24 серпня, 19.00
Кінобукет від Одеського МКФ


24 серпня, 19.00
Кінобукет від Одеського МКФ

Золоті ворота
Кінобукет від Одеського МКФ

Одеський міжнародний кінофестива́ль (ОМКФ)
щороку проходить у середині липня. Цього року був вже десятий — ювілейний — фестиваль. Стрічки, що потрапляють у програму ОМКФ, — і українські, й іноземні — відрізняються високою художньою якістю. Переглянути їх з'їжджаються глядачі з усієї України та із-за кордону.

Тепер є ще одна нагода подивитися знакові українські короткометражки від ОМКФ — 24 серпня у музеї «Золоті Ворота» в рамках фестивалю Bouquet Kyiv Stage. Усього — шість фільмів.

Це і «Уроки української» Руслана Батицького — про шахтаря-аутсайдера, чиє життя змінюється, коли в шахтарське містечко приїжджає молода вчителька української мови.

І «Борода» Дмитра Сухолиткого-Собчука — про старого чоловіка, який доживає віку сам у порожньому напівзруйнованому селі. Люди називають старого — Борода. Одного разу в його руках опиняється патрон до рушниці...

У стрічці Павла Острікова «Випуск 97» телемайстер Роман заробляє собі на життя ремонтом телевізорів та продажем польських антен на ринку, але його самотність порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди.

У фільмі «У Манчестері йшов дощ» Валерії Кальченко та Антоніо Лукіча йдеться про повсякденне життя студента Андрія, який має високий зріст. Це суцільна низка кумедних ситуаціях та драматичних недоречностей.

«Без тебе» Нарімана Алієва — розповідь про двох братів, у яких ламається машина у Богом забутому місці, і решту шляху вони йдуть пішки.

І «Красива жінка» Альони Алимової — історія бібліотекарки, яка одного разу закохується у президента України Віктора Януковича.

Друзі, реєстрація на події відкриється 16 липня!