24 серпня, 18.00
ТЕЛЬНЮК: Сестри
Agnus Dei


24 серпня, 18:00
ТЕЛЬНЮК: Сестри
Agnus Dei

Сцена Софії
ТЕЛЬНЮК: Сестри
Agnus Dei
за участі Національного президентського оркестру

Ті, хто слідкують за творчістю Народних артисток України сестер Галі та Лесі Тельнюк, знають, що протягом всього творчого життя вони завжди зверталися до духовно наповненої поезії і, цілком природньо, що ця дорога привела їх до віршів християнської тематики. До нової програми дуету «Agnus Dei» [Божий агнець] увійшли композиції, у яких на музику покладено вірші написані в різні часи і поетами різної конфесійної приналежності. Це і наш пророк Тарас Шевченко, з його геніальними трактуваннями-переспівами старозавітніх текстів, це і ще зовсім молодий греко-католик Богдан-Ігор Антонич, з його щирими, чистими, юними емоціями, і надзвичайно глибока і тонка, у спілкуванні з Богом, поезія Кароля Войтили, якого ми більше знаємо як Папу римського Івана Павла ІІ.

«Із самого початку у наших планах не було такого завдання - створити програму на релігійні тести, - зазначає автор музики Леся Тельнюк - Вірші приходили поступово і композиції створювалися протягом багатьох років, а завершальним акордом якраз стало покладання на музику, минулого року, поезій Кароля Войтили, а також Галиного вірша «Причастя».

Прем'єра програми «Agnus Dei» відбулася 27 березня 2019 року в Національній опері України. «ТЕЛЬНЮК: Сестри» представили нову програму за участі Національного президентського оркестру, у рамках нагородження чотирьох військових капеланів, які стали лауреатами міжнародної відзнаки імені отця Омеляна Ковча за видатний гуманітарний внесок.

«Ми радо приєдналися до ідеї присвятити цю програми Омеляну Ковчу. Ця постать для нас важлива, як приклад і нагадування про високе призначення людини, - говорить Галя Тельнюк. - У наш час нагромадження зла, шукати свою дорогу до вічних цінностей є надзвичайно важливим. У програмі «Agnus Dei», доторкнувшись до слів великих, ми, разом з оркестром та хором, під орудою Народного артиста України Василя Василенка, розпочнемо цей шлях.»

До програми увійшли твори:

01. «Mater Gloriosa (Прославлена мати)» Богдан-Ігор Антонич / Леся Тельнюк
02. «Agnus Dei (Божий Агнець)» Богдан-Ігор Антонич / Леся Тельнюк
03. «Triangulum (Трикутник)» Богдан-Ігор Антонич / Леся Тельнюк
04. «Все упованіє моє...» Тарас Шевченко / Леся Тельнюк
05. «Любов...» Кароль Войтила (Іван Павло II) / Леся Тельнюк
06. «Kyrie Elejson (Господи, помилуй)» Богдан-Ігор Антонич / Леся Тельнюк
07. «Далекі узбережжя тиші...» Кароль Войтила (Іван Павло II) / Леся Тельнюк
08. «Ти ще живeш» Роза Ауслендер / Леся Тельнюк
09. «Найбільший голуб...» Пауль Целан / Леся Тельнюк
10. «Liber Peregrinorum, 3 (Книга прочан, 3)» Богдан-Ігор Антонич / Леся Тельнюк
11. «Тебе прошу...» Кароль Войтила (Іван Павло II) / Леся Тельнюк
12. «Росли укупочці...» Тарас Шевченко / Леся Тельнюк
13. «Причастя» Галя Тельнюк / Леся Тельнюк
14. «Псалми Давидові» Тарас Шевченко / Леся Тельнюк
15. «Salve Regina! (Спасай, Царице!)» Богдан-Ігор Антонич / Леся Тельнюк

Аранжування - Олексій Баженов

Друзі, реєстрація на події відкриється 16 липня!