Тіні. Виставка скульптур

20 серпня (чт) - 20 вересня (пт)
10.00 - 23.00
Сад
Тіні. Виставка скульптур
Презентація виставки відбудеться 21 серпня о 21.30 в саду.
Існує давня легенда, що десь у Всесвіті живе Бог, і для Нього немає нічого неможливого.
Що б Він не забажав - все відразу збувається. Його могутність настільки велика, що Він може створювати всесвіти та населяти їх живими істотами.
Він повністю самодостатній і сповнений любові, та ще більше щастя Він відчуває від ігор та обміну емоціями з іншими. Бог створив людей, що схожі на нього, і наділив їх свободою вибору й частковою силою, що має сам. Живуть вони на дивовижній планеті, де немає страждань від хвороб, старості, бідності; де не існує смерті, а з кожною миттю щастя тільки зростає. Кожен житель цієї планети інтуїтивно і глибоко відчуває свій зв'язок з Богом та з іншими. На цій планеті панує неймовірна атмосфера щастя та гармонії. Головний закон, який існує там — це любов.
Але буває так, що в серце жителя цієї планети закрадається думка: «Чому саме Бог завжди у центрі? Чому на його місці не можу бути я?
Такі думки порушують зв'язок з Богом і з іншими. Відчуваючи це, Творець засмучується, але, незважаючи ні на що, Він завжди допомагає своїм друзям. Бог створив планету та назвав її «Світ Тіней». На цій планеті створіння, що хочуть бути в центрі уваги та володіти світом, мають можливість реалізувати свої бажання.
Відтоді, коли до когось із жителів планети Бога закрадаються подібні думки - вони одразу поринають в містичний сон, де потрапляють у «Світ Тіней». Стаючи однією з Тіней, вони зустрічають собі подібних, що мають однакові бажання — бути володарем. Це породжує конфлікти та суперечки, бо ніхто не хоче поступатися місцем «головного».
Творець завжди дає шанс жителям «Світу Тіней» згадати те щасливе місце, звідки вони.
Не використовуючи цей шанс згадати все, Тіні все глибше занурюються у невігластво та знову перероджуються у світі Тіней.
Майстерня І GORN Ceramics
Автор идеї та виконавець І Юрій Мирко
Креативний Продюсер І Богдан Кривошея
ВХІД ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. – пільговий)