БЕСІДА ПІД ЯСЕНЕМ З МИКОЛОЮ ПРОДАНЧУКОМ

21 серпня (пт)
15.00
Ясен
Увага!
Працює тільки ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД Софії Київської. Службовий вхід працювати не буде.
Вибачте за зміну в процедурі – ми намагаємося зробити відвідування максимально зручним.

Непересічні спікери та всі, хто любить глибокі розмови й цікаві дискусії, зустрінуться у тіні двохсотрічного ясеня, що росте у саду «Софії Київської».
Розмовляємо без сценарію, без заготовок, просто як перехожі, яким цікаво поспілкуватися в живу про Київ, про проблеми і радощі людського життя на нашій тендітній планеті.
2020 й рік - особливий . За півроку ми випробували найгостріший дефіцит живого спілкування, багато переосмислили. Невизначеність і відчуття крихкості світобудови охопила багатьох.
Але життя продовжується. Ось про це і будемо говорити під Ясенем.

Наш гість та співрозмовник цього разу – Микола Проданчук.

Микола Проданчук - Один з провідних учених-гігієністів. Заслужений лікар Укараїни. Голова Товариства токсикологів України, експерт ВООЗ з питань організації охорони здоров'я, експерт-токсиколог Програми ООН по довкіллю (UNEP).Директор інституту екогігієни і токсикології. Обіймав посаду першого заступника Міністра охорони здоров'я України –головного санітарного лікаря України.

Розмову ведуть Віка Федоріна Vika Fedorina( філолог, редактор, журналіст, екс-головред Forbes Woman, засновниця Kyiv Daily – сайту про культурне життя та видатні постаті Києва.) та Евгеній Уткін (співзасновник фестивалю Bouquet Kyiv Stage, знаний киянин).