"ЯR". МУЗИЧНО-ПОЕТИЧНИЙ ПЕРФОРМАНС

22 серпня (сб)
20.00
Територія Софії Київської
ЯR. Музично-поетичний перформанс
Увага!
Працює тільки ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД Софії Київської. Службовий вхід працювати не буде.
Вибачте за зміну в процедурі – ми намагаємося зробити відвідування максимально зручним.

Минуле, що назавжди змінило історію не тільки Києва, а й усього світу, зазвучить в нашій прем'єрній фестивальній програмі голосами історії Бабиного Яру.
Нас очікує поетично-музичний перформанс «ЯR» за збіркою Маріанни Кіяновської «Бабин Яр. Голосами» (Національна премія України імені Тараса Шевченка 2020).
Задум цього проєкту належить американо-українському режисеру Олегу Ліпцину.
Поряд з професійними акторами (Олег Стефан, Катерина Кістень, Ігор Рубашкін, Наталка Костенко, Катерина Рубашкіна, Сашко Дідик, Настя Колєснікова, та ін.) до вистави долучилися відомі митці (Борис Єгіазарян, Мирослава Которович, Наталія Половинка, Антуанетта Міщенко , Євгеній Уткін та ін.), яких вразила ця тема, щоб у щирих спільних художніх зусиллях співвіднести наше сьогоднішнє життя й світовідчуття з долями минулого.
Події будуть розгортатися одночасно як у дворі Софії, так і на основній сцені у супроводі музики, поезії та сучасного і документального історичного відеоряду.
«Мене цікавить на що здатна сучасна людина при погляді через призму Бабиного Яру. Ми спробуємо роздивитись в ній відлуння і небезпеку повторення трагедії. Все, що буде звучати - це не вони, це не чиїсь голоси. Це - ми», - Олег Ліпцин.
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. – пільговий)