БЕСІДА ПІД ЯСЕНЕМ З ОЛЕКСАНДРОМ КРИШТАЛЕМ

25 серпня (вт)
17.00
Ясень
Особливою та довгоочікуваною подією цьогорічного фестивалю будуть вже традиційні Бесіди під Ясенем у дворі Софії Київської. Софії, яка пережила багато.
Софії, яка, мабуть, залишається єдиною точкою опори і стабільності нашого древнього Міста.
Під час фестивалю ми розмовляємо під 200-річним ясенем з киянами і не тільки. Розмовляємо без сценарію, без заготовок, просто як перехожі, яким цікаво поспілкуватися в живу про Київ, про проблеми і радощі людського життя на нашій тендітній планеті.
2020 й рік - особливий . За півроку ми випробували найгостріший дефіцит живого спілкування, багато переосмислили. Невизначеність і відчуття крихкості світобудови охопила багатьох.
Але життя продовжується. Ось про це і будемо говорити під Ясенем.

Наш гість – Олександр Кришталь-директор департаменту цифрового банкінгу Райффайзен Банку Аваль.
Очолює інноваційний підрозділ банку – Raiffeisen Digital Hub. Має багаторічний банківський досвід у розвитку та втіленні інновацій, маркетингу та управління клієнтським досвідом.
Бесіду ведуть Віка Федоріна (філолог, редактор, журналіст, екс-головред Forbes Woman, засновниця Kyiv Daily – сайту про культурне життя та видатні постаті Києва) та Евгеній Уткін(співзасновник фестивалю Bouquet Kyiv Stage, знаний киянин).

ВХІД ВІЛЬНИЙ за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. – пільговий)