ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОМ МАЙСТЕР КЛАС»
Місцезнаходження юридичної особи: 01030, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 6
Ідентифікаційний код юридичної особи: 40409624
Неприбуткова організація згідно Рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві № 1726594600633 від 31.03.2017 Не платник ПДВ КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

р/р: UA883218420000026001053050671 Код Банку (МФО): 321842
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: «Благодійна підтримка проведення фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2020»
16 серпень, 9 p.m.
Концерт Øystein Sevåg & Benedicte Torget


16 August, 9 p.m.
Концерт Øystein Sevåg & Benedicte Torget

Сцена Софії


Концерт Øystein Sevåg & Benedicte Torget

Вперше до Києва їде норвезький піаніст і композитор Øystein Sevåg. Музикант створює на сцені потужну космічну атмосферу. Разом з неперевершеним голосом Benedicte Torget його музика творить неповторне консонансне диво. Надзвичайно тонка і спокійна музика захопить вас з першої ноти. Вона дарує слухачам містичний досвід та усвідомлення, що всі ми є частиною чогось більшого.

Спільна робота норвезької співачки Бенедикт Торгет і Ейстейна Севога — справжній простір для медитацій. Це своєрідний спосіб досягнення внутрішньої свободи. Це міст між свідомим і підсвідомим. Ейфорія, яка залишиться у ваших серцях ще надовго.

Øystein Sevåg (фортепіано, флейта, Норвегія)
Benedicte Torget (вокал, Норвегія)

за участі Богдани Півненко (скрипка),
солістів національного ансамблю «Київська камерата»:
Павло Хмара (скрипка)
Тая Герасимчук (скрипка)
Лідія Мордюк (скрипка)
Ірина Онещак (альт)
Артем Замков (віолончель)
Назар Стець (контрабас)

Ейстейн Севог (норв. Øystein Sevåg) - норвезький музикант і композитор, джазмен.З п'яти років брав уроки фортепіано. У підлітковому віці грав на басі в рок-групі, але вчасно повернувся до свого класичного коріння, щоб вивчити фортепіано, флейту та композицію в приватній музичній консерваторії в Осло; до 1980-х років, однак Ейстен захопився можливостями, які надає розвиток синтезатора, і він занурився в електронну музику
Результат п'ятирічної праці студії, дебютний LP «Закрий очі та дивись» повільно прокрався в часи New Age в США на Billboard, і приземлив Sevåg на лейблі Windham Hill.
1987 - Global House, запис, що відображає новий інтерес до акустичних звуків та текстур світового звучання, включаючи диджериду та струнний квартет;
1996 -наступний альбом Visual, співпраця з гітаристом Лаккі Патієм.
Севог воскресив у 1997 році відомим Bridge, з Лондонським оркестром філармонії, вигравши нагороду Інді в США за найкращий запис new age року.
Одна з його нових композицій у класичній області - струнне тріо - прозвучала уперше на музичному фестивалі Casa dei Mezzo на Криті, Греція, та у квітні 2006 року в Мадриді.
У квітні 2010 року він випустив свій студійний альбом The Red Album, співпрацюючи з Пітером Веттре, Бендіком Хофсетом, Андреасом Бай, Паоло Вінчаччі, Оле Маріусом Мельхусом, Зоторою Нігардом, Сарою Евінг, Одюном Ерліен та Евінд Аарсет


Бенедікте Торгет(Benedicte Torget) - відома співачка і авторка пісень .
Бенедікт Торгет виступає з шести років на радіо та телебаченні, у концертних залах та театрах. Отримавши освіту в Музичній консерваторії в Осло та Університеті в Осло, вона вивчала стилі імпровізації в музиці, народній музиці та джазі сімнадцятого століття. Вона співпрацювала з низкою визнаних музикантів у Норвегії та за кордоном. Альбом "Після дня дощу" був її першим записом власних пісень. У 2014 році вона та Øystein Sevåg випустили альбом «Пісні Карін Бойє», за який вони виграли музичну премію NOPA Award 2014. Бенедікт Торгет випустила альбом «Like a Seed Let it Fall» у 2016 році. Готується до виходу майбутній альбом «7 діалогів».
У 2008 році Бенедікте Торгет створив власну студію звукозапису "Present Recordings".

Богда́на Півне́нко — українська скрипалька, заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів, лауреат національної програми "Нові імена України" .
Скрипалька, яку називають «українською Паганіні в спідниці».
Солістка Національного ансамблю солістів «Київська камерата». Учасниця численних міжнародних фестивалів (Berliner Festspiele MaerzMusik, Рурського /Німеччина/, Віденського /Австрія, Гран-Прі/, «Варшавська осінь», Краківського, «Nostalgie» /Польща/ тощо), «Днів культури України» (Париж, Відень, Москва, Берлін …). Здійснила численні концертні тури до Іспанії, Франції, Німеччини, Австрії, Росії, Японії, Китаю, США. Неодноразово брала участь у прем'єрному виконанні творів сучасних українських композиторів. Автор та продюсер проектів «Антологія сучасної української музики» (8 альбомів CD) та «Повернення імен».
Викладач Національної музичної академії України ім.П.Чайковського (2000-2008).Друзі, реєстрація на події відкриється 16 липня!