Дитячі програми
Як реагує дитина на несподіване падіння та збиті колінки? Діти сприймають такі життєві негаразди як пригоду, а не катастрофу. Вони вчать нас такому необхідному правильному відношенню до труднощів та обставин.

Тема цьогорічного фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2020 «Життя триває» найкращим чином транслюється саме через дитячу программу - як розважальну, так і освітню.

Цього року ми раді привітати нових друзів фестивалю – театральну організацію «Творчий Дім» з виставами "Тік-Так" та "Кольорові ігри". Обидва дійства адресовані наймолодим глядачам, вком від 8 місяців до 3-х рочків, та, звичайно їх батькам.

Для підлітків Всеукраїнський фестиваль архітектури ARCHIKIDZ! підготував захоплюючі зустрічі з архітекторами.

Арт складова буде представлена Арт-майстернею Дому Майстер Клас.
Учасники
Дитяча програма
Громадська організація "Творчий дім"
Громадська організація "Творчий дім" в 2019 році розпочала новий етап діяльність. Розвиток компетентності учасників громадянського суспільства засобами мистецтва та творчості є головною метою організації. Ми підтримуємо проекти, адресовані людям різного віку. Проект "Перша вистава / Persha vystava" презентує досвід партнерства з литовським хореографом Біруте Банявічуте в напрямку "театр, що сприяє розвитку" та адресований глядацькій аудиторії родин з дітьми віком від 0 до 3 років. Цей проект має освітню та перформативну складову, поєднує учасників з різних регіонів України.

Ми прагнемо розвивати сучасні компетентності учасників громадянського суспільства засобами мистецької діяльності та творчості.
ARCHIKIDZ
Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей, який сприяє розвитку креативного мислення та навичок майбутнього у дітей. Історія фестивалю в Україні датується 2017 роком. Тоді архітектурне свято вперше відбулось у Києві. Починаючи з 2018 року і дотепер ARCHIKIDZ! — це не лише фестиваль, а й програма архітектурної освіти Національного центру "Мала академія наук України" центру наукової освіти UNESCO. Однією з провідних задач програми є збагачення шкільної програми вивченням предметів крізь призму архітектури.
Арт-майстерня
Арт-майстерня Дому Майстер Клас, яка ось уже 10 років проводить різноманітні майстер-класи для дітей і їх батьків, спеціально для фестивалю приготувала безліч цікавих творчих завдань. Художники допоможуть втілити в життя найсміливіші фантазії і творчі ідеї і ваші діти підуть додому просвітлені та з шедеврами, зробленими власними руками.