23 серпня, 16.30
Бесіда під ясенем з Сергієм Круценком

23 серпня,16.30
Бесіда під ясенем з Сергієм Круценком

Під Ясенем
Бесіда під ясенем з Сергієм Круценком

На вже традиційні бесіди під ясенем запрошує засновник Bouquet Kiev Stage Евгений Уткин.

Непересічні спікери та всі, хто любить глибокі розмови й цікаві дискусії, зустрінуться у тіні двохсотрічного ясеня, що росте у саду «Софії Київської». Це буде територія творення нових сенсів та обміну думок, місцем, де народжуються ідеї та натхнення. Вперше до Києва їдуть музиканти, які створюють на сцені потужну космічну атмосферу.

У бесіді також бере участь Сергій Кошман — діджитал-антрополог, який з хірургічною точністю озвучує думки громадськості, що раніше лунали лише на кухнях. Щоденно висвітлює складні питання у нескінченному пошуку простих рішень.


Сергій Круценко
— виконавець — мультиінструменталіст, композитор, режисер, продюсер.

Написав музику до фільму Ахтема Сеїтаблаєва «Хайтарма». Створив першу в країні студію звукозапису, яка спеціалізується на записах для кіно великих акустичних колективів: оркестрів і хорів до сотні людей кожний. Кілька років тому разом із Національною радіокомпанією України реалізував унікальний проект «Українські рапсодії».

На бесіді також будуть підбиті підсумки конкурсу «Звуки міста», а куратор конкурсу, композитор і саундпродюсер Сергій Круценко представить спільну з учасниками конкурсу роботу — симфонію Міста.

Друзі, реєстрація на події відкриється 16 липня!