Стефан Фраунбергер, Австрія. Соло (цимбали/електроніка)

23 серпня (сб)
19.00
Сцена
Стефан Фраунбергер, Австрія. Соло (цимбали/електроніка)
Увага!
Працює тільки ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД Софії Київської. Службовий вхід працювати не буде.
Вибачте за зміну в процедурі – ми намагаємося зробити відвідування максимально зручним.

Стефан Фраунбергер, Австрія:
«Я відштовхуюсь від особливостей вдачі та менталітету цих народностей у дослідженні їхніх музичних традицій, розкриваючи таємну мову речей та процесів і явищ з різних пластів реальності. Я виступаю сольно з грою на різних електроцимбалах, а також заснував акустичний ансамбль, що працює в цій тематиці, для того, щоб зрештою дослідити часопросторовий і художній потенціал музичного мистецтва цих історичних державних утворень у співставленні з сучасними музичними техніками».
23 серпня Стефан виступить із сольною програмою (цимбали/електроніка) на Bouquet Kyiv Stage 2020.
Цимбали (ударний циліндр, сантур, хакбрет, кімвал...) – струнний інструмент, який у різних модифікаціях використовується в традиційній музичній культурі народностей, що проживають у географічному просторі від Гімалаїв до Альп. Гра на цьому інструменті нагадує мистецтво плетіння невидимого килимка. Цимбали є євразійським пращуром сучасного фортепіано і відіграють важливу роль у музичній традиції регіонів колишньої Австро-угорської імперії, а також класичній османській, українській та перській музиці.
Британський журнал "The Wire" так прокоментував нещодавній музичний виступ Стефана: "Завдяки динамічній сукупності жорсткої гри, тонких дотиків до струн та їх майстерного перебирання гра Фраунберґера цілісно прекрасна, час від часу вона загострюється наростанням гуркоту долі, що далі поступово згасає у просторі. Підсилений звук маневрує між впорядкованими мелодіями та гамірними вкрапленнями, але завжди залишається чаруючим і провокаційним..."
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. – пільговий)