25 серпня, 19.00
Кінопрограма
Київський Кінобукет


25 серпня, 19.00
Кінопрограма Київський Кінобукет
Золоті ворота
Кінопрограма Київський Кінобукет

Тим, хто цікавиться сучасним українським кіно або тільки хоче з ним познайомитися, варто запланувати для цього усі вечори з 17 по 25 серпня. У ці дні в приміщенні музею «Золоті ворота» відбуватимуться кінопокази в рамках #BouquetKyivStage. Кінокуратори — Андрій Різоль і Володимир Войтенко — підготували справді потужну програму. Кожен день — це добірка короткометражок від того чи іншого кінофестивалю, кінопремії чи кінопроекту. І лише 17-го серпня глядачам покажуть тематичну добірку «Київський Кінобукет».

Це — букет українських стрічок, в яких так чи інакше присутнє наше місто. Серед фільмів — «Анна» Олеся Саніна, «Травень» і «Об'єктивно» Віктора Придувалова, «Київська історія» Михайла Маслобойщикова, «Клоун» Олександра Кірієнка, «Звичайний ранок» Кадіма Тарасова та «Рано-вранці» Володимира Тихого.

Усі стрічки — дуже різні за настроєм, стилем, ритмом, а відтак формують неоднорідну, але цікаву і атмосферну добірку. Наприклад, стрічка Володимира Тихого «Рано-вранці» — це екранізація фрагменту з роману Юрія Андруховича «Рекреації». Дія фільму відбувається на Андріївському узвозі. Перед глядачем постають цікава рефлексія, провокаційна естетика та прямолінійна стилістика — загалом відверті речі, які змушують замислитись над власною індивідуальністю. Це — фільм із кіноальманаху 2010-го року «Мудаки. Арабески», в якому різні режисери окреслюють проблему культурної ідентичності нації.Друзі, реєстрація на події відкриється 16 липня!