Africa. Tribute to Lars Danielsson. Laura Marti Quintet

21 серпня (пт)
22.00
Сцена
Реєстрація закрита.
Звертаємо вашу увагу!
Залишається шанс потрапити на подію, придбавши вхідний квиток перед початком події (за наявності). У касі заповіднику «Софія Київська», центральний вхід( зі сторонни Софіївської площі)

Увага!
Працює тільки ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД Софії Київської. Службовий вхід працювати не буде.
Вибачте за зміну в процедурі – ми намагаємося зробити відвідування максимально зручним.

На фестивалі Bouquet Kyiv Stage відома українська джазова співачка LAURA MARTI виступить з новим проектом "Africa" (Tribute to Lars Danielsson)
Особисте знайомство Лаури і відомого шведського музиканта Ларса Даніельссона відбулося на фестивалі Leopolis Jazz Fest у 2018, на якому Ларс в складі свого проекту Liberetto виступав з львівським оркестром INSO - Lviv, а Лаура, у якості гостя, виконала пісню Ларса "Granada", написавши на неї слова українською мовою.
Відео цього виступу: YouTube video (nOpwHQVk3s)
Лаура і Ларс подружилися. Надихнувшись колаборацією і спілкуванням, Лаура вирішила написати слова до інших відомих пісень Ларса, бо ще давно була закохана в його музику.
Даніельссон прийшов у захват від цієї ідеї. Попросив Лауру, щоб слова, обов'язково були українською мовою, не англійською, бо йому дуже сподобався результат пісні "Granada".
У процесі написання текстів Ларс детально дізнавався про зміст кожної пісні, слухав демо-записи заспівані українською і все коментував.
Аранжування проекту зробила відома джазова піаністка і композитор Наталія Лебедєва.
На фестивалі Bouquet Kyiv Stage проект "Africa" (tribute to Lars Danielsson) буде виконуватися вперше.
Це буде прем'єра проекту!
До складу бенду Laura Marti Quintet увійшли відомі українські джазові музиканти:
Лаура Марті - вокал
Наталія Лебедєва - рояль, аранжування
Ярослав Товарянський - контрабас
Ярослав Борис - барабани
Яків Цвєтінський - труба, флюгергорн

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. - пільговий)