ВИСТАВА "ТІК-ТАК" ДЛЯ МАЛЮКІВ ТА БІТЬКІВ

22 серпня (сб)
11.00
Сад

ВИСТАВА "ТІК-ТАК" ДЛЯ МАЛЮКІВ ТА БІТЬКІВ

Реєстрація закрита.
Звертаємо вашу увагу!
Залишається шанс потрапити на подію, придбавши вхідний квиток перед початком події (за наявності). У касі заповіднику «Софія Київська», центральний вхід( зі сторонни Софіївської площі)

Увага!
Працює тільки ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД Софії Київської. Службовий вхід працювати не буде.
Вибачте за зміну в процедурі – ми намагаємося зробити відвідування максимально зручним.

Музичне дійство "Тік-Так"; - це інтерактивна вистава, яка створена у партнерстві учасників проекту "Перша вистава/Pthsha vystava" (проект ГО "Творчий дім") з литовським театром "Dansema" в 2019 році. Вистава надає можливість здобути перший в житті театральний досвід дітям від 8 до 18 місяців та презентує новий напрямок театру для дітей раннього
віку - театр для розвитку Метою вистави є створення простору, в якому діти досліджують зв'язок руху та звуку. Під час вистави діти від 8 до 18 місяців беруть участь разом з виконавцями - досліджують принципи появи звуку, створюють звукові малюнки. Музичне дійство наповнено звучанням різних інструментів, приємні мелодії відтворюють барвисту палітру ритмів, дорослі разом з дітьми можуть брати участь або спостерігати за першим досвідом дитини досліджувати та діяти.
Склад учасників
Автор ідеї та режисер - Бируте Банявичуте,
Композитор - Михайло Сиромля,
Виконавці - Михайло Сиромля,
Ірина Запольська
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. – пільговий) для батьків, діти до 7 років - вхід безкоштовний (обов'язкова реєстрація на подію).