КІНО У СНІ І НАЯВУ. МУЗИЧНИЙ ПЕРФОРМАНС
20 серпня (сб)
19.00
Сцена
Кіно у сні і наяву. Музичний перформанс
Кінокомпозитор Вадим Храпачов написав музику до більш ніж сотні фільмів різних жанрів. Він ніби вбирав її з атмосфери картини, чуйно вслухався в подих візуального матеріалу. А також із київського повітря - з інтонаціями друзів і відголосками подій минулого. Не перетягуючи увагу на себе, ця музика залишає простір для глибоких почуттів. Якщо тебе попросять: «Наспівай яку-небудь мелодію з Храпачова» - це буде нелегко, а ось емоційна пам'ять відразу ж відгукнеться. А потім почнеться мелодія - така природна, що здається, жодної іншої тут і не могло бути.
Вадим Храпачов - автор музики майже до всіх фільмів Романа Балаяна, і ми разом із ним хочемо повернути її Києву. Академічні музиканти Sed Contra Ensamble володіють майстерністю живої імпровізації. Під час перформансу ансамбль перенесе з екрану на сцену фрагменти творів Вадима Храпачова і втілить їх у живе звучання. Так само тонко, як ця музика народжувалася, вона розчиниться у київському повітрі.
У музичному перформансі «Кіно у сні і наяву» використані фрагменти з фільмів Романа Балаяна, музика Вадима Храпачова у виконанні Sed Contra EnsEmble.
Sed Contra Ensemble:
Марія Кіях (флейта)
Дмитро Пашинський (кларнет)
Ігор Завгородній (скрипка)
Віктор Рекало (віолончель)
Костянтин Товстуха (фортепіано)


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (повний – 100 грн., пільговий - 50 грн.)