22 серпня, 19.00
Кінобукет від київського міжнародного
кінофестивалю «Молодість»

22 серпня, 19.00
Кінобукет від Кінофестивалю
«Молодість»
Золоті ворота
Кінобукет від київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»

— найбільший сучасний кінофестиваль в Україні та одна з найбільших спеціалізованих кіноподій України та Східної Європи за версією Міжнародної Асоціації Кінопродюсерів — у рамках BouquetKyivStage покаже добірку справді знакових для українського нового кіно фільмів. Цього року фестиваль проходив вже у 48-й раз, у добірку потрапили найкращі короткометражки різних років.

«Тут дуже різне кіно: від комедійного до правдиво-драматичного, навіть трагічного. Це переважно фільми останніх років, але є картини, які стали знаковими для нового українського кінематографу. Дві стрічки у програмі від МКФ «Молодість» — ті, що отримали перші в історії України «Золоті пальмові гілки» Канського кінофестивалю. Це — «Подорожні» Ігоря Стрембицького і «Крос» Марини Вроди», — розповідає програмний директор «Кінобукету», кінознавець та голова равління Української кіноакадемії Володимир Войтенко.


  • Також серед фільмів, які ви зможете подивитися 22 серпня у «Золотих воротах», такі: «Дорога» Максима Ксенди — про про підлітка-втікача, що шукає свою дорогу в житті.
  • «Штангіст» Дмитра Сухолиткого-Собчука — про спортсмена-важкоатлета, що готується до престижного міжнародного чемпіонату і намагається впоратися з психологічними складнощами у стосунках з коханою та близькими.
  • «В радості і тільки в радості» Марини Рощиної — історія про материнство та виклики, які постають перед жінкою.
  • Анімаційний фільм «Кохання» Микити Лиськова, який складається з декількох сюжетів, не пов'язаних між собою, але об'єднаних однією тематикою — кохання.
Друзі, реєстрація на події відкриється 16 липня!