ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОМ МАЙСТЕР КЛАС»
Місцезнаходження юридичної особи: 01030, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО, будинок 6
Ідентифікаційний код юридичної особи: 40409624
Неприбуткова організація згідно Рішення ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві № 1726594600633 від 31.03.2017 Не платник ПДВ КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

р/р: UA883218420000026001053050671 Код Банку (МФО): 321842
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: «Благодійна підтримка проведення фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2020»
16 серпня, 19.30
Виставка Олександра Дубовика «Білий Букет»

16 серпня, 19.30
Виставка Олександра Дубовика «Білий Букет»

Хлібня

Виставка Олександра Дубовика «Білий Букет»

Олександр Дубовик є своєрідним співавтором фестивалю Bouquet Kyiv Stage, оскільки символ фестивалю – Букет, сучасний мегасимвол - подарунок художника фестивалю.
Традиційно, другий фестиваль Bouquet Kyiv Stage відкриває виставкаОлександра Дубовика.

Передаємо йому слово:
"Ця виставка здійснюється в рамках фестивалю Bouquet Kyiv Stage і є її частиною.

Ця життєствердна ідея виникла як символ гармонії, цілісності, внутрішньої єдності і торжества людського Духу, як символ широкого розуміння «людського виміру» і віри в майбутнє.

Це образ, який відроджується в його архетипному значенні, як проникнення крізь товщину культурних нашарувань до нової міфологічної основи. Будь який символ – це захист людського світу від вторгнення ворожих сил хаосу та розрухи. Цим пояснюється підвищений інтерес до ситуацій буття, які вічно повторюються, і нашого постійно зростаючого інтересу до подій космічного порядку з тим, щоб знайти нове місце для людини нашого часу.

Квантове мислення сингулярної парадигми не проводить чіткої грані між «тим» і «цим», «тутешнім» і «поза межами» і акцентує подвійність цих планів, проміжок і розрив між ними. Слідуючи принципу «невизначеності» Гейзенберга передбачає взаємопроникнення багатьох реальностей у самій парадоксальній взаємодії.

«Білий Букет» - потужний символ, що об'єднує в собі за принципом сполучення багато предметних рядів, епох, стилів, умовностей і психологічних установок, як рівноправна складова багатьох реальностей у багатьох вимірах. «Білий Букет» відслоює від образу усталене значення на користь багатозначності та повної осмисленості.

«Білий Букет» - це нова ідея. Погляд людини епохи Коперника зсередини, від землі назовні, в космос. Але у наш час великої кількості всесвітів, тисяч екзо-планет, темної матерії зникає відчуття виключного становища людства і вперше виникла можливість побачити усе «людське» зсередини. І цей погляд допомагає зрозуміти крихкість нашого житла і необхідність зберігати мир, екологію і його культуру. «Білий Букет» - це охоронна грамота людства!

«Білий Букет» - це найвище ствердження, яке немає антитези. "

Олександр ДубовикДрузі, реєстрація на події відкриється 16 липня!