19 серпня, 18:00
Фінальний концерт учасників диригентських та вокальних воркшопів UArtist Music
19 серпня о 18:00 відбудеться фінальний концерт учасників диригентських та вокальних воркшопів U Artist Music за участі Національного президентського оркестру
У програмі – симфонічна й оперна музика Вольфганга Амадея Моцарта, Людвіга ван Бетховена, Джоаккіно Антоніо Россіні, Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Петра Чайковського.

Учасники диригентських та вокальних воркшопів U Artist Music приїдуть з США, Канади, Японії, Китаю, Кореї, Франції, Австрії та України, щоб навчатися і ділитися досвідом.

------------

Викладач-диригент Крістофер Ліндон-Гі — професор Університету Аделфі (Нью-Йорк). Багатократний номінант на премію «Греммі», володар премій та нагород не лише як диригент, а й як композитор.

Один із засновників ансамблю «Ensemble Fase Seconda», який презентував десятки нових робіт в Італії, Німеччині, Франції та на багатьох міжнародних фестивалях, зокрема на Міжнародному фестивалі сучасної музики "Варшавська осінь" (Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień").

Таммі Хенсруд - сопрано, професор Університету Хофстра (Нью-Йорк) і коледжу Святого Олафа (штат Міннесота, США). Дає майстер-класи для Національної оперної асоціації, Національного конгресу класичних співаків і Конгресу Східного регіону (NATS). Таммі Хенсруд є членом таких організацій, як AEA, AGMA, NATS і NOA, а також літніх і великодніх фестивалів, Метрополітен-опери, Клівлендської опери, оперних оркестрів Джеймса Лівайна та Герберта фон Караян.

Дарла Ділтц — випускниця MSU у Вічита-Фолс (штат Техас), отримала ступінь магістра в університеті Теннессі (Ноксвілл). Зараз Дарла живе у Нью-Йорку й керує приватною вокальною студією. В університеті Адельфі вона викладає голосоведіння, вокальну педагогіку, історію джазу, а також очолює оперний театр Адельфі. Окрім цього, Дарла Ділтц є членом «Opera America» та Національної оперної асоціації.

Віоллета Заббі — професор й вокальний тренер Університету Адельфі і Бруклінського коледжу Нью-Йорку. Музикальний директор та диригент у «Vocal Production NYC», «Opera Slope», «Delaware Valley Opera». Також Віоллета Заббі дає виступи як піаніст. До того ж, Віолетта є випускницею Одеської національної музичної академії України.

------------

Національний президентський оркестр було засновано відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України від 29 листопада 1991 року. Формування колективу доручили Начальнику військово-оркестрової служби Національної гвардії України Анатолію Молотаю.

Діяльність оркестру розпочалася з підготовки музичної редакції Державного Гімну України, участі в урочистостях на честь першої річниці Дня Незалежності України.

Основні завдання оркестру:

- музичне обслуговування державних заходів, що проводяться за участю Президента України або під його особистим патронатом;
- відродження і розвиток традицій національної музичної культури України;
- пропаганда кращих здобутків музичного мистецтва – класичної спадщини і творів сучасних композиторів;
- участь у патріотичному та естетичному вихованні військовослужбовців та громадян України.

Сьогодні Національний президентський оркестр - це унікальний творчий колектив, в якому гармонійно поєдналися духовий, камерний, симфонічний, естрадно-симфонічний склади оркестру та біг-бенд, що дає можливість застосовувати в своїй творчій діяльності різні жанри та стилі музичного мистецтва, гідно представляти національну музичну культуру України у світовому мистецькому просторі.
Друзі, реєстрація на події відкриється 16 липня!