24 серпня, 12:00
Інтерактивна програма «SPARA» для дітей з аутизмом від колективу MELO (Швеція)
24 серпня, 12.00
Інтерактивна програма «SPARA» для дітей з аутизмом від колективу MELO (Швеція)
Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса
(вулиця Володимирська, 23в)

Інтерактивна програма «SPARA» для дітей з аутизмом від колективу MELO (Швеція).

Починаючи з 2012 року, мистецький колектив MELO (Швеція) значною мірою працює для дітей та молоді з особливими потребами. Їхня вистава «SPARA» ― це інтерактивне виконання, що поєднує в собі танець, музику, форму та простір для дітей з особливими потребами. У 2013 році колектив гастролював з виставою в Україні, співпрацюючи з Новим драматичним театром на Печерську. Спектакль показали в Домі "Майстер Клас" і дитячих будинках за межами Києва.
24 серпня колектив MELO разом із акторами Нового драматичного театру на Печерську представить інтерактивну програму для дітей з аутизмом на основі вистави «SPARA». Воркшоп пристосований до потреб і можливостей аудиторії.
«Відчуйте подих вітру від швидкого танцю, почуйте звуки босих ніг, побачте, як символи графіті приймають певну форму та змінюються. Під час вистави «SPARA» глядачів, начебто, обережно ведуть кімнатою і вони відчувають, що танець і
музика знаходяться справді близько. Межі сцени та глядацької зали розсіюються ― тепер вони стають єдиним цілим. Віддаючи частинку свого серця, колектив разом із
дітьми створює дійство, яке викликає бажання творити. Тут танцюють як у колі, так і на стінах. Діти рухаються кімнатою крізь краєвид із килимів, щоб знайти нові способи участі в дійстві».

*MELO - мистецький колектив зі Стокгольму (Швеція). Складається з артистів, що представляють образотворче мистецтво, танці, музику та звуковий дизайн.
Друзі, реєстрація на події відкриється 16 липня!