Bouquet Kyiv Stage
Міжнародний мультидисциплінарний некомерційний та соціальноспрямований фестиваль високого мистецтва.

Музика – ядро Bouquet Kyiv Stage. Фестиваль ставить наголос на українському культурному контенті як частині світової культури, об`єднує мистецтво, освіту та новітні технології в єдиний культурний феномен сучасності.

Фестиваль - подарунок місту, що знайомить широку аудиторію зі зразками високого мистецтва. Мистецтва – як універсальної мови міжкультурного спілкування.


Історія
Фестиваль Високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage започатковано в Києві у 2018 році. Перший BKS, що відбувся 11-26 серпня, пройшов з великим успіхом та гучним резонансом. Про це свідчать більш ніж 40 подій, понад 230 українських та закордонних учасників із 12 країн світу, 15 панельних дискусій з лідерами думок, 25 відеоінсталяцій, понад 800 тисяч людей, що дізналося про фестиваль та десятки тисяч захоплених глядачів!
Про символ

Символ фестивалю – Букет, сучасний мегасимвол, створений київським художником та мислителем Олександром Дубовиком. Символ Букет – подарунок художника фестивалю.

Букет – це об'єднання та композиція, свято та дарування. Букет – це символ багатогранності нашої культури. Це - символ перетину шляхів і цивілізацій, вибухової суміші інтонацій, стилів, жанрів і епох у кожному творі.

Дарування БУКЕТУ – жест вдячності митцям, що єднають Україну зі світом, сучасне – з минулим, наближають намріяне прийдешнє.

А також, знак щедрості – комплімент місту, яке ми любимо. Вхід на події фестивалю – безкоштовний.
Про програму:

Програма включає в себе:

МУЗИКА
класична, сучасна академічна, джазова, електронна, експериментальна

ВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
художні та фотовиставки

КІНО
покази українського кіно

ІНТЕРАКТИВНІ ПРОГРАМИ
для дітей, зокрема, для дітей з аутизмом

ІНТЕРАКТИВНІ ПРОГРАМИ
для людей літнього віку

ТЕАТРАЛІЗОВАНІ ЕКСКУРСІЇ

ДИСКУСІЇ З ЛІДЕРАМИ ДУМОК
«Бесіди під ясенем»
   Про мрію

   Ми мріємо про те, щоб Bouquet Kyiv Stage:

   • Став щорічним улюбленим фестивалем для публіки.
   • Був знаковою подією для Києва, як європейської культурної столиці.
   • Вийшов за рамки України і став резонансною подією в інших країнах світу.   Звуки міста – тема фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2019. В її основи закладена ідея вміння Чути та бажання Слухати. Слухати звуки міста і чути один одного.