БЕСІДА ПІД ЯСЕНЕМ З ГЕОРГІЄМ КАСЬЯНОВИМ

22 серпня (сб)
17.00
Ясен
Увага!
Працює тільки ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД Софії Київської. Службовий вхід працювати не буде.
Вибачте за зміну в процедурі – ми намагаємося зробити відвідування максимально зручним.

Традиційні Бесіди під Ясенем у дворі Софії Київської. Софії, яка пережила багато. Софії, яка, мабуть, залишається єдиною точкою опори і стабільності нашого древнього Міста.

Під час фестивалю ми розмовляємо під 200-річним ясенем з киянами і не тільки. Розмовляємо без сценарію, без заготовок, просто як перехожі, яким цікаво поспілкуватися в живу про Київ, про проблеми і радощі людського життя на нашій тендітній планеті.
2020 й рік - особливий . За півроку ми випробували найгостріший дефіцит живого спілкування, багато переосмислили. Невизначеність і відчуття крихкості світобудови охопила багатьох.
Але життя продовжується. Ось про це і будемо говорити під Ясенем.

Наш співрозмовник –Георгій Касьянов - український історик, доктор історичних наук, професор, завідувач відділом новітньої історії та політики Інституту історії України Національної Академії наук України, професор кафедри історії Києво-Могилянської академії.

Бесіду ведуть Віка Федоріна (філолог, редактор, журналіст, екс-головред Forbes Woman, засновниця Kyiv Daily – сайту про культурне життя та видатні постаті Києва) та Евгеній Уткін(співзасновник фестивалю Bouquet Kyiv Stage, знаний киянин).

ВХІД ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. – пільговий)