ЗНАЙОМТЕСЬ АРХІТЕКТОР. ЗУСТРІЧ З СИНЯГОВСЬКИМ АНДРІЄМ ОЛЕГОВИЧЕМ.

23 серпня (нд)
13.00
Сад
Реєстрація закрита.
Звертаємо вашу увагу!
Залишається шанс потрапити на подію, придбавши вхідний квиток перед початком події (за наявності). У касі заповіднику «Софія Київська», центральний вхід( зі сторонни Софіївської площі)

Увага!
Працює тільки ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД Софії Київської. Службовий вхід працювати не буде.
Вибачте за зміну в процедурі – ми намагаємося зробити відвідування максимально зручним.

Для дітей та підлітків наші партнери підготували захоплюючу подорож у світ архітектури. Спитаєте навіщо дітям архітектура? Бо вона дає розуміння навколишнього світу, оточуючого простору. Спитаєте до чого тут наш фестиваль? Архітектура - справжнє мистецтво. Її твори – палаци, альтанки, фортеці , храми і будинки нашого міста, в яких ми живемо - мають красу і здатність викликати у глядачів певні почуття і настрої. Саме це і робить архітектуру мистецтвом, що тісно пов'язане з нашим життям.

Програма "Знайомтесь архітектор"- це захоплюючі зустрічі дітей з сучасними українськими архітекторами. Спеціально для фестивалю Bouquet Kyiv Stage спікери готують для дітей невеличкі історії про світ архітектури. Передбачені також і практичні завдання (малювання, колаж), де кожний спробує себе в ролі справжнього архітектора. А в кінці усіх чекають презентації робіт!

*Archikidz - це освітня програма архітектурного виховання дітей від 7 до 12 років Малої академії наук України.

23 cерпня на зустріч з архітектором запрошуємо дітей віком 9-10 років.

13:00 Початок
13:00 - 13:30 Теоретична частина
13:30 - 14:30 Практичне завдання (малювання, колаж)
14:30 - 15:00 Презентація робіт дітей

*Синяговський Андрій Олегович – випускник архітектурного факультету КНУБА, професійний архітектор та дизайнейр, викладач дизайна і архитектури, працює з дітьми та підлітками з 2004 року, досвід роботи архітектором понад 15 років. На даний момент займає посаду головного архітектора в дизайн салоні Interior Lab.

Тема лекції – «Міста майбутнього»
Обговорення проблем сучасних міст та мегаполісів, рішення, винаходи та концепції при проектуванні міст майбутнього. Розгляд проектів міст спроектованих на воді та під водою, а також еко-мегаполісів. Суспільне створення з дітьми проекту міста майбутнього та розгляд його концепції.

ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ
за наявності вхідного квитка на територію музейного
комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. – пільговий)