БЕСІДА ПІД ЯСЕНЕМ З ВЛАДОМ ТРОЇЦЬКИМ І КОМАНДОЮ ПРОЄКТУ "211"

20 серпня (чт)
16.00
Сцена
Особливою та довгоочікуваною подією цьогорічного фестивалю будуть вже традиційні Бесіди під Ясенем у дворі Софії Київської. Софії, яка пережила багато. Софії, яка, мабуть, залишається єдиною точкою опори і стабільності нашого древнього Міста.

Під час фестивалю ми розмовляємо під 200-річним ясенем з киянами і не тільки. Розмовляємо без сценарію, без заготовок, просто як перехожі, яким цікаво поспілкуватися в живу про Київ, про проблеми і радощі людського життя на нашій тендітній планеті.

2020 й рік - особливий . За півроку ми випробували найгостріший дефіцит живого спілкування, багато переосмислили. Невизначеність і відчуття крихкості світобудови охопила багатьох.

Але життя продовжується. Ось про це і будемо говорити під Ясенем.

20.08.2020 о 16.00 очікуємо зустрічі з Владом Троїцьким та командою нового технологічного проекту «211 floor» - талановитими молодими людьми, які досягли неабиякого успіху кожен в своїй сфері.

Бесіда під ясенем буде про новий інноваційний проєкт Євгенія Уткіна та Влада Троїцького- 211 Floor.

Євгеній Уткін також спілкуватиметься з:
-Василем Кривоносом
-Андрієм Сірченком
-Дмитром Кошевим
-Тетяною Фікс

*211 Floor – платформа для якісного культурного контенту, Zoom для культури, віртуальний Дом Майстер Клас, розроблений молодими IT-спеціалістами.

*Влад Троїцький настільки відомий, що не потребує окремої розповіді про себе. А перелік його досягнень заслуговує окремої публікації. Тож зазначимо найголовніше.

Влад Троїцький - Засновник першого в України незалежного театру Дах. Відомий своїми яскравими і талановитими проектами «ДахаБраха», «Dakh Daughters», «ЦеШо», Nova Opera. Засновник і президент міжнародного мультидисциплінарного фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ. Офіцер Ордену Мистецтв і Літератури. Лауреат Шевченківської премії 2020 року за оперу-реквієм «Йов».

Зустрінемося під ясенем!

ВХІД ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. – пільговий)
Як це було раніше.