16 серпня, 17.00 - 19.00
Бесіда під ясенем
з Ігорем Померанцевим16 серпня, 17.00 - 19.00
Бесіда під ясенем з Ігорем Померанцевим

Під Ясенем
Бесіда під ясенем з Ігорем Померанцевим

На вже традиційні бесіди під ясенем запрошує засновник Bouquet Kiev Stage Євген Уткін.

Непересічні спікери та всі, хто любить глибокі розмови й цікаві дискусії, зустрінуться у тіні двохсотрічного ясеня, що росте у саду «Софії Київської». Це буде територія творення нових сенсів та обміну думок, місцем, де народжуються ідеї та натхнення.

16 серпня, ви почуєте Ігоря Померанцева — прозаїка, поета, журналіста, правозахисника та радянського дисидента.

Редактор радіожурналу «Поверх барьеров» та авторських передач «Красное сухое», «Мои любимые пластинки» та ін. Його радіоп'єси звучали на хвилях Бі-бі-сі (World Service), France Culture і Радіо Свобода.

Бесіди проходитимуть щовечора у дворі «Софії Київської» біля ясеня.


Ігор Померанцев – поет, прозаїк, есеїст, радіоведучий.
Російськомовний, але не російський, приблизно так, можна назвати письменника, журналіста, радіоведучого Ігоря Померанцева. Народжений в Саратові, вихований в Чернівцях, змужнілий на допитах КДБ в Києві. Людина еміґрантських хлібів, яка, при цьому, не втратила цікавості до свого коріння.
Окрім журналістики, Ігор Померанцев, передусім письменник, есеїст, радіодраматург.
Як і більшість радіожурналістів, Ігор Померанцев закоханий у свою роботу, може годинами про неї розповідати, перераховувати позитивні сторони радіо порівняно з іншими засобами інформації. Померанцев називає радіо найбільш інтелектуальним і єдиним з-поміж засобів комунікації, що розвиває уяву людей. Дозволяє експериментувати, виходити за межі встановлених правил.Друзі, реєстрація на події відкриється 16 липня!