16 серпня, 19.30
Виставка Олександра Дубовика «Білий Букет»

16 серпня, 19.30
Виставка Олександра Дубовика «Білий Букет»

Хлібня

Виставка Олександра Дубовика «Білий Букет»

Олександр Дубовик є своєрідним співавтором фестивалю Bouquet Kyiv Stage, оскільки символ фестивалю – Букет, сучасний мегасимвол - подарунок художника фестивалю.
Традиційно, другий фестиваль Bouquet Kyiv Stage відкриває виставкаОлександра Дубовика.

Передаємо йому слово:
"Ця виставка здійснюється в рамках фестивалю Bouquet Kyiv Stage і є її частиною.

Ця життєствердна ідея виникла як символ гармонії, цілісності, внутрішньої єдності і торжества людського Духу, як символ широкого розуміння «людського виміру» і віри в майбутнє.

Це образ, який відроджується в його архетипному значенні, як проникнення крізь товщину культурних нашарувань до нової міфологічної основи. Будь який символ – це захист людського світу від вторгнення ворожих сил хаосу та розрухи. Цим пояснюється підвищений інтерес до ситуацій буття, які вічно повторюються, і нашого постійно зростаючого інтересу до подій космічного порядку з тим, щоб знайти нове місце для людини нашого часу.

Квантове мислення сингулярної парадигми не проводить чіткої грані між «тим» і «цим», «тутешнім» і «поза межами» і акцентує подвійність цих планів, проміжок і розрив між ними. Слідуючи принципу «невизначеності» Гейзенберга передбачає взаємопроникнення багатьох реальностей у самій парадоксальній взаємодії.

«Білий Букет» - потужний символ, що об'єднує в собі за принципом сполучення багато предметних рядів, епох, стилів, умовностей і психологічних установок, як рівноправна складова багатьох реальностей у багатьох вимірах. «Білий Букет» відслоює від образу усталене значення на користь багатозначності та повної осмисленості.

«Білий Букет» - це нова ідея. Погляд людини епохи Коперника зсередини, від землі назовні, в космос. Але у наш час великої кількості всесвітів, тисяч екзо-планет, темної матерії зникає відчуття виключного становища людства і вперше виникла можливість побачити усе «людське» зсередини. І цей погляд допомагає зрозуміти крихкість нашого житла і необхідність зберігати мир, екологію і його культуру. «Білий Букет» - це охоронна грамота людства!

«Білий Букет» - це найвище ствердження, яке немає антитези. "

Олександр ДубовикДрузі, реєстрація на події відкриється 16 липня!