Звуковий триб'ют Андрія Кириченка до творчості Марії Примаченко

20 серпня (сб)
22.00
Сцена
Звуковий триб'ют Андрія Кириченка до творчості Марії Примаченко
Увага!
Працює тільки ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД Софії Київської. Службовий вхід працювати не буде.
Вибачте за зміну в процедурі – ми намагаємося зробити відвідування максимально зручним.

Цьогоріч на Bouquet Kyiv Stage Андрій Кириченко у рамках програми «Місто майстрів» презентуватиме власний концерт з аудіальним супроводом картин видатної української художниці Марії Примаченко. Тематичний вибір не був випадковим, оскільки творчість цієї яскравої представниці "наївного мистецтва" пронизана тими ж домінантами, які сповідує Андрій у своєму нескінченному пошуку базових похідних феноменології ритму. В роботах Марії він знайшов джерело того магічного стилю мислення, яке відкриває неймовірні ракурси в осягненні частіше за все відсутніх смислів. Містицизм її світу фантастичних звірів - це відображення всіх допустимих граней унікальності без доважків і передбачень.
Подейкують, що іменитий Марк Шагал надихався творчістю Примаченко. А в гості до мисткині навідувались українські поети Павло Тичина, Микола Бажан, режисер Сергій Параджанов.
Звуковий триб'ют Андрія Кириченка до творчості Марії Приймаченко обіцяє залишити відбиття на враженнях всіх зацікавлених.
ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (повний – 100 грн., пільговий - 50 грн.)