НОВИНИ
Презентація Другого фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2019
7 червня у Софії Київській відбулася презентація Другого фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, заснованого Домом «Майстер Клас».
Ми щасливі, що презентація викликала неабиякий інтерес: загалом її відвідало близько 300 киян. Окрім виступу кураторів також відбулася перша «Бесіда під ясенем» з правозахисником Семеном Глузманом та концерт музики Йоганна Себастьяна Баха «Розтопи моє серце» у виконанні Luna Ensemble.

Всі заходи пройшли у неповторній атмосфері Bouquet Kyiv Stage, де знайомство з високим мистецтвом відбувається на затишній галявині історичного місця Києва серед пташиного співу та сміху наймолодших слухачів, які бавляться поруч зі сценою.
Організатори розповіли про події, які відбуватимуться з 16 по 26 серпня на відкритому майданчику Софії: це класичні, електроакустичні і джазові концерти; диригентські та вокальні воркшопи U Artist Music; інтерактивні програми для дітей, людей літнього віку і дітей з аутизмом; театралізовані екскурсії та панельні дискусії з лідерами думок під старим ясенем.