей для паперу.
• Будівельні поролонові валики, пензлі.
• Безліч цікавих фактурних поверхонь для відбитків.
• Малярна стрічка.
• Ємності для води.
• Плівка, гумові рукавички, пластикові тарілки.
• Серветки (звичайні та вологі).
• Столи, стільці.
• Кошики для сміття.

4. Доповнення:

• Тривалість майстер-класу - 1 година.
• Вік дітей від 7 до 15 років.

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (125 грн. – повний, 60 грн. – пільговий)